Fotopułapka TETRAO Strix 18 18Mpx 940nm - mały, niepozorny pomocnik

Nowoczesna i profesjonalna marka TETRAO wspiera powrót zagrożonego gatunku Tetrao (Tetrao urogallus) z powrotem do natury. IBO PL ŁOWIEC skupia się tylko na sprawdzonych i wysokiej jakości produktach pod tą marką, aby jeszcze bardziej wspierać ich sprzedaż, a tym samym wspierać utrzymanie tego rzadkiego gatunku zwierząt.

Tetrao również w segmencie fotopułapek przychodzi z nowością. Ten świetny model nowej kamery możesz znaleźć u nas pod nazwą Fotopułapka TETRAO Strix 18 18Mpx 940nm.

Z ręką na sercu, jakie są Twoje oczekiwania i kryteria przy wyborze fotopułapki?

Dla mnie osobiście:

- aby była jak najmniejsza i niepozorna
- aby robiła czyste zdjęcia, nie tylko w dzień, ale przede wszystkim w nocy
- aby zwierzyna się jej nie bała, nie reagowała na jej aktywność
- powinna mieć ponadstandardowy czas pracy baterii, szczególnie zimą
- powinna oferować nagrywanie wideo z dźwiękiem
- bez wysyłania MMS-ów
- uniwersalna zastosowanie w domu i w rewirze
- w przystępnej rozsądnej cenie

Dokładnie taką znalazłem tutaj: Fotopułapka TETRAO Strix 18 18Mpx 940nm


Dlaczego ta fotopułapka?

Ta fotopułapka przekonała mnie o wszystkich podanych przeze mnie kryteriach i opcjach, o których już wspomniałem. Ale dobrze, wyjaśnię punkt po punkcie:

1.) jest tak mała, jak to tylko możliwe, aż do niepozornego rozmiaru.
Strix ma kolor kamuflażu leśnego i doskonale komponuje się z naturą, a jej rozmiar jest bezkonkurencyjny. 115x81x45 mm !!!! Co więcej dodać? Wymaganie spełnione dla mnie.

2.) robili czyste zdjęcia nie tylko w dzień, ale przede wszystkim w nocy
Strix posiada sensor o rozdzielczości aż 18 mpx, co bezpośrednio gwarantuje piękne i wysokiej jakości zdjęcia nie tylko w dzień, ale przede wszystkim w nocy. Pomoże w tym wysokiej jakości i mocne oświetlenie 940 nm i czujnik CMOS. Wymaganie spełnione dla mnie.

3.) Zwierzyna się jej nie bała, nie reagowała na jej aktywność
Jak już wspomniałem powyżej, fotopułapka dzięki kolorystyce i znikomym rozmiarom nie zwraca na siebie uwagi a dzięki niewidocznej poświaty iluminatora możemy spokojnie obserwować zwierzynę. Wymaganie spełnione dla mnie.

4.) ponadstandardowy czas pracy akumulatorów, szczególnie zimą
Przyznaję, to spełnienie mojej prośby całkowicie mnie ucieszyło i przekonało mnie o wszystkim. Bez baterii AA, bez 12 lub 8 baterii. Strix, jako absolutna nowość, zasilana jest 2 akumulatorami typu 18650. Wymaganie spełnione dla mnie.

5.) Nagrania wideo z dźwiękiem
Oprócz wysokiej jakości i ostrych zdjęć Strix charakteryzuje się również możliwością obserwacji zwierzyny w formie filmów. Aby uzyskać jeszcze piękniejsze wrażenia, istnieje możliwość nagrywania filmów z dźwiękiem, co szczególnie doceni każdy w okresie godowym. Spełnił mi się kolejny warunek.

6.) Bez wysyłania MMS-ów
Strix nie ma opcji wysyłania MMS-ów, co osobiście wolę. Nie dość, że kilkakrotnie wydłuży to żywotność baterii, ponadto miło mnie zaskoczy, jeśli po kilku dniach wyjdę poobserwować zwierzynę, a jednocześnie popatrzę na zdjęcia, które zrobiła.

7.) uniwersalne zastosowanie w domu i w rewirze
Strix ma port USB do bardziej uniwersalnego zastosowania. Ponieważ Strix można podłączyć do panelu słonecznego, widzę jego wielką zaletę polegającą na możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci, patrz zdjęcie. Dlatego Strix może być używana nie tylko jako niewidzialne oko w rewirze, ale także jako strażnik mojej posesji na pustkowiu, domkach i tym podobnych.

8.) Rozsądna cena
Mogę tylko polecić Strix każdemu. Ta fotopułapka tylko potwierdza dawne zwyczaje - dużo muzyki za niewielkie pieniądze, czyi przystępna cena, a to dosłownie

Fotopułapka TETRAO Strix 18 18Mpx 940nm to bezkonkurencyjna fotopułapka dla szerokiego grona użytkowników. Dla jeszcze wydajniejszego, a przede wszystkim bezpieczniejszego użytkowania, chciałbym podkreślić możliwość zakupu różnych akcesoriów. Aby zabezpieczyć fotopułapkę, posiada można zastosować obudowę ochronną i linkę zabezpieczającą. Wspomniany wyżej panel słoneczny oraz akumulatory 18650 i kartę SD do 32 GB.

Na koniec pokaże Wam kilka zdjęć z mojej obserwacji zwierzyny ........

Fotopułapkę Znajdziesz tutaj: TETRAO Strix 18 18Mpx 940nm