Damska torebka skórzana TETRAO Orchis

Kod produktu: TX-VK22-ORCH
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
819 zł brutto
  • Ręcznie wykonana na Słowacji
  • Oryginalna włoska skóra
  • Ozdobiona pozłacaną broszką Króla Lasów
  • Prosty design
  • Ponadczasowość stylu

Elegancka torebka dla miłośniczek stylu myśliwskiego i minimalizmu. Elegancką ponadczasową torebkę TEATRO Orchis możesz nosić przez cały dzień. Wykonana jest z delikatnej włoskiej skóry, która jest bardzo przyjemna w dotyku. Idealna torebka w olwikowym kolorze z pozłacanymi dodatkami w połączeniu z jasnym brązem wykończeń sprawiają, że żadna Diana jej się nie oprze. Odpinany skórzany pasek umożliwia noszenie jej w dłoni. Dzięki długiemu, grubemu paskowi, który jest również odpinany, możesz nosić torebkę swobodnie na piersi, jak cross-body. We wnętrzu torebki się nie zgubisz, posiada pojemne wnętrze wykonane ze skóry szczotkowanej w kolorze ciemnego brązu. O porządek zadba wyjmowana mini torebka ze szczotkowanej skóry. Skórzana torebka ze sznurkiem jest zamykana bezpiecznie na zamek błyskawiczny.

Parametry produktu:

Materiał: Skóra
Podszewka: szczotkowana skóra
Wymiary: wys. x szer. x gł.: 26 x 26 x 15 cm
Konserwacja: skóra zaimpregnowana podczas produkcji

Ta kolekcja jest przeznaczona dla wszystkich Dian, ponieważ łączy w sobie dzikość natury i tajemnicę lasu. Wierzymy, że jej wyjątkowość podbije serca nie tylko polujących, ale wszystkich kobiet.

Wyjątkowa łowczyni z Europy Środkowej, z pasją do ochrony przyrody, rozumiejąca znaczenie łowiectwa, wykształcona i pracująca zawodowo w leśnictwie i łowiectwie. Młoda kobieta, która jest wzorem do naśladowania dla młodych pokoleń, motywuje także bardziej doświadczonych myśliwych, pokazując, jakie jest znaczenie pracy dla fauny i flory.

Wyznacza trendy i styl w myślistwie, aktywnie wpływa i pozytywnie działa w niełowieckiej sferze. Testuje najnowsze produkty, tworzy recenzje, fotorelacje, blogi w kanałach online i offline. Oddziałuje i tworzy nowe produkty ze stylem, wysoką jakością i SERCEM. Podobnie powstają również produkty marki TETRAO, które są bogato zdobione z naciskiem na praktyczną funkcjonalność, jednocześnie pomagając aktywnie uczestniczyć w ratowaniu zagrożonego wyginięciem głuszca (Tetrao urogallus). Trzymasz w rękach produkty, które są tworzone z sercem w limitowanych edycjach na rynkach całej Europy w wyjątkowej kolekcji PETRRISSA COLLECTION. Wspólnie tworzymy lepsze myślistwo.

Kupując produkty nowoczesnej i profesjonalnej marki TETRAO, wspierasz powrót zagrożonego gatunku Głuszca (Tetrao urogallus) do natury. IBO PL ŁOWIEC bierze aktywny udział w zwiększaniu populacji tego gatunku na wolności, jednocześnie poprawiając jakość środowiska, w którym żyje.

 

Recenzje produktu Damska torebka skórzana TETRAO Orchis

Hore