Super cena
Mega wydajność

Łuparka pozioma do drewna VILLAGER HLS 55 T

Kod produktu: VI059226
Gwarancja: 3 lata
Dostępność: Dostępne
1 052 Zł z VAT 1 228 Zł

Wydajna, łatwa w obsłudze, nowoczesna łuparka pozioma VILLAGER HLS 55 T została zaprojektowana do szybkiego, dokładnego i bezpiecznego łupania drewna. Łuparki poziome zajmują mało miejsca, doskonale sprawdzają się w domkach letniskowych oraz w domu do łupania drewna na zimę do kominka, można z nich korzystać na podłodze, na stole lub na stojaku metalowym, który jest opcjonalnie do dokupienia w akcesoriach. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia metalowa krata zapobiegająca odskakiwaniu łupanego drewna. Siła nacisku 5 ton, zasilanie jednofazowym silnikiem elektrycznym o mocy 2200W. Łuparka została wyposażona w prosty pojedynczy klin, opcjonalnie można dokupić klin krzyżowy. Koła zamocowane w korpusie ułatwiają transport z miejsca przechowywania do punktu łupania.

Łuparka HLS 55 T doskonale poradzi sobie z drewnem naciętym, które szybko Przygotujecie do swoich kotłów i kominków. Koniec z bólem rąk, krzyża, mięśni, koniec z odciskami i pęcherzami na dłoniach i męczeniem się z drewnem przez całe godziny. Z łuparką VILLGER szybko Przygotujecie drewno opałowe na zimę. Na cały asortyment marki Villager oferujemy aż 3 – letnią gwarancję.

  • Doskonały stosunek jakości i wydajności do przystępnej ceny
  • Wysoka jakość wykonania i trwałość
  • Solidna konstrukcja
  • Dostęp do części zamiennych i elementów eksploatacyjnych
  • 3 – letnia gwarancja

Specyfikacja:

Typ silnika: jednofazowy silnik elektryczny
Napięcie: 230 V ~ 50 Hz
Pobór mocy: 2200 W.
Siła łupania: 5 t
Długość kłody: 52 cm
Max. średnica kłody: 25 cm
Rodzaj ostrza: klin prosty 
Waga: 55 kg

UWAGA: Ze względu na wagę i rozmiar oferta cenowa ważna po przedpłacie. Przesyłka gabarytowa: dostawa kurierem na palecie lub odbiór osobisty. Towar nowy, Oryginalny, fabrycznie zapakowany.

  • Koszt dostawy ustalany indywidualnie w zależności od odległości i wagi.

Recenzje produktu Łuparka pozioma do drewna VILLAGER HLS 55 T

Hore