Super cena
Mega wydajność

Łuparka pionowa do drewna VILLAGER LS 7 T

Kod produktu: VI059536
Gwarancja: 3 lata
Dostępność: Dostępne
1 932 Zł z VAT

Wydajna, łatwa w obsłudze, nowoczesna łuparka pionowa VILLAGER LS 7 T została zaprojektowana do szybkiego, dokładnego i bezpiecznego łupania drewna. Solidne łuparki do drewna VILLAGER są wyposażone w wysokiej jakości układ hydrauliczny zapewniający większą wydajność łupania drewna. Ponadto system ten zapewnia ciągłą pracę bez przegrzania. Siła nacisku 7 ton, zasilanie jednofazowym silnikiem elektrycznym o mocy 3000W. Łuparka została wyposażona w prosty pojedynczy klin, opcjonalnie można dokupić klin krzyżowy. Koła zamocowane w korpusie ułatwiają transport z miejsca przechowywania do punktu łupania.

Łuparka LS 7 T doskonale poradzi sobie z metrówką jak też z drewnem naciętym, które szybko Przygotujecie do swoich kotłów i kominków. Koniec z bólem rąk, krzyża, mięśni, koniec z odciskami i pęcherzami na dłoniach i męczeniem się z drewnem przez całe godziny. Z łuparką VILLGER szybko Przygotujecie drewno opałowe na zimę. Na cały asortyment marki Villager oferujemy aż 3 – letnią gwarancję.

  • Doskonały stosunek jakości i wydajności do przystępnej ceny
  • Wysoka jakość wykonania i trwałość
  • Solidna konstrukcja
  • Dostęp do części zamiennych i elementów eksploatacyjnych
  • 3 – letnia gwarancja

Specyfikacja:

Typ silnika: jednofazowy silnik elektryczny
Napięcie: 230 V ~ 50 Hz
Pobór mocy: 3000 W.
Siła nacisku: 7 t
Długość kłody: 10–55 cm
Max. średnica kłody: 30 cm
Rodzaj ostrza: klin prosty  
Pojemność zbiornika oleju: 4 l
Waga: 98 kg

UWAGA: Ze względu na wagę i rozmiar oferta cenowa ważna po przedpłacie. Przesyłka gabarytowa: dostawa kurierem na palecie lub odbiór osobisty. Towar nowy, Oryginalny, fabrycznie zapakowany.

  • Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od odległości i wagi.

Recenzje produktu Łuparka pionowa do drewna VILLAGER LS 7 T

Hore