IBO PL LAS I OGRÓD

Jesteśmy polską firmą z tradycją sięgającą 1991 roku. Oferujemy bezproblemowy serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny. Zapraszamy do zakupów. Dziękujemy!

Sekcja IBO PL LAS I OGRÓD z tradycją od 1991 roku to wyspecjalizowana sekcja dla lasu, ogrodu, usług komunalnych z szeroką ofertą urządzeń profesjonalnych i hobby, narzędzi i wyposażenia do lasu, ogrodu, wyposażenie dla gmin, samorządów i organizacji.

Nasza firma jest autoryzowanym importerem wysokiej jakości niemieckich kosiarek i traktorów SABO z 15-letnią gwarancją, wraz z częściami zamiennymi. Technika ogrodowa marki SABO należy do najlepszych na świecie. IBO PL od samego początku poszerza asortyment, oferując obecnie najlepsze urządzenia do pracy w ogrodzie i lesie, spełniając oczekiwania tych najbardziej wymagających klientów.

Importujemy ekskluzywnie wiele maszyn, urządzeń i akcesoriów z całego świata oraz nieustannie uzupełniamy nowości w tym sektorze. Do oferowanych urządzeń zapewniamy dostęp do części, nawet do starszych modeli. W naszej ofercie znajdziecie m.in. wysokiej jakości żyłki do kos włoskiego producenta MANIVER, indukcyjnie hartowane japońskie piłki ręczne SILKY oznaczane mianem "twardych jak miecz samuraja". Marka ELIET jest znana wszystkim, którzy zajmują się rozdrabnianiem odpadu ogrodowego. Belgijskie rozdrabniacze pracują na zasadzie łupania, a nie siekania, dzięki czemu osiągają najwyższą jakość i niezawodność pracy. Od amerykańskiego producenta SNAPPER importujemy na teren Polski wysokiej jakości odśnieżarki, kosiarki oraz traktory ogrodowe z napędem 4x4. Marka ta należy do dużego koncernu BRIGGS & STRATTON. Z północy Finlandii sprowadzamy FISKARS, którego oferta obejmuje szerokie portfolio wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych i kuchennych w przystępnych cenach, z którego każdy wybierze coś ciekawego dla siebie. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą leśnych średnicomierzy KINEX wykorzystywanych podczas profesjonalnej ścinki drzew w lesie przy dokonywaniu pomiarów średnicy drewna. W naszym portfolio znajdują się również japońskie traktory CANYCOM, przeznaczone do koszenia i mulczowania obszarów na stokach i ekstremalnych spadkach terenu. IBO PL LAS I OGRÓD jest autoryzowanym dystrybutorem detalicznym i hurtowym przenośnych wyciągarek spalinowych, elektrycznych i akumulatorowych PORTABLE WINCH, zasilanych niezawodnymi silnikami HONDA. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości piły tarczowe europejskiego producenta PILANA. IBO PL jest ekskluzywnym importerem urządzeń i narzędzi marki VILLAGER, która oferuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach z 3-letnią gwarancją. Bogaty asortyment obejmuje urządzenia dla domu i ogrodu, testowane w realnych warunkach, spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Sekcja IBO PL LAS I OGRÓD nieustannie rozszerza asortyment, aby w jak najlepszy sposób sprostać oczekiwaniom klientów detalicznych i hurtowych.

Serwis i naprawy: Na cały oferowany asortyment oferujemy serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych.

 

Hore