Dla profesjonalistów
Top jakość
Super cena

Mini wywrotka VILLAGER VillyDumper 400 WD

Kod produktu: VI067078
Gwarancja: 3 lata
Dostępność: Dostępne
6 596 Zł z VAT 7 036 Zł

Mini wywrotka VILLAGER VillyDumper 400 WD jest nieocenionym pomocnikiem na placu budowy. Ten przenośnik na kołach umożliwia bardzo wygodny transport do 400 kilogramów materiałów stałych lub sypkich, nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. VillyDumper doskonale nadaje się do transportu żwiru, kamienia, kostki brukowej, cegieł, ziemi, piasku, ale także trawy czy drewna.

Taka maszyna wykorzystywana jest głównie na budowach, podczas prac rozbiórkowych lub rekonstrukcji budynków. Może być również stosowany w ogrodnictwie, leśnictwie, rolnictwie, wykopach i innych. Ta wszechstronna maszyna zapewnia dobrze umieszczony środek ciężkości z przodu i doskonale manewruje nawet na nierównym terenie. Zapewnia również doskonałą przyczepność na każdej nawierzchni. Napęd na wszystkie koła gwarantuje doskonałą przepustowość oraz doskonały dostęp do stoków. Koła przenośnika są duże, szerokie i przyczyniają się do łatwej obsługi i ochrony podłoża. VillyDumper 400 WD jest łatwy w obsłudze i wyposażony w mocny czterosuwowy silnik Loncin o mocy 3,6 kW i pojemności 196 cm3.

- Napęd na wszystkie koła

Napęd na wszystkie koła zapewnia lepszą przyczepność na luźnych i nierównych nawierzchniach oraz doskonałą zwrotność w ciasnych przestrzeniach.

- Ręczna skrzynia biegów

Na zboczach i nierównych budynkach 3 biegi do przodu i 1 do tyłu są koniecznością.

- Bardzo wytrzymały pojemnik

Pojemnik wywrotki wykonany jest z wysokiej jakości i wytrzymałej grubej blachy stalowej, która jest profesjonalnie spawana. Kontener został specjalnie zaprojektowany do trudnych warunków pracy.

Silnik: Loncin, 4-suwowy

Moc silnika: 3,6 kW

Pojemność skokowa silnika: 196 cm3

Liczba prędkości: 3 + 1

Wymiary kontenera: 940 x 635 x 330 mm

Maksymalne obciążenie: 400 kg

Wysokość rękojeści: 890 mm

Waga: 145 kg

Recenzje produktu Mini wywrotka VILLAGER VillyDumper 400 WD

Hore