Zestaw grzybiarza przeciwko niedźwiedziom TETRAO - Bear Spray 150 ml + dzwonek

Kod produktu: KOMP-HUB
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
231 zł brutto 257 zł

TETRAO Sprej obronny przeciw niedźwiedziom - Bear spray 150 ml

 • Zasięg aż 10 metrów
 • Natychmiastowy efekt
 • Skuteczna substancja
 • Najskuteczniejsza obrona przed niedźwiedziami
 • Sprawdzone w praktyce
 • Wyposażony w zabezpieczenie

Sprej obronny przeciw niedźwiedziom, wykonany z naturalnych produktów. Stosowany w sytuacji niezbędnej obrony lub ekstremalnych sytuacji zagrożenia, natychmiast paraliżuje atakujące zwierzęta. Środek obrony osobistej, słusznie zaliczany jest do najlepszych produktów tego rodzaju na rynku. Gaz obronny nadaje się do stosowania przeciwko atakującym zwierzętom. Sprej obronny przeciwko niedźwiedziom został wypróbowany i przetestowany w praktyce. Wysokie ciśnienie w zbiorniku zapewnia prędkość wylotową substancji aż 114 km/h, co daje pewność, że można go używać również pod wiatr.

Sprej obronny na niedźwiedzie to jeden z najskuteczniejszych sposobów obrony przed niedźwiedziem w przypadku ataku. Efekt gwarantowany jest również przeciwko atakującym psom lub innym zwierzętom. Taki napastnik zostanie na pewien czas unieszkodliwiony, a Ty masz czas na ucieczkę. W Kanadzie spreje obronne na niedźwiedzie należą do obowiązkowego wyposażenia każdego turysty.

Sprej może być bardzo przydatny dla kobiet, seniorów oraz osób, które nie mogą lub nie potrafią obronić się fizycznie. Zasięg wynosi do 10 metrów z szerokim kątem rozpylenia. Zaletą produktu jest jego skuteczność, szeroki kąt rozpylenia oraz agresywność działania. Działa natychmiastowo po użyciu gwarantując, że zwierzę zostanie unieszkodliwione na co najmniej 5 minut. Wywołuje silne łzawienie, podrażnienie śluzówki, tymczasowe oślepienie (do ok. 5 minut). Właściwości spreju pozwalają na skuteczną samoobronę.

Parametry produktu:

Zasięg: do 10 m
Wymiary: 20 x 4,5 cm
Pojemność: 150 ml

Zawartość opakowania:
Spray na niedźwiedzie 150 ml z zabezpieczeniem

Dzwonek na niedźwiedzie TETRAO

 • Przenikliwy dźwięk
 • Możliwość przypięcia do plecaka lub paska
 • Magnetyczny tłumik dźwięku
 • Idealne sposób na powiadomienie zwierzęcia o Twojej obecności
 • Zapięcie na rzep

Dzwonek na niedźwiedzie TETRAO to wysokiej jakości ochrona podczas pobytu na łonie natury. Składa się z metalu, metalowej kulki wewnątrz oraz nylonowego uchwytu. Dzwonek wydaje charakterystyczny, przenikliwy dźwięk, który skutecznie powiadamia niedźwiedzia oraz inną zwierzynę o Twojej obecności w przyrodzie. Dzięki nylonowemu uchwytowi z rzepem można go przymocować zarówno do plecaka, jak i do paska spodni.

Nasza rada: jeśli nie używasz dzwonka, przyłóż mały magnes na spodnią część dzwonka. Ograniczy to ruch kulki. Dzięki tej blokadzie dzwonek nie wyda żadnego dźwięku.

Parametry produktu:

Kolor dzwonka: srebrny
Materiał dzwonka: metal
Materiał do mocowania plecaka lub paska: nylon z rzepem
Kolor uchwytu: czarny
Średnica: 3,8 cm
Waga: 40 g

Zawartość opakowania:

Dzwonek na niedźwiedzie TETRAO
Magnetyczny tłumik dźwięku
Torba z siatki do przechowywania dzwonka

Kupując produkty nowoczesnej i profesjonalnej marki TETRAO, wspierasz powrót zagrożonego gatunku Głuszca (Tetrao urogallus) do natury. IBO PL ŁOWIEC bierze aktywny udział w zwiększaniu populacji tego gatunku na wolności, jednocześnie poprawiając jakość środowiska, w którym żyje.

 

Recenzje produktu Zestaw grzybiarza przeciwko niedźwiedziom TETRAO - Bear Spray 150 ml + dzwonek

Hore