Top jakość
Na złodziei

Fotopułapka ScoutGuard MG 984 - 36M 4G LTE

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO1196
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
1 829 zł z VAT
  • Absolutnie niewidzialny iluminator podczerwieni
  • Możliwość wysyłania wideo i zdjęć na Smartfon
  • Wideo FHD z dźwiękiem o długości do 180 sekund
  • Obustronna komunikacja, obsługa przez aplikację lub kody SMS
  • Duży, kolorowy ekran LCD 3”
  • Zasięg iluminatora do 36 m
  • Ultraniskie zużycie energii w trybie czuwania
  • Ekstremalnie szybkie wysyłanie przez sieć 4G

Innowacyjna nowość od amerykańskiego producenta fotopułapek ScoutGuard – model MG984G-36M Black. Kamera została wyposażona w całkowicie niewidzialny zarówno dla ludzi, jak też zwierzyny, iluminator podczerwieni. Idealny pomocnik do pilnowania obiektów, nieruchomości, nielegalnych wysypisk śmieci oraz zwierzyny na nęcisku. Rejestracja odbywa się w niewidzialny sposób w jakości FULL HD z rozdzielczością 1080p z dźwiękiem, natomiast fotografie zapisywane są w jakości 30Mpx. Doskonałe odwzorowanie szczegółów oraz czyste i kontrastowe zdjęcia możemy obejrzeć na zabudowanym, dużym ekranie LCD 3". Nowością, którą oferuje fotopułapka MG984, jest wysyłanie fotografii oraz filmów wideo za pośrednictwem najszybszej sieci LTE. Przesył danych odbywa się 50x szybciej oraz w znacznie lepszej jakości. Nowy kamuflaż pozwoli doskonale ukryć fotopułapkę.

Zasięg iluminatora podczerwieni wynosi do 36 metrów, czyli więcej aniżeli pozostałe fotopułapki. Fotopułapka ScoutGuard MG 984 G-36M BLACK oferuje przydatną funkcję, jaką jest obustronna komunikacja za pomocą kodów sms lub aplikacji, co pozwala na swobodną obsługę urządzenia z domu. Dodatkowa funkcja umożliwia ustawienie czasu aktywności fotopułapki, pozwalając na uaktywnienie np. w ciągu dnia lub w ciągu nocy w zależności od wybranych godzin. Ponadto można ustawić aktywność na określone dni tygodnia. Pozwala to na dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb. Fotopułapka posiada zabudowany moduł GSM, umożliwiający wysyłanie MMS/GPRS zdjęć na telefon lub e-mail. Pozwala to na pełną kontrolę miejsca monitoringu. Na fotografiach zobrazowana jest informacja o temperaturze oraz fazie księżyca. Nowa funkcja BolyRaw bardzo dobrze przetwarza zdjęcia, zwiększając jakość fotografii.

Fotopułapka ScoutGuard MG 983 G-36M BLACK pobiera bardzo mało energii w stanie czuwania, co pozwala na długi czas pracy na jednym komplecie baterii. Zasilanie to 4 lub 8 baterii AA czy zasilacz zewnętrzny 6 V oraz panel solarny. Każdą fotopułapkę można oznaczyć literą od A do Z, pozwalając na łatwiejszą identyfikację zdjęć oraz filmów, które przychodzą MMS-em.

Aplikację, za której pośrednictwem w prosty sposób ustawicie Państwo swoją Fotopułapkę ScoutGuard MG 983 G-36M BLACK, pobierzecie TUTAJ. Na komputerze skonfigurujcie wszystkie ustawienia, a następnie powstały plik należy skopiować na kartę SD, z której korzystacie w fotopułapce - ustawienie jest szybkie i łatwe.
Aplikację BG Tools, dzięki której mogą Państwo obsługiwać swoją fotopułąpkę ScoutGuard MG 983 G-36M BLACK w komfortowy sposób ze swojego smartfona, możecie pobrać TUTAJ lub przez Google Play (sklep Play) bezpośrednio w waszym smartfonie (Android oraz IOS).

Specyfikacja techniczna:

Iluminator podczerwieni: Absolutnie niewidzialny - 940 nm
Zasięg iluminatora: do 36 m
Szybkość reakcji: poniżej  1 sek
Kąt widzenia obiektywu: 57°
Możliwość zapisu: Foto / Video / Foto + Video
Rozdzielczość zdjęć: 14 / 20 / 30 Mpx
Rozdzielczość Video z dźwiękiem: 640 x 480 / 1280 x 720 HD / 1920 x 1080 FHD
Długość video: 10 - 180 sek
Funkcja Photo-burst: 1 - 6 ujęć
Funkcja Time - lapse: off / 5 min - 8 godz.
Regulacja czujnika ruchu: Niska / Normalna / wysoka
PIR interval - odstęp między ujęciami 0 sek - 60 min
Moduł MMS / GPRS  TAK
Tryb przesyłu: Manualny / Dzienny / Nieograniczony / Wył.
Oznaczenie fotopułapki: TAK, od A do Z
Wyświetlacz: 3" LCD kolorowy
Obustronna komunikacja: Tak, aplikacja lub kody sms
Energooszczędność w trybie czuwania: TAK
Informacja na fotografiach: Temperatura oraz faza księżyca
6V port: TAK
TV wyjście: TAK
Micro USB port: TAK
Zawartość opakowania: Fotopułapka, antena, pasek, kabel USB, montaż do drzewa

Recenzje produktu Fotopułapka ScoutGuard MG 984 - 36M 4G LTE

Hans
Bomba, opłaca się.

Hore