Akumulator GP ReCyko Pro Professional AA (HR6)

Kod produktu: EB2220V
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Skladom, odosielame ihneď
22 zł brutto

Korzystaj z naładowanych i niezawodnych baterii dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz. Osiągnij dzięki nim oszczędności finansowe i zmniejsz ilość odpadu bateryjnego, który pozostawiasz, korzystając z innych baterii. Akumulatory to bardzo praktyczne rozwiązanie. Akumulatory GP ReCyko, z pewnością spełnią wszystkie twoje oczekiwania.

Nowa generacja akumulatorów ReCyko, obejmująca szeroką gamę produktów do codziennego i profesjonalnego użytku, zapewnia jeszcze lepszą wydajność i jest przyjazna dla środowiska. W połączeniu z inteligentnymi ładowarkami ReCyko uzyskasz unikalną koncepcję ładowania. Dzięki tym wszystkim zaletom oszczędzasz zarówno naturę, jak i portfel.

Akumulatory GP ReCyko Pro są wyposażone w technologię EnergyLock, która minimalizuje samorozładowanie, które jest dość powszechne w przypadku standardowych akumulatorów. Tak zwany Efekt LSD (Low Self-Discharge) zapewnia, że ​​akumulatory są gotowe do natychmiastowego użycia, nawet jeśli upłynęło dużo czasu od ich wyprodukowania. Przechowując akumulatory ReCyko Pro w temperaturze pokojowej, nawet po pięciu latach zachowują do 70% energii, a po naładowaniu szybko osiągają pełną pojemność.

Żywotność akumulatorów jest zawsze ograniczona określoną liczbą cykli ładowania. Jednak akumulatory ReCyko Pro są dostosowane do wymagających wymagań użytkowników, dzięki czemu zawsze można na nich w pełni polegać. Nawet po ponad 1500 rozładowaniach i ładowaniach nadal zachowują swoją pierwotną pojemność. To predestynuje je do częstego użytkowania przez kilka lat.

Ekologia odgrywa jedno z głównych zadań w przypadku baterii ReCyko. Ponad 10% materiału używanego do produkcji baterii to źródła pochodzące z recyklingu, co stanowi obecnie największy udział w rynku. Jednocześnie ponad 94% materiałów, z których wykonane są baterie, nadaje się ponownie do recyklingu.

Producent nie zapomniał o pudełku i również w tym kierunku ekologia odgrywa ważną rolę. Opakowanie akumulatorów jest pierwszym tego typu opakowaniem na świecie, które jest wykonane wyłącznie z papieru - dzięki czemu jest w pełni przyjazne dla środowiska i nadaje się do recyklingu.

Parametry techniczne:

Pojemność: 2000 mAh
Napięcie: 1,2 V
Typ akumulatora: NiMH
Ilość ogniw: 6 szt.
Liczba cykli ładowania: 1500 ×

 

Recenzje produktu Akumulator GP ReCyko Pro Professional AA (HR6)

Hore