Pliki cookie pomagają nam świadczyć usługi. Poprzez korzystanie z naszych usług zgadzasz się, z tym iż korzystamy z plików cookie. Więcej informacji. OK
POMYSŁ NA PREZENT
Rabaty - Promocje
Bazar
GaleriaBlog
Hurt
e-Raty w naszym sklepie

Nowość w świecie obroży GPS Czeskiej produkcji, w przystępnej cenie, miejcie swojego pomocnika pod pełna kontrolą

napisał IBO PL, opublikowane dnia 23.06.2017Nowość w świecie obroży GPS Czeskiej produkcji, w przystępnej cenie, miejcie swojego pomocnika pod pełna kontrolą

Firma VNT electronics s.r.o. Przedstawiła w tym roku długo oczekiwana nowość – obrożę nawigacyjną lokalizator GPS, który dzięki przystępnej cenie i prostej obsłudze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród myśliwych i nie tylko. Główna dziedzina firmy VNT  electronics s.r.o to projektowanie, rozwój oraz dystrybucja własnych produktów znanych pod marką Dogtrace. Wszystkie te produkty maja na celu podniesienie efektywności szkolenia psa pod mottem : „Pies pod kontrolą”, Podczas rozwoju i projektowania urządzeń dogtrace, producent współpracuje ściśle z profesjonalnymi sportowymi kynologami oraz specjalistami weterynarii. 


Podajniki Karmy - Efektywne dokarmianie

napisał IBO PL, opublikowane dnia 18.11.2016Podajniki Karmy - Efektywne dokarmianie

Przydatne urządzenia które będą karmić za Was! Prosta obsługa, lubiane przez zwierzynę dozujące dokładnie tyle ile jest potrzebne dla dalej zwierzyny. Automatyczne podajniki karmy możemy tez wykorzystać do zwierząt domowych. Wyjeżdżając na klika dni, bez obawy że zwierzęta pozostaną nienakarmione podajnik nakarmi Wasze zwierzęta a Wy możecie się relaksować z dala od domu.


SPYPOINT – Najszybsze fotopułapki na świecie, zawsze o krok przed konkurencją.

napisał IBO PL, opublikowane dnia 27.09.2016SPYPOINT – Najszybsze fotopułapki na świecie, zawsze o krok przed konkurencją.

Spypoint, kanadyjska firma produkująca już wiele lat innowacyjne fotopułapki wysokiej jakości oraz kamery akcji i wiele innych ciekawych i przydatnych produktów, które potrzebuje każdy myśliwy. Kamery tej marki znane są z doskonałej jakości zdjęć i ujęć Video.


Przedłużcie okres przechowywania 8-krotnie z FoodSaver

napisał IBOPL.pl, opublikowane dnia 02.03.2016Przedłużcie okres przechowywania 8-krotnie z FoodSaver

FoodSaver to amerykańska firma produkująca znane na całym świecie urządzenia do próżniowego pakowania żywności oraz akcesoria, które charakteryzują się doskonałą jakość po przystępnych cenach.  Urządzenia do próżniowego pakowania żywności FoodSaver wykorzystują wytrzymałą profesjonalna folię rowkowaną, która pozwala na dokładne odsysanie powietrza, tworząc tym samym próżnię. Artykuły spożywcze zapakowane w ten sposób oraz zamrożone maja przedłużony okres przydatności do spożycia z 6 miesięcy do 2-3 lat / mięso, warzywa, owoce /. W lodówce okres przydatności do spożycia przedłuża sie do 6 miesięcy. Worki wykonane ze specjalnej folii mogą być myte i ponownie wykorzystane. Mrożonki mogą być gotowane w tej folii, rozmrożone bądź też podgrzewane w kuchence mikrofalowej. Próżniowe pakowanie przyda się dla osób podróżujących, podczas turystyki, na  suchy prowiant do szkoły, na grilla, dla myśliwych, wędkarzy i ogrodników.


Wabiki na lisy Nordik Predator zagwarantują udane polowanie

napisał IBOPL.pl, opublikowane dnia 05.02.2016Wabiki na lisy Nordik Predator zagwarantują udane polowanie

Wabiki Nordik Predator stały się najbardziej rozpowszechnionymi wabikami wśród myśliwych. Natychmiast stały się popularne również w Polsce, gdzie są stosowane przez wielu znakomitych wabiarzy.


