Chcesz pocieszyc swoje dziecko

Podaruj swojemu dziecku zabawki Bruder ...

Zabawki o bogatej historii
BRUDER został założony w 1926 roku dzięki Paulowi Bruderowi. Zaczął robić zabawki ręcznie. Po zakończeniu II Światowej Wojny nadal produkowała przez jego następcę - Heinza Brudera. Heinz zamawiał prasy i inne maszyny. Były też maszyny do obróbki tworzyw sztucznych. BRUDER zaczął się rozwijać w szybkim tempie, powierzchnia około 60 m2 była kiedyś niewielka. Był rok 1958 i Bruder opublikował swój pierwszy katalog małych zabawek. Po 1975 r. Firma budowała hale i wysyłkowe magazyny.
.. zmiana nazwy i rejestracja ...
Nazwa firmy również nie uniknęła zmiany. Stało się to w 1978 roku, kiedy nazwa została zmieniona na BRUDER Spielwaren Inh. Od tego czasu zarejestrowano Heinz Bruder i markę BRUDER.

Firma rozwijała się coraz bardziej, więc w 1981 r. przeniosła się do miejscowości Bernbacher, gdzie zajmowała kompleks fabryczny, w którym również mieściły się budynki biurowe ... Później przejęto syna Paula Heinza Brudera, który przejął rozwój i produkcję. Jednocześnie otwarto nowe magazyny i halę montażową, dzięki czemu firma była w stanie zapewnić dynamiczny rozwój, głównie dzięki nowej generacji ciągników.

Kolejnym punktem zwrotnym w tym roku było pojawienie się na rynku BRUDER z nową linią produktów - Bworld. Ta nowa linia obejmuje budynki modułowe, zwierzęta, figurki i inne wspaniałe akcesoria wykonane z wysokiej jakości technicznych tworzyw sztucznych. Gama Bworld wyróżnia się pełną funkcjonalnością wszystkich komponentów, które również wyglądają bardzo realistycznie. Bworld jest w pełni kompatybilny z profesjonalnymi pojazdami seryjnymi.

Świetne, w pełni funkcjonalne modele
Szukasz prezentu dla swojego dziecka, ale nie możesz wymyślić nic, co mogłoby go zadowolić? Podaruj uśmiech na twarz dziecka i podaruj mu jedną z zabawek BRUDER, której na pewno się oprze. Są piękne, w pełni funkcjonalne i nigdy nie nudzą Twojego dziecka. Oferujemy szeroki wybór świetnych, w pełni funkcjonalnych modeli popularnych zabawek BRUDER. Te niezwykle wykonane modele są wykonane w Niemczech z wysokiej jakości tworzyw sztucznych w skali 1:16. Oferta obejmuje ciągniki, koparki, ciężarówki, jeepy, samochody strażackie / policyjne / ratownicze i różne inne świetne modele. Wszystkie zabawki są certyfikowane, mają realistyczny wygląd i, co najważniejsze, są bezpieczne.

Wyobraźmy sobie kilka modeli ...
Żadne dziecko nie może się oprzeć tym wspaniałym i wysokiej jakości zabawkom. Zachwyć swoją latorośl zabawką, która da mu prawdziwą, nieskażoną radość. Jego rówieśnicy będą cicho zazdrościć takiej zabawki. Ponadto dzięki tym wiernym kopiom dziecko będzie się dobrze bawić i może wcielić się w rolę wykwalifikowanego kierowcy lub pracownika. Niemieckie zabawki BRUDER nigdy się nie znudzą !!!

Minikoparka CAT
Piękna minikoparka CATERPILLAR z obracaną o 360 ° kabiną. Takiej maszyny nie można pominąć na żadnym placu budowy. Kabina ma również otwierane drzwi i dostęp do silnika. Ten model jest kompatybilny z postaciami Bworld. Podsiada również przenośniki taśmowe, nóż o regulowanej wysokości, ruchome ramię z łyżką.

Ciągnik CASE CVX 230
W tym wspaniałym ciągniku możesz otworzyć drzwi i osłonę silnika. Modelem można wygodnie sterować za pomocą rozszerzonej kierownicy, która jest częścią pakietu. Ma również zdejmowany przedni obciążnik. Kabina jest przeszklona.

Kombajn CLASS TERRA
KLASA TERRA ma napęd pasowy kół przednich, otwierane drzwi kabiny, składane lusterka. Do kabiny kombajnu prowadzą obrotowe schody, zdejmowany obrotowy zespół tnący, obrotowe tylne koła, uchylne górne i boczne osłony oraz odchylane ramię. Ślimak w ramieniu imituje posypkę ziarna.

Off-road JEEP Wrangler Cross Country
Popularny JEEP z postacią z otwieranymi drzwiami dla kierowcy i pasażera z przodu. Ta „wspaniała maszyna” pozwala również otworzyć tylne drzwi, maskę i ma resorowaną oś. Ten model nie ma sterowania na kierownicy.

Transport drewna SCANIA
Piękny model ciężarówki do przewozu drewna. W Paczce znajdziesz również 3 długie klatki.

Mikser MACK Granit
W końcu na żadnym placu budowy nie może zabraknąć amerykańskiego miksera MACK Granit. Ma otwierane drzwi, przednią maskę i wiele innych funkcji.

Traktor leśny CASE IH Puma CVX 230
Oczywiście musi też istnieć ciągnik leśny z otwieranymi drzwiami, szklaną kabiną, w pełni funkcjonalną ładowarką do drewna lub wyciągarką leśną. Sterowanie osią jest możliwe dzięki rozszerzonej kierownicy, która jest częścią pakietu. Ciągnik jest kompatybilny ze wszystkimi figurkami Bworld.

Ciągnik Claas Axion 950
Claas Axion 950 z łańcuchami śniegowymi i odśnieżarką umożliwia także sterowanie osią za pomocą rozszerzonej kierownicy (w zestawie). Są też otwierane drzwi lub oszklona maska. Ma urządzenie do holowania z regulacją wysokości, a nowością są zdejmowane koła za pomocą dołączonego klucza.