Fotopułapka Cuddeback Ambush mini - powystawowa
Rabat 46%

Fotopułapka Cuddeback Ambush mini - powystawowa

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO1159
Dostępność: Dostępne
634 Zł z VAT 1 180 Zł

Fotopułapkę Cuddeback Attac IR 940 nm IBO PL - największy dostawca detaliczny i hurtowy fotopułapek , przedstawia jako gorącą nowość w tym roku , jako pierwszy. Fotopułapka mniejszych rozmiarów jak inne od tego producenta ze specjalnym dizajnem podobnym do drzewa lub jego konaru. Urządzenie to jest wynikiem 25 letniego doświadczenia i tradycji, rozwój tego modelu następował w trzech ostatnich latach. Jest to urządzenie napakowane wieloma funkcjami. Fotopułapka CUDDEBACK ATTAC IR jest to najszybsze urządzenie tego typu na świecie z zastosowaniem profesionalnym.

Fotopułapka ta oferuje świetne oprogramowanie. Czas reakcji czujnika ruchu wynosi zaledwie 1/4 sek. ten parametr umieszcza to urządzenie w czołówce najszybszych fotopułapek. Kierunkowy czujnik ruchu kierowany do środka oznacza że będziecie mieć więcej ostrych ujęć bezpośrednio w środku fotografii. Oddane kolory oraz ostry i jasny obraz w ciągu dnia z żywymi kolorami i 5MPX matrycą. Rozdzielczość video wynosi 640x480 do 30 sek. W nocy fotopułapka Cuddback pomoże niewidzialnym dla oka światłem podczerwonym z zasięgiem do 17-20m, produkowanym przez 36 wysokowydajnych diod LED. Jako jedyna fotopułapka potrafi jednocześnie robić zdjęcia i filmy

Mozecie ją ustawić aby robiła zdjęcia w określonych odstępach czasowych. W trybie Time-Laps będzie robić fotki podczas dnia bez użycia czujnika ruchu, w okreslonym czasie w zależności od ustawień. Łatwe menu, zrozumiałe, manualne ustawienie czasu ujęć. To wam pozwoli na śledzenie dużych powierzchni takich jak pola, łąki, grunty orne itp. Można wybrać z 8 opcji opóznienia - pauzy od 15 sek. do 30 min. dzieki czemu możecie monitorować wasz obiekt nonstop. Współpracuje z SD kartami od 1-32GB ( sprzedawane oddzielnie ) Możliwość połaczenia z PC za pomoca kabla USB. Fotopułapka jest sprzedawana z Genius Cuddeback Mount System, z paskiem montażowym lub sróbkami do mocowania do drzewa. Fotopułapka pracuje na 4 bateriach tupu D ( sprzedawane oddzielnie ). Aż 50 000 ujęć dzieki jednemu zestawu baterii.

Towar, który został rozpakowany w sklepie i na wystawie, był pokazywany klientom, ale można powiedzieć, że towar ten nie jest używany, aczkolwiek może nosić ślady użytkowania. Produkt nie jest objęty gwarancją, dlatego ma znaczną zniżkę.

 

Recenzje produktu Fotopułapka Cuddeback Ambush mini - powystawowa

Ten produkt nie ma żadnych recenzji.

Hore