Pliki cookie pomagają nam świadczyć usługi. Poprzez korzystanie z naszych usług zgadzasz się, z tym iż korzystamy z plików cookie. Więcej informacji. OK
POMYSŁ NA PREZENT
Rabaty - Promocje
Bazar
GaleriaBlog
Hurt
e-Raty w naszym sklepie
E-SklepArtykuły myśliwskie i łowieckieOPTYKA Kolimatory Laser Reflex kolimator BeringOptics z laserem na górze.

Laser Reflex kolimator BeringOptics z laserem na górze.

Laser Reflex kolimator BeringOptics z laserem na górze. - PO1109 Laser Reflex kolimator BeringOptics z laserem na górze.
Kategoria: Kolimatory
Cena: 475.00 z VAT
664.20 zł (-28%)
Kod produktu: PO1109
Dostępność: na magazynie
Gwarancja: 2 lata
Opinie o produkcie:
Sztuk:
0 0
Parametry

Jeśli szukaliście kolimator ze świetnymi funkcjami, i w bardzo przystępnej cenie, to właśnie go znaleźliście. Świetny kolimator z laserem i punktem celowniczym o trzech kolorach, jest przeznaczony na broń krótką, pistolety. Solidna konstrukcja, elegancki dizajn, silny laser. Produkowany w kolorze czarnym. Laserowy kolimator BeringOptics z punktem celowniczym koloru czerwonego, niebieskiego lub zielonego ma 1x powiększenie, średnica obiektywu wynosi 30 mm. Kolimatory Laser Reflex, dzięki nieograniczonemu odstępu od oka, bardzo łatwo można ją zamontować na broń. Kolimator BeringOptics Laser jest bardzo kompaktowy, jego rozmiary to 134x61x75 mm a jego waga to 325 gramów. Wytrzymałość baterii przy temperaturze 20 st. to ok. 500 godzin. Strzelajcie celnie, nie liczcie na szczęście, ale na dokładną celność. Kożystając z kolimatora BeringOptics Laser Reflex z laserem i z punktem celowniczym z trzema kolorami, traficie w każdy cel.

Dodaj opinię

Twoja ocena

Twój komentarz

Zapytaj o produkt lub złóż zamówienie

Imię i nazwisko

Email

Telefon

Ile jest siedem plus dwa plus dwa? (Wynik wpisz numerem)

Pytanie lub treść zamówienia