Fotopułapka - niezawodny pomocnik

Fotopułapki stały się teraz prostym i niedrogim narzędziem do monitorowania zwierzyny, ochrony mienia, wykrywania kłusowników lub jako narzędzie ułatwiające ochronę przyrody. Na naszym rynku istnieje wiele różnych fotopułapek, firma IBO PL oferuje profesjonalne doradztwo i usługi, które są oparte na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży fotopułapek. Jako jedyna firma w Polsce oferujemy fotopułapki od 399zł z pełnym wyposażeniem, usługą i poradą. W naszej ofercie znajdziesz również fotopułapki z modułem GPS ułatwiającym lokalizację w przypadku kradzieży lub ponadczasowe fotopułapki wyposażone w panel słoneczny, który nie wymaga baterii. Nasze najlepiej sprzedające się marki fotopułapek to: Spromise, Spypoint, ScoutGuard, Moultrie, Cuddeback i wiele innych marek, które można znaleźć w naszej szerokiej ofercie.

W czym pomaga fotopułapka?

Fotopułapka oferuje komfort obserwacji - Fotopułapka zbliża Cię do życia na łowisku i pozwala śledzić, co się tam dzieje bez Twojej obecności na miejscu

Pozwala usprawnić polowanie - fotopułapki śledzą czas przyjścia zwierzyny

Chroni mienie - Świetna i popularna forma ochrony Twojego domku lub innego dowolnego obiektu

Ujawnia kłusowników - Fotopułapka to idealne narzędzie do namierzania kłusowników

Liczy gatunki - Fotopułapki ułatwiają obserwacje i zliczanie zagrożonych gatunków

Monitoruje gniazda chronionych gatunków - Fotopułapka w prosty i niezakłócony sposób monitoruje wszystkie zdarzenia wokół gniazda

Fotopułapka oszczędza czas i zwiększa komfort oraz sukces polowania.

Dzięki swojej wszechstronności fotopułapki mogą być stosowane nie tylko w łowiectwie i leśnictwie, ale także niezawodnie służą:

  • rolnikom
  • pszczelarzom
  • ornitologom
  • policji
  • samorządom lokalnym
  • i wielu innym

 

Zalety FOTOPUŁAPEK:

Nie wymaga podpięcia do sieci - fotopułapki działają na bateriach lub panelach słonecznych

Powiadomienia MMS lub e-mail - producenci fotopułapek wyposażyli niektóre modele, w moduł MMS i e-mail, który wysyła wykonane zdjęcia bezpośrednio na telefon.

Wysokiej jakości zdjęcia lub wideo HD – Dzisiejsze fotopułapki mają czujnik ostrości, który zapewnia ostre i czytelne zdjęcia przy każdej widoczności i przy każdej pogodzie - fotopułapka obserwuje za Ciebie teren nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach terenowych i pogodowych.

Wystarczający zasięg i kąt - wysokiej jakości markowa fotopułapka może rejestrować ruch z odległości większej niż 20 m, pod kątem widzenia od 50 do 180 stopni (Moultrie Panoramic 180i)

Błysk doświetlacza niewidoczny dla zwierząt i ludzi - Fotopułapki z niewidzialną lampą są prawie niewidoczne zarówno dla oczu ludzi, jak i zwierząt.

Nie rzucający się w oczy wygląd i rozmiar - dzięki maskującym kolorom, fotopułapka jest niemalże niezauważalna.

Wodoszczelność – Obudowa fotopułapki jest w 100% wodoodporna, więc fotopułapki można używać w każdą pogodę.

Łatwa instalacja i obsługa – każda fotopułapka jest wyposażony w akcesoria, które ułatwiają instalację, konfigurację i obsługę.