IBO PL ŁOWIEC

Jesteśmy polską firmą z tradycją sięgającą 1991 roku. Oferujemy bezproblemowy serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny. Zapraszamy do zakupów. Dziękujemy!

Sklep stacjonarny IBO PL ŁOWIEC otwarty w godz 9-17, Pn-Pt, w Cieszynie (43-400) na ulicy Katowickiej 157.

IBO PL ŁOWIEC to sekcja wyspecjalizowana w dziedzinie myślistwa i łowiectwa. Zawiera kompletne wyposażenie dla myśliwych i fanów szeroko pojętego outdooru oraz wypoczynku na łonie natury. IBO PL jest liderem na polskim rynku w dziedzinie urządzeń monitorujących – myśliwskich kamer i fotopułapek, przyrządów do wabienia i zanęcania zwierzyny oraz unikalnych akcesoriów na polowanie.

Sekcja Łowiec zaczynała od najmniejszego asortymentu, oferując szeroką i ekskluzywną gamę odznak myśliwskich, sokolniczych, wędkarskich, a także breloczków i statuetek. Obecnie IBO PL nieustannie rozszerza portfolio towarowe firmy o najlepsze i najnowocześniejsze produkty z całego świata, nadające się dla miłośników łowiectwa, przyrody, strażników leśnych oraz dla fotografów. IBO PL, będąc importerem największej kolekcji wabików oferuje sprzęt marki NORDIK PREDATOR. W asortymencie posiadamy również bogatą ofertę zanęt na nęcisko.

Firma IBO PL importuje do Polski fotopułapki, oferując klientom największy wybór, przystępne ceny, kompletny serwis oraz doradztwo. To najlepsze i sprawdzone urządzenia. Nasze produkty promowane są na  wystawach, w artykułach prasowych, mediach. Dbamy o klientów, stale dopełniając asortyment  o  nowe, wydajniejsze modele z innowacyjnymi systemami. W ofercie znajdują się samodzielne urządzenia monitorujące z niewidzialnymi iluminatorami podczerwieni, umożliwiającymi monitoring domków letniskowych, zwierzyny, farm, gniazd, nęcisk, nieruchomości, monitoringu stosowanego przez policję, strażników leśnych czy służbę graniczną.

W IBO PL znajdą Państwo optykę marek DELTA OPTICAL oraz VIXEN w przystępnych cenach. Jesteśmy również importerem BERING OPTICS, amerykańskiego producenta wysokiej jakości optyki oraz urządzeń noktowizyjnych. W naszej ofercie w dystrybucji detalicznej i  hurtowej znajdują się niezawodne termowizory FLIR.

Jesteśmy ekskluzywnym importerem na obszar Polski renomowanych systemów podgrzewanej odzieży i suszarek ALPENHEAT, charakteryzujących się doskonałymi parametrami użytkowymi i sprawdzoną niezawodnością. Od znanego producenta broni MERKEL oferujemy odzież MERKEL‑GEAR charakteryzującą się najlepszymi parametrami oraz najnowocześniejszymi membranami. W ofercie znajdziecie nowoczesne, bardzo praktyczne akcesoria marki TETRAO, których zakupem wspomożecie ochronę zagrożonego gatunku Głuszca. Posiadamy największy magazyn galanterii skórzanej czeskiego producenta ZUBIĆEK, oferującego praktyczne akcesoria najwyższej jakości.

Od roku 2012 jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na obszar Polski dostawcy olbrzymiej oferty akcesoriów klasy premium niemieckiej marki EUROHUNT, z którym współpracując, dostarczamy na teren Niemiec również nasze produkty. Importujemy do Polski zgrzewarki próżniowe sprawdzonego producenta FOODSAVER z kompletnymi akcesoriami. Jak przystało na prawdziwych łowców, nie zabrakło w naszej ofercie również doskonałych wiatrówek hiszpańskiego producenta NORICA oraz noży i narzędzi GERBER oraz HELLE

Nasza oferta została rozszerzona o obroże treningowe, obroże przeciwszczekowe oraz niewidzialne ogrodzenia marki DOGTRACE produkowane w Europie, które pomogą w treningu waszego psa.

Na stronie znajdą Państwo również zabawki dla „małych” myśliwych oraz niezliczoną gamę przydatnych i potrzebnych akcesoriów dla doświadczonych łowców.

Dla naszych klientów otworzyliśmy kolejny sklep internetowy oraz punkt odbioru osobistego. Sekcja IBO PL oferuje kompletne wyposażenie potrzebne podczas relaksu i spędzania wolnego czasu na łonie natury oraz podczas pracy w lesie. Sprzedajemy odzież, obuwie, noże, łuki, repliki czaszek pod zrzuty, latarki, noktowizory, termowizje i wiele innych akcesoriów. Dla myśliwych oferujemy optykę do strzelania i obserwacji, akcesoria sokolnicze, filmy oraz literaturę.

Zespół IBO PL to grupa ludzi wykształconych w dziedzinie łowiectwa i leśnictwa na uczelniach wyższych. Każde z Twoich zapytań w zakresie oferowanego towaru jest dla nas misją, a każde niestandardowe życzenie jest dla nas wyzwaniem, które staramy się jak najlepiej spełnić.

Dla naszych Klientów nieustannie przygotowujemy nowe, najlepsze produkty z całego świata.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą hurtową, skontaktuj się z nami tutaj

Hore