Fotopułapka Cuddeback X-Change Black Flash 940nm 1255

Kategoria: Fotopułapki
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępne
1 112 Zł z VAT
  • Szybkość reakcji spustu tylko 1/4 s
  • Kolorowe zdjęcia także w nocy
  • Rozdzielczość zdjęć 20 Mpx
  • Zdejmowane podświetlenie
  • Działa bez karty SD
  • Możliwość różnych ustawień dnia i nocy

Czas reakcji otwarcia migawki wynoszący zaledwie 0,25 sekundy pozwala uchwycić szybko poruszające się zwierzęta lub ludzi. Pierwsze zdjęcie zostanie zrobione w 0,25 sekundy, a następne w około 1 sekundę. Fotopułapka może uchwycić 2 zdjęcia, gdzie większość innych fotopułapek zrobi tylko 1 zdjęcie. Zdjęcia nie będą puste, na których widać tylko części zwierząt lub ludzi.

Fotopułapka Cuddeback C3 X-Change Black Flash dysponuje całkowicie niewidocznym podświetlenie podczerwonym o długości fali 940 nm. Zapewnia doskonałą jakość obrazu, która jest niezwykle wyraźna przy minimalnym rozmyciu nawet podczas ruchu. Kamera może rejestrować wysokiej jakości obrazy z matrycy CMOS do 20 Mpx. Na tak wysokiej jakości zdjęciach nie umknie nawet najmniejszy szczegół. Doskonała do monitorowania i ochrony nieruchomości, mienia, przedmiotów, domków, budynków, czarnych wysypisk, pomożesz odkryć kłusownictwo, będziesz miał doskonały przegląd o tym, co dzieje się w twojej okolicy i rewirze. Mocne diody podczerwieni zapewniają podświetlenie do 30 metrów. Pozwala to na robienie zdjęć z dużych odległości. Ostre i szczegółowe zdjęcia zwierząt i przyrody to dokładnie to, co dostajesz za pomocą tej fotopułapki.

Cuddeback umożliwia osobne ustawienia kamery w dzień i w nocy. Jest to funkcja, której trudno znaleźć w konkurencji. Na przykład możesz ustawić opóźnienie w ciągu dnia na 5 sekund, aby nie przegapić żadnego ruchu. A w nocy przez 15 sekund lub dłużej, aby oszczędzać energię baterii. Rób zdjęcia w ciągu dnia i nagrywaj filmy w nocy. Możesz robić 5 zdjęć dziennie w ciągu dnia i tylko 1 w nocy. Możesz idealnie dostosować ustawienie fotopułapki w ciągu dnia i całkowicie niezależnie w nocy. Zaawansowana funkcja „Time Lapse” pozwala ustawić zakres fotografowania od 10 sekund do 24 godzin, a także można ustawić aparat tak, aby strzelał ujęcia w ruchu lub bez ruchu robiąc zdjęcia sekwencyjne. Możesz wybrać, czy to ustawienie będzie działać tylko w dzień, czy tylko w nocy, czy też w dzień i w nocy. Funkcja „sterowania strefą” Zone Control umożliwia ustawienie szerokiego lub wąskiego fotografowania. Szerokie jest idealne do monitorowania pól, łąk i otwartych przestrzeni, a wąskie do monitorowania karmników dla zwierząt.

Kolejną praktyczną zaletą tej wspaniałej fotopułapki w porównaniu z większością konkurentów jest to, że ma ona zintegrowaną pamięć 120 MB. W tej pamięci można zapisać do 200 zdjęć (w zależności od wybranej rozdzielczości), a samo urządzenie może pracować bez włożonej karty SD. Fotopułapka jest zasilana 8 bateriami AA (zalecamy stosowanie baterii litowych w celu uzyskania maksymalnej wydajności i wytrzymałości).

Fotopułapka Cuddeback C3 X-Change Black Flash zapewnia możliwość wymiany lampy podświetlenia iluminatora o niewidocznej wiązce 940 nm na mocne oświetlenia IR LED o długości fali 850 nm, albo na kolorowe oświetlenie  ksenonową lampą stroboskopową. Te światła można kupić osobno. Każdy może łatwo zmienić oświetlenie. Montaż jest prosty i nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi.

Specyfikacja:

Iluminator: Całkowicie niewidzialny 940nm
Zasięg iluminatora: do 30 m
Rozdzielczość zdjęć: 5 / 20 Mpx
Rozdzielczość wideo: HD (720p)
Ilość klatek na sekundę (fps): 20 klatek / s
Długość wideo: 10 / 20 / 30 s
Nagrywanie dźwięku: Tak
Szybkość reakcji: 1/4 s
Odstęp czasowy: 1 s - 60 min
Szerokość robocza czujnika ruchu: 95°
Czułość czujnika ruchu: Niska / Normalna / Wysoka
Kąt widzenia obiektywu: 55°
Fotografia seryjna: Tak (1 - 5 fotografií)
Fotografia poklatkowa: Tak (10 s - 24 h)
MMS / GPRS moduł: Nie
Obustronna komunikacja: Nie
Czasomierz fotografowania: Tak
Zabudowany monitor: Tak
Informacje zobrazowane na zdjęciach: data, godzina, faza księżyca, ID fotopułapki
Obsługa kart SDHC: do 32 GB
Zasilanie: 8x AA (zalecamy baterie litowe dla ekstra długiej pracy)
Gwint na tripod: Tak
Wyjście USB: Tak (micro USB)
Waga: 390 g (bez baterii)
Rozmiary: 127 x 76 x 61 mm
Temperatura pracy: -20°C do +60°C
Zawartość opakowania: fotopułapka, pasek, montaż Genius Mount, instrukcja w języku polskim

Recenzje produktu Fotopułapka Cuddeback X-Change Black Flash 940nm 1255

Anonym
Neuveritelne dobrá fotopasca

Hore