Inwertor spawalniczy SCHEPPACH WSE 1100 Inwertor spawalniczy SCHEPPACH WSE 1100 1
Rabat 21%

Inwertor spawalniczy SCHEPPACH WSE 1100

Kategoria: SCHEPPACH
EAN4046664073727
Gwarancja: 4 lata
Dostępność: Dostępne
735 Zł z VAT 929 Zł

SCHEPPACH WSE 1100 jest lekki, kompaktowy, łatwy w użyciu i wydajny. Jest idealny do pracy w garażu, warsztacie, w domu, w domku itp. Jest w poręcznym zestawie, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do spawania - przewód z szczypcami uziemiającymi, przewód z uchwytem na elektrody, tarczę ochronną, młotek ze szczotką drucianą, 3x elektroda spawalnicza i pasek na ramię oraz uchwyt do łatwego przenoszenia. Spawarka WSE 1100 jest wyposażona w skuteczne chłodzenie i ochronę przed przegrzaniem, a także ochronę przed przeciążeniem z sygnalizacją świetlną. Prąd spawania można regulować sekwencyjnie za pomocą pokrętła w zakresie od 20 do 160 A. Maszyna została przetestowana z doskonałymi wynikami przez polskich profesjonalnych spawaczy i profesjonalnych sprzedawców sprzętu spawalniczego. Inwertor został wyposażony w najnowocześniejsze technologie ułatwiające spawanie, nadaje się nie tylko dla wykwalifikowanych spawaczy, ale także dla zupełnie początkujących użytkowników.

ARC FORCE - (stabilizacja paleniska podczas spawania) Funkcja, która pomaga ustabilizować łuk elektryczny podczas spawania. Jeśli łuk zostanie "skrócony" (elektroda się lepi), spawarka doda prąd i elektroda się zapali. Jeśli z drugiej strony łuk jest zbyt długi, spawarka "doda energię", a użytkownik ma czas na zbliżenie elektrody do materiału bez wygaszenia.

ANTI STICK - (zmniejsza ryzyko sklejania) Jeśli elektroda utknie, funkcja ta ograniczy prąd spawania do minimum. Elektroda nie świeci się, ale ochładza się i można ją łatwo odłączyć, aby usunąć ze szczypiec.

HOT START - (ułatwia zapłon łuku) Ta funkcja ułatwia zapłon poprzez zwiększenie prądu startowego o około 30% w porównaniu do prądu ustawionego przez użytkownika. Po udanym zapłonie prąd zostaje zredukowany do wartości zadanej. Zakres akcesoriów: kabel na ramię z szczypcami uziemiającymi kabel z uchwytem na elektrodę, młotek na spieki 3 x elektroda (2 / 2,5 / 3 mm) z maską spawalniczą i szczotką drucianą.

Napięcie robocze: 230 V / 50 Hz

Napięcie znamionowe bez obciążenia: 85 V.

Metoda: MMA (spawanie elektrodą otuloną, wszystkie typy)

Zastosowanie: Wszystkie spawalne materiały metalowe, stal, stal nierdzewna, stop, metale nieżelazne, ...

Zakres prądu spawania: 20 - 160 A, płynnie

Średnica elektrody spawalniczej: od 1,6 do 4 mm

Funkcja: ARC FORCE, ANTI STICK, HOT START

Stopień ochrony: IP 21 S.

Bezpiecznik: 16 A.

Min. godziny pracy: 100%-80A / 60%-100A / 25%-160A

Wymiary urządzenia: 310 x 145 x 205 mm

Waga: 6,1 kg

Recenzje produktu Inwertor spawalniczy SCHEPPACH WSE 1100

Ten produkt nie ma żadnych recenzji.

Hore