e-Raty w naszym sklepie

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE FORMĄ SPRZEDAŻY RATALNEJ.

Sprzedaż ratalna odbywa się za pośrednictwem Santander Consumer Bank, działającego w blisko 305 placówkach na terenie całego kraju.
W naszym sklepie kupicie Państwo na raty w bardzo prosty sposób.

Zamawianie przez e-mail lub telefonicznie:

Aby kupić na raty można to zrobić bez rejestracji w naszym sklepie. Wystarczy wysłać do nas e-mail z zamówieniem, podając adres i telefon oraz dane do faktury, lub zadzwonić, podając szczegóły zamówienia i zwrotny adres e-mail. W odpowiedzi wyślemy link do strony Santander Consumer Bank E-Raty.

Rozpatrzenie wniosku

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku w Santander Bank zostaniecie Państwo poinformowani przez Santander Bank, który ureguluje przelewem należność zamówienia na nasze konto. Po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy do Państwa zamówiony produkt/produkty.

Wpłata własna

Podczas składania wniosku istnieje możliwość dodania wpłaty własnej w zakładce "Zmodyfikuj" . W odpowiedzi zostanie wysłana proforma z numerem do wpłaty na podany przy rejestracji adres e-mail. Po zaksięgowaniu obu wpłat równających się sumie zamówienia zrealizujemy zamówienie.

Symulacja rat

Obliczenia kosztów rat można dokonać bezpośrednio po złożeniu zamówienia w naszym e-sklepie, w momencie otrzymania linku, przed wysłaniem wniosku formą elektroniczną lub po zapytaniu na e-mail albo telefonicznie i podaniu adresu e-mail na który wyślemy wygenerowany link.

Informacje dodatkowe

Więcej informacji o E-Ratach Santander Cosumer Bank uzyskają Państwo na www.santanderconsumer.pl lub na naszej stonie www.IBOPL.pl poprzez e-mail info@fotopulapka.pl lub telefonicznie +48 666 529 779

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW W NASZYM E-SKLEPIE.

Hore