Top jakość
Na złodziei

Fotopułapka ScoutGuard MG 984 - 30M 4G LTE

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO1196
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępne
1 583 Zł z VAT
  • Absolutnie niewidzialny iluminator podczerwieni
  • Możliwość wysyłania wideo i zdjęć na Smartfon
  • Wideo FHD z dźwiękiem o długości do 180 sekund
  • Obustronna komunikacja, obsługa przez aplikację lub kody SMS
  • Duży, kolorowy ekran LCD 3”
  • Zasięg iluminatora do 30 m.
  • Ultra niskie zużycie energii w trybie czuwania
  • Ekstremalnie szybkie wysyłanie przez sieć 4G

Innowacyjna nowość od amerykańskiego producenta fotopułapek ScoutGuard – model MG984G-30M Black. Kamera została wyposażona w całkowicie niewidzialny iluminator podczerwieni, całkowicie niewidzialny zarówno dla ludzi jak też zwierzyny. Idealny pomocnik do pilnowania obiektów, nieruchomości, nielegalnych wysypisk śmieci oraz zwierzyny na nęcisku. Rejestracja odbywa się w niewidzialny sposób w jakości FULL HD z rozdzielczością 1080p z dźwiękiem, natomiast fotografie zapisywane są w jakości 30Mpx. Doskonałe odwzorowanie szczegółów oraz czyste i kontrastowe zdjęcia możemy obejrzeć nazabudowanym dużym ekranie LCD 3" Nowością którą oferuje fotopułapka MG984 jest wysyłanie fotografii oraz filmów weideo za pośrednictwem najszybszej sieci LTE. Przesył danych odbywa się 5 x szybcie oraz w znacznie lepszej jakości. Nowy kamuflaż pozwoli doskonale ukryć fotopułapkę.

Zasięg iluminatora podczerwieni wynosi do 30 metrów czyli więcej aniżeli pozostałe fotopułapki. Fotopułapka ScoutGuard MG 984 G-30M BLACK oferuje przydatną funkcją jaką jest obustronna komunikacja za pomoca kodów sms lub aplikacji, co pozwala na obsługę z domu. Dodatkowa funkcja umożliwia ustawienie czasu aktywności fotopułapki pozwalając na uaktywnienie np. w ciągu dnia lub w ciągu nocy w zależności od wybranych godzin. Ponadto można ustawić aktywność na okreslone dni tygodnia. Pozwala to na dostosowanie urzadzenia do własnych potrzeb. Fotopułapka posiada zabudowany moduł gsm  umożliwiajacy wysyłanie MMS/GPRS zdjęć na telefon lub e-mail, pozwala to pełną kontrolę miejsca monitoringu. Na fotografiach zobrazowana jest informacja o temperaturze oraz fazie księżyca. Nowa funkcja BolyRaw bardzo dobrze przetważa zdjęcia zwiększając jakość fotografii.

Fotopułapka ScoutGuard MG 983 G-30M BLACK pobiera bardzo mało energii w stanie czuwania, pozwala to na długi czas pracy na jednym komplecie baterii. Zasilanie to 4 lub 8 baterii AA lub zasilacz zewnętrzny 6V oraz panel solarny (itp). Każdą fotopułapkę można oznaczyć literą od A do Z, pozwalając na łatwiejszą identyfikację zdjęć oraz filmów, które przychodzą mms-em.

Aplikację za pośrednictwem której w prosty sposób ustawicie Państwo swoją Fotopułapkę ScoutGuard MG 983 G-30M BLACK pobierzecie TUTAJ. Na komputerze Skonfigurujcie wszystkie ustawienia a następnie powstały plik należy spopiowac na kartę SD z której korzystacie w fotopułapce, ustawienie jest szybkie i ławe)
Aplikację BG Tools, dzięki której moga Państwo obsługować swoja fotopułąpkę ScoutGuard MG 983 G-30M BLACK w komfortowy sposób ze swojego smartfonu możecie pobrać TUTAJ, lub przez Google Play (sklep Play) bezpośrednio w waszym smartfonie (Android oraz IOS).

Specyfikacja techniczna:

Iluminator podczerwieni: Absolutnie niewidzialny - 940 nm
Zasięg iluminatora: do 30 m
Szybkość reakcji: poniżej  1 sek
Kąt widzenia objektywu: 57°
Możliwość zapisu: Foto / Video / Foto + Video
Rozdzielczość zdjęć: 14 / 20 / 30 Mpx
Rozdzielczość Video z dżwiękiem: 640 x 480 / 1280 x 720 HD / 1920 x 1080 FHD
Długośc video: 10 - 180 sek
Funkcja Photo-burst: 1 - 6 ujęć
Funkcja Time - lapse: off / 5 min - 8 godz.
Regulacja czujnika ruchu: Niska / Normalna / wysoka
PIR interval - odstęp między ujęciami 0 sek - 60 min
Moduł MMS / GPRS  TAK
Tryb przesyłu: Manualny / Dzienny / Nieograniczony / Wył.
Oznaczenie fotopułapki: TAK, od A do Z
Wyświetlacz: 3" LCD kolorowy
Obustronna komunikacja: Tak, aplikacja lub kody sms
Energooszczędność w trybie czuwania: TAK
Informacja na fotografiach: Temperatura oraz faza księżyca
6V port: TAK
TV wyjście: TAK
Micro USB port: TAK
Zawartość opakowania: Fotopułapka, antena, pasek, kabel USB, montaż do drzewa

Recenzje produktu Fotopułapka ScoutGuard MG 984 - 30M 4G LTE

Anonym
Bomba, opłaca się.

Hore