O nas

Firma IBO została założona w roku 1991 i do teraz funkcjonuje jako międzynarodowe przedsiębiorstwo IBO PL, ekskluzywny importer, sprzedaż detaliczna i hurtowa, serwis z częściami oraz produkcja. IBO PL Sp. z o.o. ma dwie sekcje: IBO PL ŁOWIEC oraz IBO PL LAS I OGRÓD.

IBO PL ŁOWIEC to sekcja wyspecjalizowana w dziedzinie myślistwa i łowiectwa. Zawiera kompletne wyposażenie dla myśliwych i fanów szeroko pojętego outdooru oraz wypoczynku na łonie natury. IBO PL jest liderem na polskim rynku w dziedzinie urządzeń monitorujących – myśliwskich kamer i fotopułapek, przyrządów do wabienia i zanęcania zwierzyny oraz unikalnych akcesoriów na polowanie.

Sekcja łowiecka zaczynała od najmniejszego asortymentu, oferując szeroką i ekskluzywną gamę odznak myśliwskich, sokolniczych, wędkarskich, a także breloczków i statuetek. Obecnie IBO PL nieustannie rozszerza portfolio towarowe firmy o najlepsze i najnowocześniejsze produkty z całego świata, nadające się dla miłośników łowiectwa, przyrody, strażników leśnych oraz dla fotografów. IBO PL będąc importerem największej kolekcji wabików oferuje sprzęt marki NORDIK PREDATOR. W asortymencie posiadamy również bogatą ofertę zanęt na nęcisko.

Firma IBO PL importuje do Polski fotopułapki, oferując klientom największy wybór, przystępne ceny, kompletny serwis oraz doradztwo. To najlepsze i sprawdzone urządzenia. Nasze produkty promowane są na  wystawach, w artykułach prasowych, mediach. Dbamy o klientów, stale dopełniając asortyment  o  nowe, wydajniejsze modele z innowacyjnymi systemami. W ofercie znajdują się samodzielne urządzenia monitorujące z niewidzialnymi iluminatorami podczerwieni, umożliwiającymi monitoring domków letniskowych, zwierzyny, farm, gniazd, nęcisk, nieruchomości, monitoringu stosowanego przez policję, strażników leśnych czy służbę graniczną.

W IBO PL znajdą Państwo optykę marek DELTA OPTICAL oraz VIXEN w przystępnych cenach. Jesteśmy również importerem BERING OPTICS, amerykańskiego producenta wysokiej jakości optyki oraz urządzeń noktowizyjnych. W naszej ofercie w dystrybucji detalicznej i  hurtowej znajdują się niezawodne termowizory FLIR.

Jesteśmy ekskluzywnym importerem na obszar Polski renomowanych systemów podgrzewanej odzieży i suszarek ALPENHEAT, charakteryzujących się doskonałymi parametrami użytkowymi i sprawdzoną niezawodnością. Od znanego producenta broni MERKEL oferujemy odzież MERKEL‑GEAR charakteryzującą się najlepszymi parametrami oraz najnowocześniejszymi membranami. W ofercie znajdziecie nowoczesne, bardzo praktyczne akcesoria marki TETRAO, których zakupem wspomożecie ochronę zagrożonego gatunku głuszca. Posiadamy największy magazyn galanterii skórzanej czeskiego producenta ZUBIĆEK, oferującego praktyczne akcesoria najwyższej jakości.

Od roku 2012 jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na obszar Polski dostawcy olbrzymiej oferty akcesoriów klasy premium niemieckiej marki EUROHUNT, z którym współpracując, dostarczamy na teren Niemiec również nasze produkty. Importujemy do Polski zgrzewarki próżniowe sprawdzonego producenta FOODSAVER z kompletnymi akcesoriami. Jak przystało na prawdziwych łowców, nie zabrakło w naszej ofercie również doskonałych wiatrówek hiszpańskiego producenta NORICA oraz noży i narzędzi GERBER i HELLE

Nasza oferta została rozszerzona o obroże treningowe, obroże przeciwszczekowe oraz niewidzialne ogrodzenia marki DOGTRACE produkowane w Europie, które pomogą w treningu waszego psa.

Na stronie znajdą Państwo również zabawki dla „małych” myśliwych oraz niezliczoną gamę przydatnych i potrzebnych akcesoriów dla doświadczonych łowców.

