Męska bluza myśliwska TETRAO Urtica - oliwkowa

Kod produktu: TX-TB-MUR
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
  • Elastyczny, cichy i dobrze przylegający materiał
  • Maksymalna oddychalność nawet podczas wymagających aktywności
  • Skuteczna cyrkulacja powietrza i odprowadzanie wilgoci
  • Nowoczesny wygląd
  • Idealny na wiosnę i jesień
  • Wodoodporne zamki YKK

Bluza TETRAO Urtica to bluza klasy premium charakteryzująca się najwyższą jakością materiału i maksymalnym naciskiem na najdrobniejsze detale. Wykonana jest z wysokiej jakości 100% poliestru. Dzięki niemu jest bardzo przyjemna w dotyku i noszeniu. Doskonale dopasowuje się do każdego typu sylwetki myśliwego. Materiał jest bardzo przyjemny, oddychający i zapewnia wystarczającą ilość ciepła. Wewnętrzną część bluzy uzupełnia cienki i miękki polar w unikalny wzór plastra miodu.

Skutecznie dba o stałą cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci z organizmu. Motywacją do jej powstania było stworzenie odzieży, która wytrzyma w najbardziej wymagających warunkach. Posiada wiele praktycznych części, takich jak kieszeń na piersi, pojemne kieszenie na dłonie czy akcesoria myśliwskie, czy dziurki na kciuki. O zapięcie bluzy i kieszeni dbają wysokiej jakości, wodoodporne zamki YKK. Bluza TETRAO Urtica nadaje się do noszenia przez cały rok.

Parametry produktu:

Kolor: oliwkowy
Materiał zewnętrzny: 100% poliester
Materiał wewnętrzny: polar o strukturze plastra miodu
Zastosowanie: polowanie, outdoor
Sezon: przez cały rok
Zamki: YKK
Liczba kieszeni: 3
Otwory na kciuki: tak
Regulacja w pasie: tak, możliwość dopasowania do sylwetki myśliwego
Krój: idealnie dopasowany do każdej sylwetki

Kupując produkty nowoczesnej i profesjonalnej marki TETRAO, wspierasz powrót zagrożonego gatunku głuszca (Tetrao urogallus) do natury. IBO PL ŁOWIEC bierze aktywny udział w zwiększaniu populacji tego gatunku na wolności, jednocześnie poprawiając jakość środowiska, w którym żyje.

Recenzje produktu Męska bluza myśliwska TETRAO Urtica - oliwkowa

Hore