Regulowany pastorał strzelecki IBO PRIMO TETRAO - BIPOD Gen.4

Kod produktu: PO672
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
549 zł brutto

Pastorały strzelecki nowej marki na naszym rynku - IBO PRIMO - stają się coraz bardziej popularne wśród strzelców. Są konkurencyjne w stosunku do forkietów innych marek, ale w bardziej przystępnych cenach.

Ulepszona wersja forkietu strzeleckiego czwartej generacji IBO PRIMO. Zapewni Ci 99% sukcesu podczas strzelania na duże odległości, a także polowania na otwartych polach lub łąkach. Natychmiastowa regulacja wysokości za pomocą tylko jednej ręki, kiedykolwiek jej potrzebujesz. W chwilę dostosujesz pastorał do dowolnej wysokości. Zdejmowana górna końcówka oraz różne gwinty do różnych urządzeń optycznych.

Istnieje możliwość ustawienia górnego „V” pod kątem, co zapewnia wygodniejszą pozycję ręki i broni, wystarczy odkręcić śrubę i ustawiając pod żądanym kątem. Monopod IBO PRIMO ma wagę 1,2 kg i regulowaną wysokość od 117 cm (po złożeniu) do 190 cm w stanie rozłożonym. Kompaktowy, łatwy w transporcie. Nogi zakończone są gumowymi stopkami.

Odłączając górną część, pastorał nagle staje się statywem dzięki zastosowaniu większego i mniejszego gwintu do urządzeń optycznych, takich jak aparat, kamera, lornetka lub inna optyka. W każdej sytuacji takiej jak siedzenie, stanie czy klęczenie staje się doskonałą podporą w każdym terenie, gdzie zapewnia cichą i płynną regulację. Bipod IBO PRIMO będzie Twoim ulubionym pomocnikiem, z którym nie przegapisz żadnego ujęcia.

Recenzje produktu Regulowany pastorał strzelecki IBO PRIMO TETRAO - BIPOD Gen.4

Hore