Traktory zaskakują nas coraz lepszym wyposażeniem

Kupujcie rozsądnie

Przy zakupie traktora ogrodowego należy skupić się na ile są chętni Państwo zainwestować do takiego urządzenia. Istnieje oczywiście kupna używanego, starszego traktora, aczkolwiek najlepszym rozwiązaniem będzie kupno nowego wydajnego urządzenia. Kwota zależy od mocy traktora, akcesoriów oraz marki. To zależy od tego, czy potrzebują Państwo traktora do większej lub mniejszej powierzchni, czy są tam funkcje mulczowania lub rozgarniania śniegu.  

Przed zakupem zaleca się sprawdzenie modelu, który zostanie zakupiony. Należy skontrolować płynność jazdy, przełożenia, hamulec ręczny, prace silnika, przy starszych modelach należy skontrolować również stan ogumienia. 

Traktory się nie muszą wstydzić za wyposażenie

Dzisiaj traktory maja już wyposażenie o którym nawet nie śniliśmy. Możne je wykorzystać na dużo bardziej wymagających terenach. Dzięki wysokiej wydajności poradzą sobie w każdym terenie. Jazda w nowych traktorach jest wygodna, czujemy się w nich komfortowo jak w nowym aucie z klimatyzacją.

Droższe modele traktorów maja w wyposażeniu kabinę obrotową, są uniwersalne, można w nich wykorzystać pług, przyczepkę, łuparkę itp. Nowoczesne traktory posiadają konstrukcję która gwarantuje lepsza przyczepność. 

O ogród zatroszczy się traktor ogrodowy

Jeśli Macie większy ogród, wymagający nieustannej pielęgnacji, doskonałym rozwiązaniem będzie traktor ogrodowy. Nie ma już potrzeby kosić ręczna kosiarką, zamiast tego wystarczy wygodnie usiąść na traktorze a on wszystko zrobi za Was. Marka Snapper poleca traktory które nie mają żadnego problemu ze zwrotnością w ciasnych miejscach, dlatego właśnie doskonale sprawdza się w ogrodach dekoracyjnych. Oferowane modele mają niezawodne silniki, rozrusznik oraz pojemny kosz zbiorczy na trawę

Z traktorami Stiga Estate Royal nie będą mieć Państwo żadnego problemu z praca w godzinach wieczornych. Ustawicie wysokość koszenia a pracę ułatwi ergonomiczna kierownica. Do spadków i stoków o dużym nachyleniu dostaniecie się bez problemy kosiarką Canycom. Urządzenie pozwoli na profesjonalna pracę, ponadto nie przeszkadzają mu krzaki lub kamienie.

Ostry stok Zdobędziecie bez problemów

Jeśli potrzebują Państwo sprzęt który może pracować na dużych spadkach idealnym rozwiązaniem będzie traktor z przeznaczeniem na stoki. Napęd na wszystkie cztery koła wraz z mechanizmem różnicowym pozwoli na bezpieczną jazdę pod każdą górkę. Urządzenie umożliwia również zastosowanie systemy ROPS czyli klatki ochronnej, montowanej na traktor Canycom.

Wszystkie modele powyższych traktorów znajda Państwo w naszym sklepie internetowym IBO PL. Nasza firma postara się o serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny.

Zapraszamy do naszego e-shopu do zapoznania się z oferowanymi traktorami