Posprzątajcie nieużytki w szybki i wydajny sposób bez przeszkód...

Canycom CMX 1402 to kosiarka mulczująca z przeznaczeniem na stoki umożliwiająca pracę w ciężko dostępnym terenie. Doskonale sprawdza się w gęstych zaroślach, dużych spadkach terenu, w sadach owocowych, winnicach, podczas udrożniania przejść zarośniętych gęstym porostem itp. Dla CMX 1402 to dosłownie błahostka, nic jej nie zatrzyma.

Mulczarka stokowa o doskonałej wydajności

Kosiarka z wydajnym silnikiem Subaru Robin EX40DS o makcymalnej wydajności 10,3 kW. Płynna regulacja koszenia od 0 do 150 mm w różnych pozycjach. Wysokiej jakości ogumienie gwarantuje bezpieczna prace oraz ochronę przeciwpoślizgową, natomiast ostrze noże gwarantują wydajne mulczowanie. Urządzenie posiada zabezpieczenie wału korbowego w przypadku kontaktu z dużym kamieniem. Kosiarka została przeznaczona do ciągłego koszenia dużych powierzchni o gęstym poroście.

Kosiarka przeznaczona do mulczowania posiada nisko położone siedzisko umozliwiając tym samym komfortową prace.  Środek ciężkości został położony nisko co zapewnia dobrą stabilizację na nierównym terenie. Kosiarka jest wyposażona w chłodnice oleju hydraulicznego. Wymiana obustronnych noży odbywa się bez użycia narzędzi. Canycom CMX 1402 ma kompaktowe rozmiary oraz szeroki promień skrętu co ułatwia manewrowanie. Dodatkowym udogodnieniem sprawdzającym się w trudnych warunkach terenowych jest blokada mechanizmu różnicowego. Kosiarka została wyposażona w podwójny hydrostat. Nie wystepuje problem niedoboru oleju lub zmniejszenia wydajności napędu kół na stromych zboczach lub nierównościach terenu. CMX 1402 posiada unikalny system szybkiej wymiany nożów. Rozłożenie momentu obrotowego pomiędzy osiami wynosi 50:50.

Jeśli Jesteście właścicielem lub użytkownikiem dużych gęsto porośniętych terenów i Chcecie szybko, wydajnie i czysto kosić oraz mulczować to kosiarka stokowa Canycom CMX 1402 jest stworzona właśnie dla Was.