Zgrzewarka próżniowa żywności FoodSaver FFS014X Zgrzewarka próżniowa żywności FoodSaver FFS014X 1 Zgrzewarka próżniowa żywności FoodSaver FFS014X 2 Zgrzewarka próżniowa żywności FoodSaver FFS014X 3
Rabat 17%
Super cena

Zgrzewarka próżniowa żywności FoodSaver FFS014X

Kod produktu: FS-FFS014X
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
323 zł z VAT 389 zł
 • Intuicyjna obsługa jednym przyciskiem
 • Automatyczne wysysanie powietrza oraz zgrzewanie folii
 • Utrzymuje artykuły spożywcze w świeżości
 • Port na wężyk współpracujący z pojemnikami FoodSaver
 • Łatwe przechowywanie
 • Głowica do wysysania z pojemników
 • Wygodny mechanizm blokujący
 • Ciśnienie 0,53 bar

Nowoczesne urządzenia do próżniowego pakowania – zgrzewarki próżniowe oferują rewolucyjne rozwiązania w kuchni. Pozwalają zachować świeżość i wysoką jakość artykułów spożywczych, które nie tracą smaku i zapachu oraz nie wchłaniają innych aromatów, gwarantując zachowanie cech organoleptycznych. W odróżnieniu od innych sposobów pakowania pozwalają na dłuższe przechowywanie produktów spożywczych oraz ochronę przed bakteriami. Odpowiednie do każdego rodzaju żywności włącznie z mięsem, warzywami, owocami, sosami, zupami, artykułami suchymi itd. Doskonałe do szybkiego marynowania. Foodsaver pozwala na korzystanie z pojemników, worków wielokrotnego użytku i pojemników na lunch, aby zachować świeżość pożywienia, gdy jesteś w pracy, w szkole lub na wycieczkach.

Zgrzewarka próżniowa FoodSaver FFS014X ma kompaktowy i elegancki design pasujący do każdej kuchni. Może być przechowywana w pozycji pionowej, oszczędzając w ten sposób miejsce w mniejszej kuchni. Zgrzewarka FFS014X jest kompatybilna ze wszystkimi akcesoriami FOODSAVER.

Obsługa Food Saver FFS014X urządzenia jest intuicyjna, bardzo prosta praktycznie dla każdego użytkownika. Wystarczy naszykować worek (gotowy) lub przygotowany z rękawa foliowego poprzez odcięcie żądanej długości i zgrzanie z jednej strony uzyskując w ten sposób worek, do którego wkładamy produkt, następnie krawędź worka wkładamy do tacki odciekowej, zamykamy wieko i włączamy przycisk próżniowy, po czym następuje wyssanie powietrza i automatyczne zgrzanie worka po osiągnięciu odpowiedniego ciśnienia (automatycznie). W ten sposób uzyskujemy zapakowany produkt, który jest gotowy do przechowywania. Jeśli podczas procesu pakowania wycieknie jakakolwiek ciecz z produktu, to pozostanie w tacce odciekowej, łatwej w umywaniu i pozwalającej na zachowanie higieny i usunięcie zbytecznych płynów.

Urządzenia do próżniowego pakowania żywności FoodSaver wykorzystują wytrzymałą profesjonalną folię rowkowaną, która pozwala na dokładne odsysanie powietrza, tworząc tym samym próżnię. Artykuły spożywcze zapakowane w ten sposób oraz zamrożone mają przedłużony okres przydatności do spożycia z 6 miesięcy do 2-3 lat (mięso, warzywa, owoce). W lodówce okres przydatności do spożycia przedłuża się do 6 miesięcy. Worki wykonane ze specjalnej folii mogą być myte i ponownie wykorzystane. Mrożonki mogą być gotowane w tej folii, rozmrożone bądź też podgrzewane w kuchence mikrofalowej.

Dzięki FoodSaver od teraz mogą Państwo utrzymywać artykuły spożywcze w świeżości przez znacznie dłuższy czas, dodatkowym atutem jest ochrona przed bakteriami. Zapakowane próżniowo artykuły spożywcze mogą być przechowywane kilkakrotnie dłużej. Urządzenie do próżniowego pakowania żywności FoodSaver FFS017X to dobra inwestycja, dzięki której oszczędzają państwo pieniądze oraz czas. Urządzenia FoodSaver są dostępne dzięki importerowi IBO PL www.IBOPL.pl. Dzięki FoodSaver pozbędą się państwo nieprzyjemnych zapachów w lodówce i już nigdy więcej nie będzie trzeba zbytecznie wyrzucać jedzenia. Zgrzewarki próżniowe żywności FOODSAVER importuje ekskluzywnie na obszar Polski IBO PL ŁOWIEC www.IBOPL.pl Już nigdy więcej nie zaznasz zepsutego i śmierdzącego jedzenia.

Specyfikacja techniczna:

Napięcie: 220 V, 50 Hz
Moc: 150 W
Rozmiary: 40,8 x 8,7 x 14,5 cm
Waga: 1,7 kg
Gwarancja: 2 lata

 

Zawartość opakowania:

 • 1 x Zgrzewarka próżniowa Food Saver FFS014X
 • 5 x worek 0,94 l
 • 5 x worek 3,78 l
 • 1 x wężyk do wysysania powietrza z pojemników

Recenzje produktu Zgrzewarka próżniowa żywności FoodSaver FFS014X

Assyl
Rewelacja w końcu się zdecydowałam i bardzo polecam. Urządzenie nie jest drogie, można szybko pakować próżniowo jedzenie w worki. Idealne rozwiązanie do szybkiego porcjowania na dłuższy czas.
Andruch
Fajny produkt do przechowywania jedzenia, dzielenia na mniejsze porcje, mrożenia itp. Sprawdza się lepiej niż plastikowe pojemniki, bo one nie przedłużają terminu przydatności do spożycia.

Hore