Zimowe obuwie myśliwskie Orizo 884 ORTLES

Kod produktu: MARG884
Przepraszamy, sprzedaż została zakończona.

Jak najbardziej odpowiedni model na zimowe polowania. Orizo 834 Ortles. Są to zimowe buty z wewnętrzną wyśółką PRIMALOFT, która zabespiecza maksymalny komfort termiczny, nawet przy temperaturach poniżej - 15°C.  Są wyposażone w OC ROTOR system, który w prosty sposób umożliwia wysunięcię specjalnych, antypoślizgowych grotów w podeszwie, zapewniających bezpieczeństwo na lodzie i sniegu, terenie bagiennym oraz skalnym. Jest to prewencja przeciw upadkom oraz innym wypadkom. Są skonstruowane tak oby odołali mokremu śniegu, dzięki zwiększonej ochronie na obwodzie podeszwy oraz na szpicu, wykonanej z mocnej, odpornej na otarcia gumy.

Cholewka: Wodoodporny zamsz w połączeniu z nieprzemakalną Cordurą. Wyściółka: membrana eVent 360 gr.w połączeniu z PRIMALOFT. Podeszwa: TPU warstwa + guma + OC ROTOR system.

Waga: 1580 gr.

To co robi z tych butów, wyjątkowe oraz to co daje im numer jeden podczas wyboru butów zimowych jest ich specjalna, opatentowana podeszwa ze specjalnymi grotami. Od tej chwili nie grozi wam już żaden poślizg. Ręcznie obrucicie groty umiejscowione w podeszwie, w ten sposób macie najbespieczniesze buty, jakie tylko można sobie wyobrazić. Po przejściu na bezpieczny teren, bez problemu schowacie groty z powrotem do podeszwy!

Jeśli zamówiony rozmiar okazał się nieprawidłowy, nie ma problemu z wymianą na rozmiar odpowiedni.

Recenzje produktu Zimowe obuwie myśliwskie Orizo 884 ORTLES

Hore