Nowości FISKARS

napisał IBOPL.pl, opublikowane dnia 07.01.2016Nowości FISKARS

W ponizszym artykule przedstawimy nowości FISKARS. Chodzi to o nowa serię skrobaczek do lodu, łopat do auta, noży w trzech seriach: NORR, ROYAL oraz FUNCTIONAL FORM+.


Przedstawiamy Wam firmę ALPENHEAT

napisał IBOPL.pl, opublikowane dnia 16.12.2015Przedstawiamy Wam firmę ALPENHEAT

ALPENHEAT Podgrzewacze i suszarki charakteryzują się długim czasem pracy na bateriach do 9 godzin oraz niezawodnością. Systemy ogrzewania do butów firmy Alpenheat zapewniają przyjemne ciepło tam, gdzie jest to szczególnie ważne. Szerokie grono zadowolonych klientów jest tego najlepszym dowodem. Alpenheat to sprawdzona jakość i doskonały rezultat działania.


FLIR - Światowy lider w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży KAMER TERMOWIZYJNYCH!

napisał IBOPL.pl, opublikowane dnia 18.11.2015FLIR - Światowy lider w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży KAMER TERMOWIZYJNYCH!

Firma FLIR została założona w 1978 roku, pierwotnie zajmowała się rozwojem i produkcją systemów do zobrazowania w podczerwieni, które były instalowane w pojazdach przeznaczonych do przeprowadzania audytów energetycznych. Dzisiaj FLIR jest jednym ze światowych liderów w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży systemów termowizyjnych, które wzmacniają percepcję i świadomość ogółu społeczeństwa w systemach termowizyjnych na poziomie międzynarodowym i krajowym zatrudniając ponad 3000 pracowników.


Przedstawiamy markę VILLAGER – część 2.

napisał IBOPL.pl, opublikowane dnia 20.10.2015Przedstawiamy markę VILLAGER – część 2.

(ll. Część - Narzędzia Elektryczne)

VILLAGER to firma która już ponad dekadę buduje markę wysokiej jakości na całym świecie. Oferta Villager - „Wieśniak” rozwija się oraz modernizuje tworząc nowe i lepsze produkty. Zapraszamy do wyposażenia domu i ogrodu wysokiej jakości produktami Villager, łatwy dostęp do części oraz serwis. Oferujemy kompletne narzędzia ogrodnicze oraz narzędzia elektryczne dla domu i profesjonalistów. Stańcie się zadowolonymi użytkownikami narzędzi i urządzeń Villager. Firma Wieśniak oferuje wysokiej jakości produkty objęte 3-letnią gwarancją.


ARCHER - Niezastąpiony pomocnik na polowaniach

napisał IBOPL.pl, opublikowane dnia 06.10.2015ARCHER - Niezastąpiony pomocnik na polowaniach

Firma TVT – Europe s.r.o zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz serwisem najwyższej jakości urządzeń termowizyjnych Archer.


Przedstawiamy markę VILLAGER – część 1.

napisał IBOPL.pl, opublikowane dnia 18.09.2015Przedstawiamy markę VILLAGER – część 1.

VILLAGER to firma która już ponad dekadę buduje markę wysokiej jakości na całym świecie. Oferta Villager - „Wieśniak” rozwija się oraz modernizuje tworząc nowe i lepsze produkty. Zapraszamy do wyposażenia domu i ogrodu wysokiej jakości produktami Villager, łatwy dostęp do części oraz serwis. Oferujemy kompletne narzędzia ogrodnicze oraz narzędzia elektryczne dla domu i profesjonalistów. Stańcie się zadowolonymi użytkownikami narzędzi i urządzeń Villager. Firma Wieśniak oferuje wysokiej jakości produkty objęte 3-letnią gwarancją.


Spypoint - jakość kanadyjskiego hokeja w fotopułapkach i kamerach

napisał IBOPL.pl, opublikowane dnia 28.08.2015Spypoint - jakość kanadyjskiego hokeja w fotopułapkach i kamerach

SpSpypoint to kanadyjska firma, która specjalizuje się wyłącznie wymyślaniem i konstruowaniem nowoczesnych urządzeń monitorujących wysokiej jakości, niezawodności. Spypoint przyniósł na rynek w ostatnich latach wiele nowości. Między innymi tablet dla myśliwych GEOPAD w wieloma ciekawymi funkcjami jak tez nowe kamery akcji XCEL STREAM.


