Nordik Predator Pre Tuned - skonfigurowany na lisa

Kategoria: Wabiki
Kod produktu: PO14
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
109 zł z VAT

Nordik Predator "Pre-tuned" wabik na drapieżniki (skonfigurowany, 4 ustawienia).

Wabik ten jest bardzo prosty w użyciu. Ma ustawione 4 podstawowe dźwięki. Jest to świetny wabik dla początkujących, ma bardzo atrakcyjne dźwięki do przyciągania lisów.

Krzyk królika lub zająca:
Gumowy krążek należy umieścić na środkowym wycięciu, włóżcie wabik do ust i dmuchnijcie. Im głębiej wsuniecie wabik do ust, tym głębszy dźwięk zostanie wydany. Przesuwając gumowy krążek, regulujecie dźwięk. Przeplatajcie cieńsze i grubsze dźwięki w odstępach 15-20 sek., powtarzajcie każde 3-4 minuty. W celu uzyskania jak najbardziej autentycznego dźwięku, otwierajcie i zamykajcie dłoń na końcu wabika. Ruszajcie głową na różne strony.

Piszczenie myszy lub chrabąszczy:
Przesuńcie gumowy krążek na najdalsze wycięcie od korpusu wabika, przyciśnijcie zębami lub wargami membranę przed gumowym krążkiem oraz w krótkich odstępach dmuchajcie do wabika.

Kryzysowe wołanie sarny (wabienie niedźwiedzi):
Odbywa się w taki sam sposób jak krzyk królika lub zająca, z tym że krążek należy przesunąć do najbliższego wycięcia w stronę korpusu wabika oraz głębsze wsunięcie do ust. Przy wabieniu niedźwiedzi tym sposobem, należy postępować tak intensywnie, przez co najmniej godzinę.

Uwaga! Wabik może produkować dźwięki, które przekraczają 115 dB, w związku z tym producent zaleca używać zatyczki ochronne do uszu.
Producent: Nordik Gear AB, Szwecja.

Recenzje produktu Nordik Predator Pre Tuned - skonfigurowany na lisa

Hore