Kompresor bezolejowy SCHEPPACH Air Force 5 Kompresor bezolejowy SCHEPPACH Air Force 5 1 Kompresor bezolejowy SCHEPPACH Air Force 5 2 Kompresor bezolejowy SCHEPPACH Air Force 5 3
Rabat 24%

Kompresor bezolejowy SCHEPPACH Air Force 5

Kategoria: SCHEPPACH
Kod produktu: W5906142901
Gwarancja: 4 lata
Dostępność: Dostępne
339 zł z VAT 449 zł

Kompresor bezolejowy Scheppach Air Force 5 to przydatny pomocnik, dzięki któremu możliwe jest zasilanie ze standardowej sieci 230 V, ale także z gniazda samochodowego 12 V. Sprawdzi się jako praktyczny, lekki i kompaktowy kompresor w twoim garażu lub warsztacie, ale możesz go również używać na drodze w przyczepie kempingowej lub w samochodzie. Obsługa kompresora jest bardzo prosta. Wyświetlacz cyfrowy pokazuje aktualną wartość ciśnienia. Można ją wstępnie wybrać w zakresie od 0,1 do 8 bar, a sprężarka wyłączy się automatycznie po osiągnięciu ustawionego ciśnienia. Dzięki maksymalnemu ciśnieniu do 8 bar i dużej liczbie różnych ustawień i końcówek bez problemu poradzi sobie z dmuchaniem opon na kołach w samochodach, motocyklach, pozwoli napompować materace, piłki, quady, pontony, tratwy i nie tylko.

Wszystkie akcesoria, w tym dwa kable elektryczne, wąż ciśnieniowy o długości 0,6 metra i 4 różne złączki, są sprytnie ukryte wewnątrz kompresora, dzięki czemu nic nie stracisz. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie kompresora. Air Force 5 jest wyposażony w najnowocześniejszy silnik z technologią bezolejową. W ogóle nie trzeba sprawdzać, uzupełniać ani wymieniać oleju, dzięki czemu sprężarka jest zawsze gotowa do pracy. Jego niewielka waga wynosząca zaledwie 1,9 kg i wymiary predestynują go również do użytku na kempingu, biwaku i innych aktywnościach na świeżym powietrzu.

Zasilanie: gniazdo samochodowe 230 V/50 Hz lub 12 V

Maks. ciśnienie: 8 bar

Wydajność: 36 l/min

Długość kabla: 230 V: 1,8 m

Długość kabla: 12 V: 4 m

Regulacja ciśnienia: Tak

Wymiary: 27 x 20 x 11,5 cm

Wymiary opakowania: 27,5 x 12,3 x 21 cm

Waga: 1,9 kg

Recenzje produktu Kompresor bezolejowy SCHEPPACH Air Force 5

Hore