Pasek do broni dual - podwójny

Kod produktu: ZU-RZ80
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
209 zł z VAT

Specjalny, podwójny pasek do broni, bardzo lubiany przez myśliwych pokonujących większe odległości między rewirami. Świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć wolne ręce (co pozwala na niesienie upolowanej zwierzyny, rekonesans, trening psów itd.) Technika noszenia przy użyciu tego paska jest podobna do mocowania plecaka, zakładamy go na plecy. Po polowaniu lub na uroczystościach, w prosty sposób połączymy ten pasek w jeden, do wykorzystania na jedno ramię. Pasek jest podszyty przeciwpoślizgową gumą. Jego długość możemy regulować. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że broń noszona na plecach jest ciężko dostępna, ale pasek ten jest tak skonstruowany, że bez problemów w ciągu kilku sekund dostaną się Państwo do broni, łatwo ją ściągając. Gorącą polecamy!

Jeden z największych producentów galanterii skórzanej ZUBICEK przychodzi do Polski z kompletną ofertą oraz ze 100% jakością z firmą IBO PL, która reprezentuje go na rynku polskim.

Asortyment tego wiodącego producenta poznają wszyscy entuzjaści myślistwa. Teraz również i wy możecie zakupić te świetne produkty. Galanteria wykonana z najwyższej jakości skóry, z naciskiem na funkcjonalność, estetykę oraz dopracowanie szczegółów. Najmocniejsza część skóry, wygładzone i wykończone krawędzie i końce, doskonały kolor, solidne szwy, świetnej jakości materiały dodatkowe, antypoślizgowa guma, najlepsze karabinki, mocne i ciche zapięcia, wszystko wyrabiane i zdobione ręcznie.

Recenzje produktu Pasek do broni dual - podwójny

Hore