Gospodarstwo domowe

Partner w przygodach kulinarnych

Partner w przygodach kulinarnych

Podczas stołowania na łonie natury w surowych warunkach, wystarczy Ci tylko nóż i ręce. Oczywiście bardziej komfortowo najesz się, korzystając z serii sprzętu outdoor i innych przydatnych akcesoriów. Należy do nich na przykład drewniana deska do krojenia TETRAO.

Cały artykuł

Jak wybrać odpowiedni model pakowarki próżniowej do żywności

Jak wybrać odpowiedni model pakowarki próżniowej do żywności

Jeśli często wyrzucasz dużą ilość artykułów spożywczych, których nie udało Ci się zjeść, czy rozważałeś zakup próżniowej pakowarki żywności? Bardzo ważny jest okres przydatności do spożycia i prawidłowe przechowywanie żywności. Podstawowymi parametrami, które mają znaczenie przy wyborze pakowarki są wymiary, waga, siła ssania i pobór mocy. Doradzimy Ci, jak wybrać pakowarkę spożywczą, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Cały artykuł

Chłodnie TETRAO - TOP inwestycja na długie lata

Chłodnie TETRAO - TOP inwestycja na długie lata

Firma IBO PL oferuje najlepsze chłodnie, które są przeznaczone do przechowywania zwierzyny w punkcie sprzedaży i do prowadzenia sprzedaży bezpośredniej. Na obszarach leśnych i łowieckich, na których poluje się/przetwarza mięso, należy użyć chłodni, aby zachować świeżość i jakość tusz zwierzyny łownej.

Cały artykuł

Próżniowe pakowarki FOODSAVER

Próżniowe pakowarki FOODSAVER

W kontakcie z powietrzem, żywność traci swoje wartości odżywcze i smak. Ponadto staje się wylęgarnią bakterii, grzybów i drożdży, co skraca jej trwałość. Pakowarka próżniowa FoodSaver to ciekawy sposób na dłuższe przechowywanie żywności.

Cały artykuł

Test redakcyjny pakowarek próżniowych

Test redakcyjny pakowarek próżniowych

Jest to mały cud techniki, który umożliwia spowolnienie procesu starzenia się żywności. Mak i orzechy zachowają słodką świeżość przez lata, kiełbasy nie stwardnieją jak kamień, a jeśli chodzi o mięso, to cuda dzieją się podczas przechowywania i marynowania. Wszystko, co musisz zrobić, to wyssać powietrze z torby i zamknąć je za pomocą zgrzewarki.

Cały artykuł

Chcesz sprawić radość swojemu dziecku?

Chcesz sprawić radość swojemu dziecku?

BRUDER został założony w 1926 roku dzięki Paulowi Bruderowi, który ręcznie zaczął robić zabawki. Po zakończeniu II Światowej Wojny firma nadal produkowała je przez jego następcę - Heinza Brudera. Heinz zamawiał prasy i inne maszyny. Były też maszyny do obróbki tworzyw sztucznych. BRUDER zaczął się rozwijać w szybkim tempie, a powierzchnia około 60 m2 zaczęła być za mała. Był rok 1958 i Bruder opublikował swój pierwszy katalog małych zabawek. Po 1975 r. firma budowała już hale i wysyłkowe magazyny.

Cały artykuł

Przedłużcie okres przechowywania 8-krotnie z FoodSaver!

Przedłużcie okres przechowywania 8-krotnie z FoodSaver!

FoodSaver to amerykańska firma produkująca znane na całym świecie urządzenia do próżniowego pakowania żywności oraz akcesoria, które charakteryzują się doskonałą jakością w przystępnych cenach.  Urządzenia do próżniowego pakowania żywności FoodSaver wykorzystują wytrzymałą profesjonalna folię rowkowaną, która pozwala na dokładne odsysanie powietrza, tworząc tym samym próżnię. Artykuły spożywcze zapakowane w ten sposób oraz zamrożone, mają przedłużony okres przydatności do spożycia z 6 miesięcy do 2-3 lat (mięso, warzywa, owoce). W lodówce okres przydatności do spożycia przedłuża sie do 6 miesięcy. Worki wykonane ze specjalnej folii mogą być myte i ponownie wykorzystane. Mrożonki mogą być gotowane w tej folii, rozmrożone bądź też podgrzewane w kuchence mikrofalowej. Próżniowe pakowanie przyda się dla osób podróżujących, podczas turystyki, na  suchy prowiant do szkoły, na grilla, dla myśliwych, wędkarzy i ogrodników.

Cały artykuł

Hore