Nie tylko Pilarki łańcuchowe potrzebują serwis

Z piłą do lasu i do ogrodu

Praca w ogrodzie i lesie wymaga odpowiedniego sprzętu. Jeśli Masz zamiar zrobić porządek w lesie lub uzupełnić zasoby drewna, najlepszym pomocnikiem będzie pilarka łańcuchowa, która pozwoli na szybkie przecinanie konarów oraz na utrzymanie w ogrodzie koron drzew w należytym stanie. Nowoczesne piły są łatwe w użyciu,ergonomiczne i mają niska wagę. W terenie skorzystamy z pilarek spalinowych a w bliskości domu lub warsztacie z elektrycznych, które nie emitują spalin i są cichsze. Przydatne okażą się również piły ręczne jakże przydatne w ogrodzie lub podczas jakichkolwiek prac wykonywanych przez majsterkowiczów ale również na budowie.


Akcesoria do pił znajda Państwo w sekcji ogrodniczej.

Piły ręczne hartowane indukcyjnie znajda Państwo w sekcji Silky

Ogromny wybór, duże możliwości

Piły posiadają różne uzębienie, w zależności od przeznaczenia, które pozwala na przecinanie miękkiego drewna, twardego lub tworzyw sztucznych. Grubsze uzębienie stosujemy podczas ścinania większych drzew. Zakrzywione ostrza zapewniają wysoką wydajność cięcia, dzięki czemu podczas pracy mniej się męczymy. W naszym sklepie IBO znajda Państwo również wysokiej jakości piły ręczne Silky, które są hartowane indukcyjnie a nowoczesna konstrukcja uzębienia zmniejsza ilość odpadu o 50%, ponadto są wyposażone w ergonomiczne, wygodne rękojeści ułatwiające pracę.
Podczas pracy z piłami mechanicznymi zarówno spalinowymi lub elektrycznym nie należy zapominać o bezpieczeństwie stosując akcesoria ochronne pozwalające na uniknięcie urazów twarzy słuchu rąk lub stóp. Praca z drewnem nie należy do najłatwiejszych ponadto może być niebezpieczna dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na ochronę własnego zdrowia. W naszym sklepie chętnie doradzimy przy wyborze tego typu akcesoriów.

Wszystkie urządzenia potrzebują serwis

Każde narzędzie pracy wymaga obsługi serwisowej. Ważne są również części zapasowe, które najlepiej stosować oryginalne. W naszej ofercie znajdą Państwo łańcuchy do pilarek, oleje, kompletne części zapasowe do kosiarek i traktorów włącznie z nożami. Bardzo przydatnymi okażą się oryginalne plany urządzeń, na których znajdziemy odpowiednią część i kod produktu, który umożliwi złożenie prawidłowego zamówienia na odpowiedni element który chcemy wymienić lub naprawić. Takowe plany są dostępne w naszym sklepie, wystarczy podać model urządzenia.

IBO chętnie pomoże

Pomagamy w wyborze zarówno nowych urządzeń jak też podczas serwisu w wyborze i znajdowaniu odpowiednich części. Służymy również radą w jaki sposób eksploatować urządzenia zakupione u nas oraz pomagamy znaleźć odpowiedni schemat na którym klient znajdzie bez problemu części zapasowe. Urządzenia oraz akcesoria znajda Państwo w sekcji Las i Ogród.