Wabik na jelenie TETRAO ględzenie rujnej łani, odpowiedni również na daniele Wabik na jelenie TETRAO ględzenie rujnej łani, odpowiedni również na daniele 1 Wabik na jelenie TETRAO ględzenie rujnej łani, odpowiedni również na daniele 2
Rabat 20%
Rabat -20%
do
:
Dni
:
godz.
:
min.
 
sek.
-20%

Wabik na jelenie TETRAO ględzenie rujnej łani, odpowiedni również na daniele

Kategoria: Wabiki
Kod produktu: TX-GV-RJEL
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
127 zł brutto 159 zł
  • Doskonały, sprawdzony dźwięk ględzącej łani
  • Możliwość ustawienia wysokości dźwięku wabika
  • Składa się z trzech wymiennych części
  • Można go także używać do wabienia danieli podczas bekowiska

Wabik na jelenie TETRAO to innowacyjny wabik z możliwością regulacji tonu sprawdzonego dźwięku ględzącej rujnej łani, idealny do wabienia jeleni podczas rykowiska. Istnieje możliwość regulacji wysokości tonów na wabiku. Wabik ględzącej łani jelenia lub daniela jest uniwersalny i możemy także doskonale imitować głos komunikującego byka jelenia lub daniela. Odgłos ględzenia łani jest tak skuteczny, że może przyciągnąć nawet wyczerpane jelenie w czasie rykowiska, nawet wtedy gdy byk jest z chmarą łań. Przy polowaniu na byki, które nie znalazły jeszcze swoich lań, ten dźwięk działa dosłownie jak magnes. Wabik stosuje się również, jeśli nie można dostać się do byka i nie pomagają żadne inne wabiki ani przynęty.Wabik TETRAO składa się z trzech wymiennych części – ustnika, uchwytu ze stroikiem i rury rezonującej – zapewnia wygodę i łatwość użycia. Regulacja dźwięku jest prosta: nasuń gumowy pierścień na wybrany rowek ustnika i zmień wysokość dźwięku. Dostrajamy wabik do głosu ględzącej łani poprzez odsunięcie gumowego paska o ok. 5 mm od najgrubszego końca wabika. Kładziemy usta na gumowym kółku i delikatnie i krótko dmuchamy w przynętę, wydając dźwięk EHHH-EHHH-EHHH. Ręcznie modulujemy dźwięk lub natężenie za pomocą tzw. lejka dźwiękowego. Ten wabik możemy wykorzystać także do zwabienia danieli podczas bekowiska.

Za pomocą tego wyjątkowego wabika TETRAO przeniesiesz się do świata dzikich dźwięków i zbliżysz się do zwierzyny jak nigdy dotąd. Od teraz Twój sprzęt myśliwski nie będzie kompletny bez tego innowacyjnego wabika imitującego dźwięk ględzącej łani, który da Ci zupełnie nowy wymiar możliwości wabienia podczas rykowiska.Kupując produkty nowoczesnej i profesjonalnej marki TETRAO wspierasz powrót zagrożonego gatunku Głuszca (Tetrao urogallus) do natury. IBO PL bierze aktywny udział w zwiększaniu populacji tego gatunku na wolności, jednocześnie poprawiając jakość środowiska, w którym żyje.

Recenzje produktu Wabik na jelenie TETRAO ględzenie rujnej łani, odpowiedni również na daniele

Hore