Narzuta - śpiwór Narzuta - śpiwór  1 Narzuta - śpiwór  2
Rabat 20%
Rabat -20%
do
:
Dni
:
godz.
:
min.
 
sek.
-20%
Na mróz
Top jakość

Narzuta - śpiwór

Kod produktu: PO7999
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
903 zł z VAT 1 129 zł

Kompletny śpiwór Igor na całe ciało, na ambonę i nie tylko, posiada dwie kieszenie do przechowywania różnych przedmiotów oraz kieszeń na dokumenty zapinaną na zamek. Śpiwór jest również odpowiedni dla "dużych" i wysokich myśliwych, zapewnia komfort cieplny podczas mrozów do -20 stopni i to tylko w bieliźnie termoaktywnej. Całkowita długość to 224 cm i szerokość 85 cm, waga śpiwora to 3,9 kg. Obwód wewnętrzny do 165 cm. Unikalna kieszeń po lewej stronie z futerałem na naboje, 2x kulowe i 3 śrutowe. Wewnętrzna podszewka z polaru i gładka podszewka w górnej części śpiwora ułatwiają poruszanie się. Natychmiast ciepła w dotyku, ocieplająca wyściółka to 3-warstwowe, puste w środku włókno, grubsza niż w kurtkach zimowych, podobnie jak w profesjonalnych śpiworach. Powierzchnia jest wykonana z czesanego, solidnego i wodoodpornego materiału. Rękaw na twoich rękach jest wystarczająco duży, możesz wygodnie wyciągnąć ręce. Idealny kaptur na głowę ze ściągaczem. Zamek o długości 150 cm, zakryty pod szyją, aby Cię nie drażnił. Ręce chowane są w odpinanej małej mufce przed przednim zamkiem błyskawicznym, wnętrze małej kieszeni na ręce jest ocieplone polarem, dłonie mogą być złączone. Możesz w nim chodzić, siedzieć lub spać. Wyprodukowany dla IBO PL ŁOWIEC na SŁOWACJI!

NOWOŚĆ! W śpiworze IGOR został wykorzystany: Climashield XP/APEX

Wyjątkowy śpiwór na ambonę wykonany jest z czesanego, lekkiego, ale mocnego materiału w składzie 63% poliester, 37% bawełna. Ocieplony specjalnym wypełnieniem termicznym Climaschield 200. W dolnej części - od pasa w dół ocieplony dodatkowo polarem, w górnej części dodatkowo ocieplony pikowaną podszewką z ociepleniem 150. Śpiwór na ambonę posiada 2 szt. wewnętrznych kieszeni na zamek. Z przodu zamykana na zamek błyskawiczny, który przykryty warstwą zapinaną na guziki. Śpiwór zawiera ocieplany rękaw podszyty polarem. Jeśli chcemy zrobić kilka kroków w śpiworze na ambonę, możemy z niej wyjść i założyć dolną część specjalnymi pasami z tyłu. Z przodu zapinany na guziki. W ten sposób śpiwór na ambonę posłuży jako bardzo ciepły, długi płaszcz.

Climashield XP/APEX

Jest to najefektywniejszy materiał termoizolacyjny na rynku, absolutny światowy lider w dziedzinie izolacji. Bardzo wytrzymały, lekki, bardzo solidny, elastyczny i szybkoschnący. W porównaniu z jakimkolwiek konkurentem, zachowuje najdłużej „loft” nawet po wielokrotnym składaniu, praniu i suszeniu.

Jest to solidna trójwymiarowa struktura 3D - taka sama jak pióra - utworzona ze skrzyżowanych termicznie włókien z wnęką o trójkątnym przekroju. Pod względem właściwości izolacyjnych jest podobna do pierza, ale z zachowaniem wszystkich właściwości izolacji syntetycznych.

Recenzje produktu Narzuta - śpiwór

Jurek
juuuj Cieszę się, że dostałem go w prezencie, siedzenie na ambonie to czysta przyjemność
Julian
Super, jest naprawdę ciepły, dobrze izoluje, polecam

Hore