Ultradźwiękowy odstraszacz przeciw kleszczom TICKLESS HUMAN

Kod produktu: PO5633
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępne
116.00 Zł z VAT
  • Działa na zasadzie wysyłanie ultradźwięków dezorientujących kleszcze
  • Ekologiczny, bez efektów ubocznych
  • Nietoksyczny, bezzapachowy, niechemiczny
  • Prosty w użyciu

Ultradźwiękowy repelent – odstraszacz TICKLESS to małe i kompaktowe elektroniczne urządzenie dla ludzi. Idealne rozwiązanie przeciw kleszczom. Pozwala na ochronę podczas jakiejkolwiek aktywności na łonie natury tj. spacer, kemping, piknik oraz podczas aktywności sportowej. Elektroniczny repelent TICKLESS ADULT jest całkowicie ekologiczny bez efektów ubocznych. Jest nietoksyczny, niechemiczny oraz nie wydziela zapachów. Działa na zasadzie wysyłania ultradźwięków dezorientujących kleszcze. Ultradźwięki wysyłane przez urządzenie są całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt, natomiast skutecznie dezorientują kleszcze ochraniając tym samym użytkownika.

W ostatnim okresie ilość kleszczy wzrosła zarówno na terenach miejskich jak tez pozamiejskich. Kleszcze to ryzyko niebezpiecznych chorób odkleszczowych tj. borelioza, kleszczowe zapalenie mózgu, gorączka plamista, babezjoza, erlichioza, dur powrotny, kleszczowa gorączka, tularemia, kleszczowy paraliż, cytaukszoonoza. Specjaliści zalecają stosowanie repelentów bezzwłocznie aby uniknąć sytuacji gdy będzie za późno. Ultradźwiękowy repelent możemy łatwo przyczepić do części garderoby za pomocą zabudowanego klipsa lub możemy zawiesić go na sznurku. Urządzenia nie należy zakrywać w miejscu głośniczka wysyłającego ultradźwiękowe. Urządzenie jest zasilane baterią litowo jonową. Zasięg działania wynosi ok. 3 metrów. Elektroniczny repelent TICKLESS jest produkowany we Włoszech.

Zastosowanie: Należy usunąć plastikową wkładkę, która blokuje baterię (uniemożliwiając uruchomienie podczas transportu). Uruchomienie odbywa się poprzez wciśnięcie siwego przycisku. Cztery krótkie mrugnięcia zielonej diody informują o uruchomieniu. Jedno długie zapalenie się diody na czerwono sygnalizuje wyłączenie urządzenia. W momencie gdy odstraszacz TICKLESS jest uruchomiony, sygnalizuje swoją aktywność co 5 minut mrugnięciem diody. Po 8 godzinach urządzenie samoczynnie się wyłączy, oszczędzając tym samym baterie w momencie gdy użytkownik zapomni wyłączyć.

  • Materiał: polikarboksylowa oraz syntetyczna antyalergiczna guma
  • Rozmiary: 6 x 2,7 x 2,1 cm 
  • Waga: 20 g.

Recenzje produktu Ultradźwiękowy odstraszacz przeciw kleszczom TICKLESS HUMAN

Hore