Wyciągnijcie zwierzynę w prosty sposób i bez trudu

Czy potrzebowaliście kiedykolwiek wyciągnąć ustrzeloną zwierzynę, zwalone drzewo itp.? Nie dało się tego zrobić ? Od teraz ten problem będzie już tylko historią

 

Czy szykujecie się na weekendowe polowanie ?

Jeśli Planujecie polowanie na weekend z przyjaciółmi lub z rodziną a macie problem z wyciągnięciem ustrzelonej zwierzyny z ciężko dostępnego miejsca z pomocą przychodzi doskonały pomocnik! Spalinowa wyciągarka PORTABLE WINCH PCW 3000 jest do tego stworzony. Możecie go wykorzystać podczas pracy w lesie, podczas akcji ratunkowych oraz na wyciąganie łódek z wody. Wyciągarke możecie wykorzystać w każdej dziedzinie, wszędzie tam gdzie jest potrzebny niezawodny i wydajny sprzęt, który nie potrzebuje energii elektrycznej.

Wyciągarka jest bardzo bezpieczna i łątwa w obsłudze, bardzo wydajna o nośności do 700 kg na jednej linie. Jednostka napędowa to czterosuwowy silnik spalinowy Honda 6x-35cc który może pracowac w różnych pozycjach.

Jak poprawnie wykorzystac z urządzenia?

Za pomocą pasa o długości 2 metrów należy zakotwić nawijak np. na drzewie, słupie, haku holowniczym na aucie itp.

Zasada działania nie polega na nawijaniu na bęben ale na przewijaniu liny przez bęben co pozwala na zastosowanie liny bez ograniczeń długości. Można wyciągać co się chce i w jakikolwiek sposób. W odróżnieniu od innych wyciągarek i nawijaków silnik napędza bęben ze stałą prędkością. Jeden koniec liny montujemy na wyciąganym obiekcie a drugi przekładamy przez bęben. W momencie uruchomienia silnika należy naprężyć linę na bębnie i od tego czasu automatycznie rozpocznie się nawijanie.