Nordik Predator Pro-wabik na drapieżniki nieskonfigurowany

Kategoria: Wabiki
Kod produktu: PO15
Przepraszamy, sprzedaż została zakończona.

 

Nordik Predator "Pro"
WABIK NA DRAPIEŻNIKI , ( nieskonfigurowany )
Jest specjalnie skonstruowana na przywabienie drapieżników. Jest bardzo prosta w użyciu, dzięki niej wyprodukujecie szeroką gamę dźwięków, które są słyszalne z dużej odległości

Piszczenie myszy lub hrabąszczy: Przesuńcie gumowy krążek na najdalszą częćś od korpusu wabika, przyciśnijcie zębami lub wargami wabik na końcu języka oraz w krótkich odstępach dmuchajcie do niego.

Krzyk królika lub zająca: Wsuńcie wabik do ust, przyciśnijcie ustami lub zębami. Im głębiej wsuniecie wabik do ust, tym głębszy dźwięk zostanie wydany. Przesuwając gumowy krążek regulujecie dźwięk. Przeplatajcie cieńsze i grubsze dźwięki w odstępach 15-20sek., powtarzajcie każde 3-4 minuty. W celu uzyskania jak najbardziej autentycznego dźwięku, otwierajcie i zamykajcie dłoń na końcu wabika. ruszajcie głową.

Krysysowe wołanie sarny: ( wabienie niedźwiedzi ): Odbywa się w taki sam sposób jak krzyk królika lub zająca, z tym że krążek należy przesunąć do nabliższej części w strone korpusu wabika oraz głębsze wsunięcie do ust. Przy wabieniu niedźwiedzi tym sposobem, należy postepować tak, intensywnie przez conajmniej godzinę.

Uwaga! Wabik może produkować dźwięki, które przekraczają 115dB, w związku z tym producent zaleca używać zatyczki ochronne do uszu.

Producent: Nordik Gear AB, Szwecja.

Recenzje produktu Nordik Predator Pro-wabik na drapieżniki nieskonfigurowany

Hore