Top jakość
Super cena

Opryskiwacz akumulatorowy VILLAGER VBS 16 Li-ion

Kategoria: Opryskiwacze
Kod produktu: VI051572
Gwarancja: 3 lata
Dostępność: Dostępne
568 Zł z VAT 612 Zł

Akumulatorowy opryskiwacz VILLAGER VBS 16 Li-ion to jeden z naszych najbardziej lubianych produktów. Wygodny i prosty w obsłudze do zastosowania zarówno w ogrodach przydomowych i dużych sadach z roślinami dekoracyjnymi lub użytkowymi. Doskonale nadaje się również do zastosowań profesjonalnych podczas pracy w terenie, prac leśnych oraz w szklarniach.

Jedną z największych zalet opryskiwacza akumulatorowego jest jego niska waga, zaledwie 9,5 kg, dzięki czemu nie jest męczący podczas oprysku. Opryskiwacz VILLAGER VBS 16 Li-ion zasilany jest litowo-jonowym akumulatorem 12V/8 Ah nowej generacji z czasem pracy po jednym naładowaniu do 5 godzin, co pozwala na komfortową pracę przez dłuższy czas. Pojemność zbiornika cieczy opryskowej wynosi 16 litrów.

W zestawie z opryskiwaczem znajdują się 2 lance (2x60cm) pozwalające na dostosowanie żądanej długości oraz 2 rodzaje dysz opryskowych (pojedyncza i podwójna). Zasięg urządzenia wynosi do 3 metrów. Podwójna dysza pozwala zwiększyć wydajność na większych powierzchniach oprysku. Bardzo przydatnym dodatkiem do oprysku wybranych roślin lub ich części jest dysza punktowa H 01 skupiająca powierzchnię oprysku. Dzięki zastosowaniu tej pomocniczej dyszy oprysk opadnie na wybrane części roślin zapewniając dokładną aplikację.

Lanca opryskowa jest wytrzymała i zarówno lekko elastyczna, co ułatwia manipulację zarówno przy domu jak też przy profesjonalnym zastosowaniu ogrodniczym opryskiwacza VBS 16 Li-On. Zamiast ręcznego, męczącego pompowania akumulator z ekologicznym silnikiem zrobi pracę za Was. Producent nie zapomniał również o wentylu regulacji ciśnienia oprysku.

W zestawie standardowo znajduje się ładowarka. Stan naładowania akumulatora sprawdzicie na kolorowym zegarze kontrolnym informującym o zbliżającym się czasie ładowania. Zielony kolor na wskaźniku oznacza naładowaną i gotową do pracy baterię. Pomarańczowy kolor informuje o prawie rozładowanej baterii, natomiast kolor czerwony informuje o ewentualnej awarii akumulatora lub o tym iż należy go wymienić. Dodatkowy akumulator jest dostępny w naszej ofercie.

Jeśli w Waszym ogrodzie znajdują się wysokie drzewa polecamy wydajny spalinowy opryskiwacz lub spalinowy zraszacz jako uzupełnienie do kolejnych prac ogrodowych tam gdzie jest potrzebna jeszcze większa wydajność i maksymalny zasięg oprysku lub zraszania.

  • Akumulator: 12V/8 Ah, Li-ion
  • Pojemność zbiornika na ciecz opryskową: 16 l
  • Wydajność: 800 l/min.
  • Czas pracy akumulatora: 5 godzin
  • Czas ładowania: 5-6 godzin
  • Ciśnienie robocze: 2,7-4 bar
  • Waga: 5,9 kg
  • Wentyl regulacji ciśnienia: tak
  • Długość lancy opryskowej: 1,2m (2 x 0,6m)

Recenzje produktu Opryskiwacz akumulatorowy VILLAGER VBS 16 Li-ion

Anonym
Idealne połączenie akumulator - pompa redukuje wysiłek fizyczny podczas opryskiwania, polecam używanie małego wózka zamiast noszenia opryskiwacza na stelażu, zwłaszcza do transportu 15l opryskiwacza. W przypadku wyższych drzew zalecam zakup 2 lub 3 lanc dyszami plus dwa złącza. Ogromna oszczędność czasu i wysiłku podczas opryskiwania drzew bez marnowania używanego płynu.
Anonym
Świetny sprzęt, cichutki i zaskakująco wydajny jak na urządzenie akumulatorowe.

Hore