Opryskiwacz akumulatorowy VILLAGER FUSE VBS 1620 (bez akumulatora i ładowarki)

Gwarancja: 3 lata
Dostępność: Dostępne
480 Zł z VAT 524 Zł

Opryskiwacz akumulatorowy VILLAGER FUSE VBS 16 Li-ion jest jednym z naszych najbardziej lubianych produktów wśród naszych klientów. Możesz używać go łatwo i wygodnie w domu we własnym ogrodzie. Można go również stosować w dużych ogrodach z roślinami ozdobnymi lub użytkowymi. Wysokiej jakości opryskiwacz nadaje się również do profesjonalnych prac polowych i prac konserwacyjnych w lesie.

Jedną z największych zalet opryskiwacza jest jego niewielka waga, tylko 5,4 kg (z akumulatorem i ładowarką). Podczas korzystania z niego na pewno się nie zmęczysz. Ponadto akumulatorowy opryskiwacz FUSE VBS 1620 korzysta z akumulatora litowo-jonowego 18 V / 2 Ah o długim czasie pracy wynoszącym do 2 godzin (z mocniejszym akumulatorem pracuje dłużej- patrz parametry poniżej). Dzięki tym korzyściom możesz pracować wydajnie i wygodnie przez kilka godzin. Pojemność zbiornika zraszającego wynosi do 16 litrów.

Opryskiwacz jest dostarczany wraz z rozkładaną lancą (2 x 60 cm), która znacznie ułatwia pracę, ale także z 2 rodzajami dysz, podstawową i podwójną. Odległość dokładnego rozpylania dyszy wynosi do 3 metrów. Podwójna dysza, która pełni funkcję dwóch następujących po sobie dysz, zapewnia szerszy obszar natryskiwania, a tym samym większą prędkość i wydajność pracy. Aby skoncentrować opryskiwanie tylko na jednej roślinie, dodatkowa dysza H 01 jest doskonałym pomocnikiem, który służy do opryskiwania punktowego i do precyzyjnego nanoszenia środka opryskowego. Dzięki tej dyszy mieszanina opryskowa spada bezpośrednio na pojedyncze rośliny lub mniejsze obszary, a ciecz nie traci zamierzonego celu.

Wąż natryskowy jest mocny, a jednocześnie łatwo elastyczny. Dzięki temu jest łatwy w obsłudze dla każdego użytkownika, czy to zwykłego ogrodnika, lub profesjonalisty, który używa opryskiwacza FUSE VBS 1620 jako narzędzia roboczego. Dlatego nie ma ryzyka nadmiernego pompowania z bólem za pomocą tego opryskiwacza. Docenisz również regulator ciśnienia. Ciśnienie można wygodnie kontrolować, obracając zawór.

Bateria i ładowarka nie są dołączone w oferowanym zestawie (zalecamy dokupić w akcesoriach poniżej). Fantastycznym dodatkiem jest kolorowy wskaźnik stanu baterii. Jeśli na opryskiwaczu świeci się na zielono, akumulator jest naładowany i możesz kontynuować spokojną pracę. Pomarańczowy oznacza niski poziom naładowania baterii. Kolor czerwony oznacza, że coś jest nie tak z twoją baterią. Jeśli potrzebujesz kupić nowy lub zamienny akumulator do opryskiwacza, możesz go bez problemu uzyskać od nas (patrz zalecane akcesoria).

Jeśli masz duże drzewa w ogrodzie, kolejnym ułatwieniem w pracy będzie zraszacz spalinowy. Ten doskonały pomocnik pomaga opryskiwać nawet najwyższe gałęzie i gałązki.

Zasilanie opryskiwacza zabezpiecza nowy, specjalny akumulator wykonany w najnowszej technologii Li-ion, która oferuje aż trzy razy dłuższą żywotność w porównaniu z starszymi typami akumulatorów typu Ni-Cd. Akumulator nie ma efektu pamięciowego, co umożliwia ładowanie kiedykolwiek niezależnie od stanu rozładowania, dzięki czemu pracując zmiennie w różnych warunkach nie musicie się obawiać spadku efektywności akumulatora podczas nieregularnego ładowania.

Klasa Fuse oferuje wydajne urządzenia akumulatorowe z napięciem roboczym 18 V. Urządzenia Fuse charakteryzują się tym że wszystkie urządzenia są kompatybilne z jednym rodzajem akumulatora i ładowarki

- Wysoka wytrzymałość

- Bez akumulatora i ładowarki

- 3 lata gwarancji

Parametry:

Ciśnienie robocze: 2,7 - 4 bar

Pojemność zbiornika opryskiwacza: 16 l

Odległość oprysku: 3 m

Długość przedłużenia lancy: 120 cm (2x 60 cm)

Waga: 3,5 kg (bez akumulatora)

Waga: 5,4 kg (z akumulatorem i ładowarką)

Zawartość opakowania: Opryskiwacz akumulatorowy VILLAGER FUSE VBS 1620

Akumulator:

Typ akumulatora: Fuse 18 V, litowo-jonowy

Napięcie akumulatora: 18 V.

Czas pracy akumulatora 1,5 Ah: 90 min.
Czas pracy akumulatora 2 Ah: 120 min.
Czas pracy akumulatora 3 Ah: 180 min.
Czas pracy akumulatora 4 Ah: 240 min.

Ładowanie:

 • Czas ładowania Akumulator 1,5 Ah Ładowarka 1,65 A: 60 min.
 • Czas ładowania Akumulator 1,5 Ah Ładowarka 2,4 A: 35 min.
 • Czas ładowania Akumulator 1,5 Ah 4A Szybka ładowarka: 22 min.
 • Czas ładowania 1,5 Ah akumulatory 2x 3,5A Szybka ładowarka na 2 akumulatory: 25 min.

 • Czas ładowania Akumulator 2 Ah Ładowarka 1,65 A: 90 min.
 • Czas ładowania Akumulator 2 Ah Ładowarka 2,4 A: 45 min.
 • Czas ładowania 2 Ah akumulator 4A Szybka ładowarka: 30 min.
 • Czas ładowania 2 Ah akumulatory 2x 3,5A Szybka ładowarka na 2 akumulatory: 35 min.

 • Czas ładowania Akumulator 3 Ah Ładowarka 1,65 A: 120 min.
 • Czas ładowania Akumulator 3 Ah Ładowarka 2,4 A: 70 min.
 • Czas ładowania 3 Ah akumulator 4A Szybka ładowarka: 45 min.
 • Czas ładowania 3 Ah akumulatory 2x 3,5A Szybka ładowarka na 2 akumulatory: 50 min.

 • Czas ładowania Akumulator 4 Ah Ładowarka 1,65 A: 150 min.
 • Czas ładowania Akumulator 4 Ah Ładowarka 2,4 A: 90 min.
 • Czas ładowania 4 Ah akumulator 4A Szybka ładowarka: 60 min.
 • Czas ładowania 4 Ah akumulatory 2x 3,5A Szybka ładowarka na 2 akumulatory: 70 min.

Recenzje produktu Opryskiwacz akumulatorowy VILLAGER FUSE VBS 1620 (bez akumulatora i ładowarki)

Anonym
Zadowolenie.

Hore