Boisz się o Swoje plony i majątek ?

Chroń się skutecznie dzięki repelentowi ANIMALIT, który odpycha wszystkie rodzaje zwierzyny, tam gdzie nie jest mile widziana.

Animalit to produkt, który bezpiecznie odstrasza wszystkie rodzaje zwierzyny z obszarów i terenów, w których zwierzyna nie jest mile widziana. Jest atestowany, a zwłaszcza w 100% skuteczny. Produkt ten jest przeznaczony do odstraszania dzika, jelenia, sarny, królików, lisów, kuny, ale także nornic, moli itp. Jest wytwarzany wyłącznie na bazie naturalnej, jest silnie aromatyczny, ale nie jest niebezpieczny dla ludzi. Dzięki temu może być również stosowany w obszarach zamieszkałych przez ludzi.

ANIMALIT odstraszający grę jest pełnoprawnym zamiennikiem ARMACOL. Ma dokładnie takie same właściwości i działa w 100% tak samo. Jedyna różnica polega na tym, że jest tańszy i pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Od dawna wiadomo, że w naszych rewirach doszło do nieproporcjonalnej śmierci zwierzyny po zderzeniu z pojazdami silnikowymi. Zwłaszcza sarna, dzik i zając. Dlatego zalecamy ten środek odstraszający zapachem ANIMALIT. Są one dostępne w pojemnościach 250 ml, 1 l 5 l. Idealne jest, aby rozpocząć rozmieszczanie ogrodzeń w kwietniu, ponieważ zwierzyna zaczyna migrować z powodu upraw, które zaczęły rosnąć w tym czasie. Umieść repelenty na drewnianych kołkach po 10 metrach. Przymocuj do szpilek zamykane torby wypełnione watą. Następnie przetnij ten worek przez dwa lub trzy małe otwory, przez które rozpylasz środek odstraszający za pomocą standardowego rozpylacza, aby płyn pozostał w wodzie. Odbywa się to na wacie, aby ciecz nie odparowała szybko, a zapach rozprzestrzenia się tak długo, jak to możliwe w zależności od pogody. Na zalecenie ekspertów czynność należy powtórzyć po trzech miesiącach. Podczas aplikacji Animalitu zalecamy korzystanie ze sprzętu ochronnego.

Jego zastosowanie ma naprawdę szerokie spektrum, czy to w polowaniu, leśnictwie, rolnictwie, do ochrony gleby, łąk, sadów, winnic, cmentarzy, itp. Może być również stosowany do przeciw zgryzania kabli w samochodzie. ANIMALIT jest nakładany na kawałek tkaniny lub pulpy, który jest następnie swobodnie zawieszany na drewnianych kołach w odległości 10-20 metrów wokół pożądanego obszaru. Jest biały, bardzo skoncentrowany, dlatego zalecamy jego rozcieńczenie. Jest niezwykle skuteczny i można go używać przez cały rok. Gwarantowany długotrwały efekt po aplikacji do 3 miesięcy. W przypadku bardzo ulewnych i obfitych opadów deszczu zalecamy ponowne nałożenie go w celu uzyskania 100% efektu.

Już nigdy żaden dzik nie zagrozi twojej własności

Z naszego doświadczenia ...

Sami przetestowaliśmy ANIMALIT, a wyniki były bardzo pozytywne. W naszym rewirze doszło do śmierci wspomnianej zwierzyny w liczbie około 35 sztuk rocznie. W kwietniu - maju w ostatnich latach zabito 6-7 sztuk zwierzyny. Po zastosowaniu Animalitu w wysokiej koncentracji nastąpiła tylko jedna śmierć, a nawet ten jeden przypadek pochodzi od strony, na której środek odstraszający nie był nałożony. Dlatego w przyszłości zamierzamy zastosować Animalit z obu stron komunikacji, ponieważ zwierzyna jest po obu stronach i chcemy zapobiec zbytecznej stracie zwierzyny. Możemy skomentować ocenę finansową dopiero pod koniec roku, ale możemy już stwierdzić, że pieniądze zainwestowane w ogrodzenie nie zostały niepotrzebnie wydane.

Nigdy więcej obgryzionych drzew