Odkurzacz przemysłowy do suchego i mokrego odkurzania SCHEPPACH ASP 30 PLUS Odkurzacz przemysłowy do suchego i mokrego odkurzania SCHEPPACH ASP 30 PLUS 1 Odkurzacz przemysłowy do suchego i mokrego odkurzania SCHEPPACH ASP 30 PLUS 2
Rabat 37%

Odkurzacz przemysłowy do suchego i mokrego odkurzania SCHEPPACH ASP 30 PLUS

Kategoria: SCHEPPACH
EAN4046664091141
Gwarancja: 4 lata
Dostępność: Dostępne
390 Zł z VAT 622 Zł

Odkurzacz przemysłowy SCHEPPACH ASP 30 PLUS do odkurzania na sucho i na mokro z mechaniczną pokrywą filtra z pojemnikiem o pojemności do 30 litrów. Ten potężny odkurzacz ma świetne wyposażenie i jest jednym z niewielu w swojej klasie wyposażonym w funkcję mechanicznego trzepania filtra. Podczas odkurzania niektórych materiałów filtr może się zapychać. Możesz łatwo pozbyć się tych cząstek przez wstrząsy mechaniczne i możesz kontynuować odkurzanie bez konieczności demontażu urządzenia i ręcznego czyszczenia filtra.

Odkurzacz ma trwały korpus ze stali nierdzewnej z dolnym spustem wody, cztery kółka obrotowe i duży uchwyt do łatwej i łatwej obsługi, zintegrowane długie uchwyty kablowe i akcesoria, zintegrowane zalety funkcji dmuchania, dzięki czemu wydmuchujemy brud nawet z trudno dostępnych miejsc. Długi wąż ma dużą średnicę. Gniazdo 230 V do podłączania elektronarzędzi z automatycznym przełącznikiem i systemem bez narzędzi dla łatwej i szybkiej wymiany filtra.

Dzięki dużej długości kabla wąż ma również duży zasięg. Cały odkurzacz SCHEPPACH ASP 30 PLUS ma niską wagę i łatwą obsługę. Dzięki pionowej konstrukcji nie potrzebuje nawet zbyt dużo miejsca do przechowywania. Dysza podłogowa ma przełącznik gładkich podłóg i dywanów. Odkurzacz jest wyposażony w szeroką gamę akcesoriów, w tym bardzo wydajny filtr Hepa. Odkurzacz jest idealny do domów, garaży, warsztatów, ale także do potrzeb rzemieślników.

Silnik: 230 V / 50 Hz

Moc: 1200 W.

Max. Pobór mocy gniazda 230 V: 2000 W.

Pojemność zbiornika zbiorczego: 30 litrów

Max. próżnia: 20 000 Pa

Długość kabla: 4 metry

Długość węża: 3 metry

Zintegrowana funkcja przedmuchu filtra: Tak

Dolny wylot wody: Tak

Mechaniczna pokrywa filtra: Tak

Akcesoria: Wąż ssący 3 m, metalowa rura teleskopowa O 34 mm z możliwością przedłużenia do 86 cm, ssawka przełączana na podłodze, ssawka szczelinowa, worek na kurz, filtr Hepa

Waga: 6,8 kg

Recenzje produktu Odkurzacz przemysłowy do suchego i mokrego odkurzania SCHEPPACH ASP 30 PLUS

Ten produkt nie ma żadnych recenzji.

Hore