Wyciągnij zwierzynę w prosty sposób i bez trudu

Potrzebujesz skorzystać z wyciągarki? Wyciągaj skutecznie...

Przedstawiamy przenośne wyciągarki spalinowe czołowego światowego producenta PORTABLE WINCH. W przeciwieństwie do konwencjonalnych wyciągarek, urządzenia Portable Winch są wydajne i kompaktowe. Są tak lekkie, że bez problemu można z nich korzystać w dowolnym miejscu. Wyciągarki są stworzone do pracy w lesie, ogrodzie, podczas holowania zwierzyny, zatopionych pojazdów czy holowania czegokolwiek innego. Są nieocenionym pomocnikiem szczególnie dla myśliwych w transporcie ustrzelonej zwierzyny z trudno dostępnych miejsc. Jedną z największych zalet tych przenośnych wciągarek jest to, że nie mają ograniczenia długości liny, z której korzystasz. Dla wyciągarek PORTABLE WINCH nie ma znaczenia, czy ciągniesz z odległości 50 metrów, czy nawet 250 metrów. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z wystarczająco długiej liny. 

Pozostałe korzyści? Wyciągarki są przenośne, wydajne – uciąg do 2000 kg, lekkie - na przykład model PCW 3000 waży zaledwie 9,5 kg. Ponadto są łatwe w montażu, pracy i nie wymagają specjalnej konserwacji. To tylko kilka powodów, dla których możesz polegać na kanadyjskich wyciągarkach PORTABLE WINCH

Zalety wyciągarek:

- Przenośne

- Nieograniczona długość liny

- Wydajne

- Niska waga

- Szybki start

- Łatwe w użyciu

- Wysoki poziom bezpieczeństwa

- Część kabestanu nie wymaga konserwacji

Wybierasz się na polowanie w weekend?

Jeśli planujesz polować z przyjaciółmi lub rodziną w weekend, a nie wiesz, jak później wyciągnąć upolowaną zwierzynę z trudno dostępnego miejsca, to jest to dla Ciebie świetny pomocnik. Przenośna wyciągarka spalinowa PORTABLE WINCH PCW 3000 z kabestanem przewijającym, idealnie nadaje się do tego celu. Możesz jej również używać podczas pracy w lesie, do celów ratunkowych lub holowania łodzi i z wody. Możesz jej używać w każdym obszarze, w którym musisz coś ciągnąć, a co najważniejsze nie potrzebujesz żadnego źródła energii.

www.IBOPL.pl jest wyłącznym przedstawicielem kanadyjskiego producenta przenośnych wyciągarek oraz urządzeń do układania kabla PORTABLE WINCH

Wyciągarka jest bardzo bezpieczna, łatwa w obsłudze, lekka, niezwykle mocna, osiąga siłę uciągu do 700 kg na jednej linie! Jest napędzana czterosuwowym silnikiem Honda 6x-35 cm3, który może być używany we wszystkich pozycjach.

Jak prawidłowo jej używać?

Użyj pasa o długości 2 metrów do zakotwiczenia wyciągarki, do drzewa, pnia, słupa lub do haka holowniczego pojazdu za pomocą opcjonalnej płyty kotwiącej wyciągarkę. Zasada przewijania kabestanu sprawia, że ​​długość liny nie jest w żaden sposób ograniczona. Możesz przeciągać, co chcesz i gdzie chcesz. W przeciwieństwie do innych wciągarek zapewnia stałą siłę uciągu. Jeden koniec liny jest przymocowany do ładunku, a drugi koniec trzy lub cztery razy owinięty wokół kabestanu czyli głowicy przewijającej. Gdy silnik nagle się uruchomi, głowica przewijająca obraca się automatycznie. Po prostu pociągnij linę, aby wywołać tarcie na głowie, a ładunek zacznie się wyciągać.

Rewolucja na rynku!

Przedstawiamy absolutną światową nowość - pierwszą wyciągarkę akumulatorową z kabestanem na świecie

Portable Winch jako pierwszy na świecie wprowadził całkowitą nowość, jaką jest wyciągarka akumulatorowa. Wyciągarka akumulatorowa jest uważana za jedną z największych innowacji od prawie 20 lat. Jest idealna dla myśliwych, właścicieli domków czy łodzi mieszkalnych, dla zawodowych arborystów, zarządców lasów, mechaników i tym podobnych. Wyciągarka akumulatorowa jest w 100% niezawodna i zapewnia użytkownikowi szybkie mocowanie do drzewa, słupa lub pnia lub do wyposażenia holowniczego samochodu. Obsługa wyciągarki Portable Winch PCW3000-Li jest całkowicie prosta. Wszystko, czego potrzebujesz, to odpowiednie mocowanie i możesz zacząć ciągnąć. Długość liny jest również nieograniczona w przypadku modeli akumulatorowych. Konserwacja? Absolutnie żadna! Wyciągarka o maksymalnej sile uciągu 1000 kilogramów jest zawsze i wszędzie w pełni gotowa do użycia. Innymi dużymi zaletami tej rewolucyjnej innowacji firmy Portable Winch jest niewielka waga, dzięki której transport maszyny jest łatwy i niewymagający, pełna niezawodność oraz stała przyczepność. Wyciągarka kabestanowa na akumulator jest cicha, przyjazna dla środowiska, nie emituje żadnych zanieczyszczeń i działa bez zapachu i smogu.

Pełną ofertę PORTABLE WINCH Znajdziesz u nas tutaj