Kiedy najlepiej nawilżać trawnik?

napisał IBOPL.pl, opublikowane dnia 17.08.2015Kiedy najlepiej nawilżać trawnik?

Najlepszy moment na nawilżanie trawnika to wczesne godziny poranne lub wieczorem, czyli w okresie najmniejszego parowania. Odpowiedni rodzaj nawilżania zalezy od wielkości ogrodu, źródła wody oraz typu trawnika lub ogrodu. W dzisiejszych czasach o nasz ogród doskonale postarają się pompy wodne. Doskonałym rozwiązaniem są własne zasoby wodne lub zmagazynowana woda deszczowa.


Wabienie rogaczy jeszcze nigdy przed tym nie było takie łatwe i efektywne

napisał IBO PL, opublikowane dnia 06.07.2015Wabienie rogaczy jeszcze nigdy przed tym nie było takie łatwe i efektywne

Nordik ROE to wabik specjalnie skonstruowany do wabienia rogaczy. Wabik pozwala na uzyskanie wiernych odgłosów cielaka, sarny która szuka cielaka oraz odgłos uciekającej lub zranionej sarny.


Posprzątajcie nieużytki w szybki i wydajny sposób bez przeszkód...

napisał IBO PL, opublikowane dnia 15.06.2015Posprzątajcie nieużytki w szybki i wydajny sposób bez przeszkód...

CMX 1402 skosi ekstremalne spadki, wysoką trawę, gęsty porost, sady owocowe, ścieżki, leśne szkółki lub inne nieużytki. Dla Canycom CMX 1402 to bułka z masłem, nic jej nie zatrzyma.


Właściwa pielęgnacja trawnika poprzez napowietrzanie.

napisał IBO PL, opublikowane dnia 15.06.2015Właściwa pielęgnacja trawnika poprzez napowietrzanie.

Zależy wam na tym aby Wasz trawnik był zdrowy, zielony i soczysty ?


Chcecie dobrze wyeksponować zrzuty? Mamy dla Was rozwiązanie.

napisał IBO PL, opublikowane dnia 15.06.2015Chcecie dobrze wyeksponować zrzuty? Mamy dla Was rozwiązanie.

Chcecie dobrze wyeksponować zrzuty? Mamy dla Was rozwiązanie. Oferujemy wierne repliki czaszek zwierzyny żyjącej w naszych lasach. Odlewy są robione ze specjalnej żywicy do złudzenia przypominającej tkankę kostną.


Wyciągnijcie zwierzynę w prosty sposób i bez trudu

napisał IBO PL, opublikowane dnia 12.06.2015Wyciągnijcie zwierzynę w prosty sposób i bez trudu

Czy potrzebowaliście kiedykolwiek wyciągnąć ustrzeloną zwierzynę, zwalone drzewo itp.? Nie dało się tego zrobić ? Od teraz ten problem będzie już tylko historią


Kamera akcji na Broń zarejestruje te najlepsze momenty z polowania.

napisał IBO PL, opublikowane dnia 12.06.2015Kamera akcji na Broń zarejestruje te najlepsze momenty z polowania.

Każdy myśliwy ma niezapomniane przeżycia z polowań, z którymi chętnie się podzieli ze znajomymi, przyjaciółmi lub rodzina. Ale co jeśli byście to mogli pokazać na video?


Traktory zaskakują nas coraz lepszym wyposażeniem

napisał IBO PL, opublikowane dnia 12.06.2015Traktory zaskakują nas coraz lepszym wyposażeniem

Przeszłości użytkowaliśmy traktory które były hałaśliwe oraz miały dużą emisję spalin, Pierwsze znane traktory to Fordson, Zetor, Skoda, marki Fendt zapewne już Państwo nie pamiętają. Na drodze to już rzadkość, ale w warsztatach majsterkowiczów lub na wystawach jeszcze je można spotkać. W tej chwili mamy już do dyspozycji następców tych urządzeń, które swoim wyposażeniem oczarują zarówno starsze jak też młodsze generacje.