IBO PL ŁOWIEC

W naszym sklepie internetowym oferujemy towar, który realnie mamy w naszych magazynach i w naszych sklepach!
Nigdy zbytecznie nie Czekacie, wysyłamy ekspresowo, wystawiamy faktury zgodnie z żądaniem Klienta. Jesteśmy polską firmą z tradycją sięgającą 1991 roku. Oferujemy bezproblemowy serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny. Zapraszamy do zakupów. Dziękujemy.

Sklep stacjonarny IBO PL ŁOWIEC otwarty w godz 9-17, Pn-Pt, w Cieszynie (43-400) na ulicy Katowickiej 157.

Sekcja IBO PL ŁOWIEC to specjalizowana sekcja w dziedzinie myślistwa i łowiectwa, kompletne wyposażenie dla łowiectwa, myślistwa i do zastosowania na łonie natury, lider na polskim rynku w dziedzinie urządzeń monitorujących do zastosowania w przyrodzie – myśliwskich kamer, fotopułapek, wabienia i zanęcania zwierzyny oraz różnych unikalnych akcesoriów na polowanie. Sekcja Łowca zaczynała od tego najmniejszego asortymentu, oferując najszerszą i ekskluzywną gamę odznak myśliwskich, sokolniczych, wędkarskich, breloczków i statuetek. Obecnie IBO PL ŁOWIEC nieustannie rozszerza portfolio towarowe firmy o te najlepsze i najnowocześniejsze produkty z całego świata dla miłośników łowiectwa, przyrody, strażników i fotografów. IBO PL ŁOWIEC będąc importerem największej kolekcji wabików oferuje NORDIK PREDATOR oraz bogatą ofertę zanęt na nęcisko.

Fotopułapki – Sprawdzone urządzenia, które firma IBO PL importuje do Polski, oferując Klientom największy wybór, przystępne ceny, kompletny serwis oraz doradztwo. Ekskluzywny dystrybutor wielu znanych na całym świecie fotopułapek, które promujemy miłośnikom przyrody na wystawach, w artykułach prasowych, mediach, stale dopełniając o nowe wydajniejsze modele z komunikacją na odległość itp. Samodzielne urządzenia monitorujące z niewidzialnymi iluminatorami podczerwieni umożliwiającymi monitoring domków letniskowych, zwierzyny, farm, gniazd, nęcisk, nieruchomości, monitoringu stosowanego przez policję, strażników leśnych, służbę graniczną...

W naszej ofercie znajdą Państwo optykę DELTA OPTICAL oraz VIXEN, w przystępnych cenach, którego Jesteśmy ekskluzywnym importerem, ja również BERING OPTICS, amerykańskiego producenta wysokiej jakości optyki oraz urządzeń noktowizyjnych. Posiadamy największy magazyn galanterii skórzanej czeskiego producenta ZUBIĆEK oferującego praktyczne akcesoria skórzane najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo również zabawki dla „małych” myśliwych oraz niezliczoną gamę przydatnych i potrzebnych akcesoriów dla doświadczonych łowców.

Jesteśmy ekskluzywnym importerem na obszar Polski renomowanych systemów podgrzewanej odzieży i suszarek ALPENHEAT charakteryzujących się doskonałymi parametrami użytkowymi i niezawodnością. Importujemy do Polski w sektorze łowieckim zgrzewarki próżniowe sprawdzonego producenta FOODSAVER z kompletnymi akcesoriami. W naszej ofercie również Znajdziecie w dystrybucji detalicznej i hurtowej niezawodne termowizory FLIR . Od znanego producenta broni MERKEL oferujemy odzież MERKEL-GEAR charakteryzująca się najlepszymi parametrami oraz najnowocześniejszymi membranami. Jak przystało na prawdziwych łowców nie zabrakło w naszej ofercie również doskonałych wiatrówek hiszpańskiego producenta NORICA oraz noży i narzędzi GERBER oraz HELLE. Nasza oferta została rozszerzona o obroże treningowe, obroże przeciw-szczekowe oraz niewidzialne ogrodzenia marki DOGTRACE produkowane w Europie, które pomogą w treningu waszego psa.

Od roku 2012 jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na obszar Polski dostawcy olbrzymiej oferty akcesoriów klasy premium niemieckiego EUROHUNT, z którym współpracując dostarczamy na teren Niemiec również nasze produkty. Dla naszych klientów internetowych otworzyliśmy kolejny sklep oraz punkt odbioru osobistego. Sekcja IBO PL ŁOWIEC oferuje kompletne wyposażenie potrzebne podczas relaksu i spędzania wolnego czasu na łonie natury oraz podczas pracy w lesie, oferujemy odzież, obuwie, noże, łuki, repliki czaszek pod zrzuty, latarki, noktowizory, termowizje i wiele innych akcesoriów. Dla łowców oferujemy optykę myśliwską do strzelania i obserwacji, akcesoria sokolnicze, filmy oraz literaturę

Ekskluzywne przedstawicielstwo wielu międzynarodowych firm i marek oraz autoryzowana dystrybucja znanych producentów wyposażenia do zastosowania w przyrodzie, na polowaniu, fotopułapek, optyki, urządzeń noktowizyjnych i termowizyjnych. W naszej ofercie Znajdziecie nowoczesne, bardzo praktyczne i w przystępnych cenach akcesoria marki TETRAO, których zakupem Pomożecie w ochronie zagrożonego gatunku Głuszcza.

Zespół IBO PL ŁOWIEC to grupa ludzi wykształconych w dziedzinie łowiectwa, leśnictwa na wyższych uczelniach, z najlepszymi wynikami z zoologii stosowanej i na polowaniach. Każde z Twoich standardowych żądań w zakresie oferowanego towaru jest dla nas misją, a każde niestandardowe żądanie jest dla nas wyzwaniem, które staramy się jak najlepiej spełnić.

Dla naszych Klientów nieustannie przygotowujemy nowe „najlepsze produkty” z całego świata.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą hurtową, skontaktuj się z nami tutaj

Hore