Informacje o IBO PL

Firma IBO została założona w roku 1991, do teraz funkcjonuje jako międzynarodowe przedsiębiorstwo IBO PL, ekskluzywny importer, sprzedaż detaliczna i hurtowa, serwis z częściami oraz produkcja. IBO PL sp. z o.o. ma dwie sekcje: IBO PL ŁOWIEC oraz IBO PL LAS I OGRÓD.

Sekcja IBO PL ŁOWIEC to specjalizowana sekcja w dziedzinie myślistwa i łowiectwa, kompletne wyposażenie dla łowiectwa, myślistwa i do zastosowania na łonie natury, lider na polskim rynku w dziedzinie urządzeń monitorujących do zastosowania w przyrodzie – myśliwskich kamer, fotopułapek, wabienia i zanęcania zwierzyny oraz różnych unikalnych akcesoriów na polowanie. Sekcja Łowca zaczynała od tego najmniejszego asortymentu, oferując najszerszą i ekskluzywną gamę odznak myśliwskich, sokolniczych, wędkarskich, breloczków i statuetek. Obecnie IBO PL ŁOWIEC nieustannie rozszerza portfolio towarowe firmy o te najlepsze i najnowocześniejsze produkty z całego świata dla miłośników łowiectwa, przyrody, strażników i fotografów. IBO PL ŁOWIEC będąc importerem największej kolekcji wabików oferuje NORDIK PREDATOR oraz bogatą ofertę zanęt na nęcisko.

Fotopułapki – Sprawdzone urządzenia, które firma IBO PL importuje do Polski, oferując Klientom największy wybór, przystępne ceny, kompletny serwis oraz doradztwo. Ekskluzywny dystrybutor wielu znanych na całym świecie fotopułapek, które promujemy miłośnikom przyrody na wystawach, w artykułach prasowych, mediach, stale dopełniając o nowe wydajniejsze modele z komunikacją na odległość itp. Samodzielne urządzenia monitorujące z niewidzialnymi iluminatorami podczerwieni umożliwiającymi monitoring domków letniskowych, zwierzyny, farm, gniazd, nęcisk, nieruchomości, monitoringu stosowanego przez policję, strażników leśnych, służbę graniczną...

W naszej ofercie znajdą Państwo optykę DELTA OPTICAL oraz VIXEN, w przystępnych cenach, którego Jesteśmy ekskluzywnym importerem, ja również BERING OPTICS, amerykańskiego producenta wysokiej jakości optyki oraz urządzeń noktowizyjnych. Posiadamy największy magazyn galanterii skórzanej czeskiego producenta ZUBIĆEK oferującego praktyczne akcesoria skórzane najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo również zabawki dla „małych” myśliwych oraz niezliczoną gamę przydatnych i potrzebnych akcesoriów dla doświadczonych łowców.

Jesteśmy ekskluzywnym importerem na obszar Polski renomowanych systemów podgrzewanej odzieży i suszarek ALPENHEAT charakteryzujących się doskonałymi parametrami użytkowymi i niezawodnością. Importujemy do Polski w sektorze łowieckim zgrzewarki próżniowe sprawdzonego producenta FOODSAVER z kompletnymi akcesoriami. W naszej ofercie również Znajdziecie w dystrybucji detalicznej i hurtowej niezawodne termowizory FLIR . Od znanego producenta broni MERKEL oferujemy odzież MERKEL-GEAR charakteryzująca się najlepszymi parametrami oraz najnowocześniejszymi membranami. Jak przystało na prawdziwych łowców nie zabrakło w naszej ofercie również doskonałych wiatrówek hiszpańskiego producenta NORICA oraz noży i narzędzi GERBER oraz HELLE. Nasza oferta została rozszerzona o obroże treningowe, obroże przeciw-szczekowe oraz niewidzialne ogrodzenia marki DOGTRACE produkowane w Europie, które pomogą w treningu waszego psa.

Od roku 2012 jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na obszar Polski dostawcy olbrzymiej oferty akcesoriów klasy premium niemieckiego EUROHUNT, z którym współpracując dostarczamy na teren Niemiec również nasze produkty. Dla naszych klientów internetowych otworzyliśmy kolejny sklep oraz punkt odbioru osobistego. Sekcja IBO PL ŁOWIEC oferuje kompletne wyposażenie potrzebne podczas relaksu i spędzania wolnego czasu na łonie natury oraz podczas pracy w lesie, oferujemy odzież, obuwie, noże, łuki, repliki czaszek pod zrzuty, latarki, noktowizory, termowizje i wiele innych akcesoriów. Dla łowców oferujemy optykę myśliwską do strzelania i obserwacji, akcesoria sokolnicze, filmy oraz literaturę

Ekskluzywne przedstawicielstwo wielu międzynarodowych firm i marek oraz autoryzowana dystrybucja znanych producentów wyposażenia do zastosowania w przyrodzie, na polowaniu, fotopułapek, optyki, urządzeń noktowizyjnych i termowizyjnych. W naszej ofercie Znajdziecie nowoczesne, bardzo praktyczne i w przystępnych cenach akcesoria marki TETRAO, których zakupem Pomożecie w ochronie zagrożonego gatunku Głuszcza.

