EKO Aktywna piana czyszcząca TETRAO 200 ml

Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Skladom, odosielame ihneď
38 zł brutto
  • Skutecznie niweluje nieprzyjemne zapachy, usuwa błoto i inne zanieczyszczenia
  • Maksymalnie bezpieczna dla ludzi
  • Pozostawia przyjemny zapach
  • Ulega biodegradacji

Ekologiczny produkt TETRAO w postaci aktywnej, wysoce skutecznej pianki, która na zasadzie nanotechnologii aktywnie czyści wszelkie powierzchnie z zabrudzeń. Ten nieszkodliwy dla środowiska oraz skóry nanośrodek czyszczący nadaje się do skutecznego usuwania błota, plam i zapachów. Szczególnie nadaje się do butów i tekstyliów, może być również stosowany do łóżek, samochodów, ale także do użytku domowego. Posiada właściwości antybakteryjne potwierdzone badaniami i atestem PZH. Jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt, naturalny i biodegradowalny. Po użyciu pozostawia przyjemny, orzeźwiający zapach.

Nie zawiera:
Gliceryny, parabeny, silikonu, parafiny, cerezyny, fosforanów, SLES, SLS, sztucznych barwników, syntetycznych substancji zapachowych (terpeny), syntetycznych zagęszczaczy (antycyjanidyny), petrochemikaliów, substancji pochodzenia zwierzęcego, związków metali.

Sposób użycia:
Wstrząsaj przez około 5 sekund przed użyciem. Użyj atomizera, aby produkt dotarł do całej powierzchni. Po spryskaniu pozwól piance zadziałać, następnie przetrzyj gąbką oraz osusz ściereczką. Nie ma konieczności opłukiwania środka wodą. W przypadku tekstyliów wystarczy przetrzeć gąbką.

Przechowywanie:
Przechowywać w zamkniętym oryginalnym opakowaniu w temperaturze 15-35°C. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Produkt może zmieniać kolor i konsystencję pod wpływem temperatury, co nie wpływa na jego właściwości. Oddawaj do recyklingu tylko puste pojemniki.

Środki ostrożności:
Unikaj kontaktu z oczami, ponieważ może powodować łagodne podrażnienie, podobne jak podrażnienie sposobione mydłem. W przypadku kontaktu z oczami otworzyć oczy i natychmiast przemyć czystą wodą. W razie przypadkowego połknięcia nie wywoływać wymiotów tylko pić dużo płynów.

NIE ZAWIERA ŻADNYCH SUBSTANCJI RAKOTWÓRCZYCH

Składniki niebezpieczne: brak
Data ważności: podana na opakowaniu
Wydajność: 100 ml/m²

Wyprodukowano na Słowacji

Recenzje produktu EKO Aktywna piana czyszcząca TETRAO 200 ml

Hore