Serwis urządzeń ogrodniczych i leśnych

  • Serwis pilarek łańcuchowych VILLAGER, STIHL, DOLMAR, HUSQUARNA
  • Serwis kos spalinowych VILLAGER i STIHL
  • Części zamienne VILLAGER, STIHL, DOLMAR, HUSQUARNA
  • Kompletny serwis asortymentu VILLAGER
  • Części zamienne do kosiarek oraz traktorów ogrodowych VILLAGER, SABO i SNAPPER
  • Części zamienne do kosiarek i mulczarek na stoki CANYCOM
  • Części zamienne do łuparek odpadu ogrodowego VILLAGER i ELIET
  • Kompletny serwis narzędzi ogrodniczych i kuchennych FISKARS
  • Ostrzenie łańcuchów do pilarek oraz noży do kosiarek
  • Gwarancyjny i pozagwarancyjny serwis oraz części zamienne do urządzeń zakupionych w naszym sklepie stacjonarnym lub sklepie internetowym

Szanowni Klienci, oferujemy Wam wysokiej jakości, szybkie usługi serwisowe. Oferujemy części zamienne do urządzeń ogrodniczych i leśniczych, ostrzymy łańcuchy do pilarek oraz noże do kosiarek. Nasi specjaliści pomogą w usunięciu awarii w Waszej kosiarce, kosie, pilarce oraz innych urządzeniach.

Kosiarki do trawy i technika ogrodowa SABO


Jako importer wysokiej jakości niemieckich kosiarek do trawy i sprzętu ogrodowego SABO zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych urządzeń. Większość części zamiennych mamy na magazynie, z szybką dostawą. Obsługujemy również części do starszych kosiarek SABO, do których części zamienne są nadal dostępne. Nasi specjaliści pomogą zweryfikować usterkę.

SNAPPER


Jako importer kosiarek i sprzętu ogrodniczego SNAPPER, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Większość części zamiennych jest dostępna w magazynie, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć potrzebne elementy potrzebne do naprawy kosiarki.

Technika ogrodowa, narzędzia ogrodnicze i elektryczne VILLAGERJako importer urządzeń i narzędzi VILLAGER zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich produktów. Nasz zręczny technik z łatwością poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Oferujemy doradztwo oraz części zamienne do oferowanych produktów VILLAGER

Narzędzia ogrodowe i domowe FISKARS


W naszej ofercie znajdą państwo części zamienne oraz ostrza do sekatorów Wysokiej jakości Fińskiego producenta FISKARS

Przenośne wyciągarki spalinowe, elektryczne i akumulatorowe PORTABLE WINCH


Nasza firma jest oficjalnym i autoryzowanym przedstawicielem najwydajniejszych i najbardziej kompaktowych wyciągarek przenośnych PORTABLE WINCH napędzanych niezawodnymi silnikami HONDA. Oferujemy kompletne akcesoria, doradztwo oraz części zamienne. Duża dostępność urządzeń, akcesoriów i części zamiennych oraz szybka wysyłka.

Hore