Zespół IBO PL ŁOWIEC to grupa ludzi wykształconych w dziedzinie łowiectwa, leśnictwa na wyższych uczelniach, z najlepszymi wynikami z zoologii stosowanej i na polowaniach. Każde z Twoich standardowych żądań w zakresie oferowanego towaru jest dla nas misją, a każde niestandardowe żądanie jest dla nas wyzwaniem, które staramy się jak najlepiej spełnić.

Jeśli coś Państwa zainteresowało z naszej oferty firmy IBO PL sp. z o.o. Jako klienta detalicznego albo partnera hurtowego lub widzą Państwo inną możliwość owocnej współpracy, wzajemnej relacji, zapraszamy do kontaktu tutaj.


Sekcja IBO PL LAS I OGRÓD z tradycją od 1991 roku to specjalizowana sekcja dla lasu, ogrodu, usług komunalnych z szeroką ofertą urządzeń profesjonalnych i hobby, narzędzi i wyposażenia do lasu, ogrodu, wyposażenie dla gmin, samorządów i organizacji.

Nasza firma jest autoryzowanym importerem wysokiej jakości niemieckich kosiarek i traktorów SABO z 15-letnią gwarancją, wraz z częściami zamiennymi. Technika ogrodowa marki SABO należy do najlepszych na Świecie. IBO PL od samego początku poszerza asortyment, oferując obecnie najlepsze urządzenia do pracy w ogrodzie i lesie spełniając oczekiwania tych najbardziej wymagających klientów.

Importujemy ekskluzywnie wiele maszyn, urządzeń i akcesoriów z całego świata oraz nieustannie uzupełniamy nowości w tym sektorze. Do oferowanych urządzeń zapewniamy dostęp do części, nawet do starszych modeli. W naszej ofercie Znajdziecie m.in. wysokiej jakości żyłki do kos włoskiego producenta MANIVER, indukcyjnie hartowane japońskie piłki ręczne SILKY oznaczane mianem twardych jak miecz samuraja. Marka ELIET jest znana wszystkim, którzy zajmują się rozdrabnianiem odpadu ogrodowego. Belgijskie rozdrabniacze pracują na zasadzie łupania a nie siekania dzięki czemu osiągają najwyższą jakość i niezawodność pracy. Od amerykańskiego producenta SNAPPER importujemy na teren Polski wysokiej jakości odśnieżarki, kosiarki oraz traktory ogrodowe z napędem 4x4. Marka ta należy do dużego koncernu BRIGGS & STRATTON. Z północy Finlandii sprowadzamy FISKARS, którego oferta obejmuje szerokie portfolio wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych i kuchennych w przystępnych cenach, z którego każdy wybierze coś ciekawego dla siebie. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą leśniczych suwmiarek KINEX wykorzystywanych podczas profesjonalnej ścinki drzew w lesie podczas dokonywania pomiarów średnicy drewna. W naszym portfolio znajdują się również japońskie traktory CANYCOM, przeznaczone do koszenia i mulczowania obszarów na stokach i ekstremalnych spadkach terenu. IBO PL LAS I OGRÓD jest autoryzowanym dystrybutorem detalicznym i hurtowym przenośnych wyciągarek spalinowych, elektrycznych i akumulatorowych PORTABLE WINCH, zasilanych niezawodnymi silnikami HONDA. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości piły tarczowe europejskiego producenta PILANA. IBO PL jest ekskluzywnym importerem urządzeń i narzędzi marki VILLAGER: „Wieśniak” który oferuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach z 3-letnią gwarancją. Bogaty asortyment obejmuje urządzenia dla domu i ogrodu, testowane w realnych warunkach, spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Sekcja IBO PL LAS I OGRÓD nieustannie rozszerza asortyment aby w jak najlepszy sposób sprostać oczekiwaniom klientów detalicznych i hurtowych.

Serwis i naprawy: Na cały oferowany asortyment oferujemy serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych

 

Hore