Pochwa na sztylet lub nóż

Kod produktu: ZU-N52
Przepraszamy, sprzedaż została zakończona.

Doskonałej jakości pochwy na sztylety lub noże. Produkcja tylko na zamówienie w oparciu o projekt/plan noża lub sztyletu. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: info@fotopulapka.pl

Jeden z największych producentów galanterii skórzanej ZUBICEK przychodzi do Polski z kompletną ofertą oraz ze 100% jakością z firmą IBO PL, która reprezentuje go na rynku polskim.

Asortyment tego wiodącego producenta poznają wszyscy entuzjaści myślistwa. Teraz również i wy możecie zakupić te świetne produkty. Galanteria wykonana z najwyższej jakości skóry, z naciskiem na funkcjonalność, estetykę oraz dopracowanie szczegółów. Najmocniejsza część skóry, wygładzone i wykończone krawędzie i końce, doskonały kolor, solidne szwy, świetnej jakości materiały dodatkowe, antypoślizgowa guma, najlepsze karabinki, mocne i ciche zapięcia, wszystko wyrabiane i zdobione ręcznie.

(Podana cena dotyczy najmniejszego modelu futerału, pozostałe ceny są zależne od rozmiaru) – Prosimy o podanie rozmiaru sztyletu/noża w notatce przy zamówieniu. Dziękujemy.

Recenzje produktu Pochwa na sztylet lub nóż

Hore