Nordik Predator Pre Tuned-skonfigurowany na lisa

Kategoria: Wabiki
Kod produktu: PO14
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępne
114 Zł z VAT

 

Nordik Predator "Pre-tuned"
Wabik na drapieżniki ( skonfigurowany, 4 - ustawienia )
Wabik ten jest bardzo prosty w użyciu. Ma ustawione 4 podstawowe dźwięki. Jest to świetny wabik dla początkujących, wabik ten ma bardzo atrakcyjne dźwięki do przyciągania lisów.

Krzyk królika lub zająca: Gumowy krążek należy umieścić na środkowym wycięciu, włóżcie wabik do ust i dmuchnijcie. Im głębiej wsuniecie wabik do ust, tym głębszy dźwięk zostanie wydany. Przesuwając gumowy krążek regulujecie dźwięk. Przeplatajcie cieńsze i grubsze dźwięki w odstępach 15-20sek., powtarzajcie każde 3-4 minuty. W celu uzyskania jak najbardziej autentycznego dźwięku, otwierajcie i zamykajcie dłoń na końcu wabika. ruszajcie głową na różne strony.

Piszczenie myszy lub hrabąszczy: Przesuńcie gumowy krążek na najdalsze wycięcie od korpusu wabika, przyciśnijcie zębami lub wargami membranę przed gumowym krążkiem oraz w krótkich odstępach dmuchajcie do wabika.

Krysysowe wołanie sarny: ( wabienie niedźwiedzi ): Odbywa się w taki sam sposób jak krzyk królika lub zająca, z tym że krążek należy przesunąć do nabliższego wycięcia w strone korpusu wabika oraz głębse wsunięcie do ust. Przy wabieniu niedźwiedzi tym sposobem, należy postepować tak, intensywnie przez conajmniej godzinę.
Uwaga! Wabik może produkować dźwięki, które przekraczają 115dB, w związku z tym producent zaleca używać zatyczki ochronne do uszu.
Producent:: Nordik Gear AB, Szwecja.

Recenzje produktu Nordik Predator Pre Tuned-skonfigurowany na lisa

Hore