Dla naszych klientów otworzyliśmy kolejny sklep internetowy oraz punkt odbioru osobistego. Sekcja IBO PL oferuje kompletne wyposażenie potrzebne podczas relaksu i spędzania wolnego czasu na łonie natury oraz podczas pracy w lesie. Sprzedajemy odzież, obuwie, noże, łuki, repliki czaszek pod zrzuty, latarki, noktowizory, termowizje i wiele innych akcesoriów. Dla myśliwych oferujemy optykę do strzelania i obserwacji, akcesoria sokolnicze, filmy oraz literaturę.

Zespół IBO PL to grupa ludzi wykształconych w dziedzinie łowiectwa i leśnictwa na uczelniach wyższych. Każde z Twoich zapytań w zakresie oferowanego towaru jest dla nas misją, a każde niestandardowe życzenie jest dla nas wyzwaniem, które staramy się jak najlepiej spełnić.

Jeśli coś Państwa zainteresowało z naszej oferty firmy IBO PL Sp. z o.o. Jako klienta detalicznego albo partnera hurtowego lub widzą Państwo inną możliwość owocnej współpracy, wzajemnej relacji, zapraszamy do kontaktu tutaj.


Sekcja IBO PL LAS I OGRÓD z tradycją od 1991 roku to wyspecjalizowana sekcja dla lasu, ogrodu, usług komunalnych z szeroką ofertą urządzeń profesjonalnych i hobby, narzędzi i wyposażenia do lasu, ogrodu, wyposażenie dla gmin, samorządów i organizacji.

Nasza firma jest autoryzowanym importerem wysokiej jakości niemieckich kosiarek i traktorów SABO z 15-letnią gwarancją, wraz z częściami zamiennymi. Technika ogrodowa marki SABO należy do najlepszych na świecie. IBO PL od samego początku poszerza asortyment, oferując obecnie najlepsze urządzenia do pracy w ogrodzie i lesie, spełniając oczekiwania tych najbardziej wymagających klientów.

Importujemy ekskluzywnie wiele maszyn, urządzeń i akcesoriów z całego świata oraz nieustannie uzupełniamy nowości w tym sektorze. Do oferowanych urządzeń zapewniamy dostęp do części, nawet do starszych modeli. W naszej ofercie znajdziecie m.in. wysokiej jakości żyłki do kos włoskiego producenta MANIVER, indukcyjnie hartowane japońskie piłki ręczne SILKY oznaczane mianem twardych jak miecz samuraja. Marka ELIET jest znana wszystkim, którzy zajmują się rozdrabnianiem odpadu ogrodowego. Belgijskie rozdrabniacze pracują na zasadzie łupania, a nie siekania, dzięki czemu osiągają najwyższą jakość i niezawodność pracy. Od amerykańskiego producenta SNAPPER importujemy na teren Polski wysokiej jakości odśnieżarki, kosiarki oraz traktory ogrodowe z napędem 4x4. Marka ta należy do dużego koncernu BRIGGS & STRATTON. Z północy Finlandii sprowadzamy FISKARS, którego oferta obejmuje szerokie portfolio wysokiej jakości narzędzi ogrodniczych i kuchennych w przystępnych cenach, z którego każdy wybierze coś ciekawego dla siebie. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą leśnych suwmiarek KINEX wykorzystywanych podczas profesjonalnej ścinki drzew w lesie i podczas dokonywania pomiarów średnicy drewna. W naszym portfolio znajdują się również japońskie traktory CANYCOM, przeznaczone do koszenia i mulczowania obszarów na stokach i ekstremalnych spadkach terenu. IBO PL LAS I OGRÓD jest autoryzowanym dystrybutorem detalicznym i hurtowym przenośnych wyciągarek spalinowych, elektrycznych i akumulatorowych PORTABLE WINCH, zasilanych niezawodnymi silnikami HONDA. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości piły tarczowe europejskiego producenta PILANA. IBO PL jest ekskluzywnym importerem urządzeń i narzędzi marki VILLAGER, który oferuje wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach z 3-letnią gwarancją. Bogaty asortyment obejmuje urządzenia dla domu i ogrodu, testowane w realnych warunkach, spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Sekcja IBO PL LAS I OGRÓD nieustannie rozszerza asortyment, aby w jak najlepszy sposób sprostać oczekiwaniom klientów detalicznych i hurtowych.

Serwis i naprawy: Na cały oferowany asortyment oferujemy serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych.

Hore