Top jakość
Super cena
Mega wydajność

Glebogryzarka, kultywator VILLAGER VTB 852

Kod produktu: VI037893
Gwarancja: 3 lata
Dostępność: Dostępne
2 372 Zł z VAT 2 988 Zł

Najlepiej sprzedający się model!

Villager VTB 852 to doskonała i niezawodna glebogryzarka do przydomowych terenów, na których istnieje konieczność spulchnienia gleby przed zasianiem. Oferuje doskonałe połączenie wydajności oraz łatwości manewrowania. Zapomnij o męczącej i powolnej pracy! VTB 852 pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, energi i czasu.

- Niezawodność

- Wydajność

- Doskonała zwrotność

- Niska waga

- Długa żywotność

- 3-letnia gwarancja!

VTB 852 oferuje idealne połączenie zwrotności, niskiej wagi i komfortowego dostępu dla użytkownika. Istnieje możliwość zakupu popularnych akcesoriów do kultywatora, takich jak koła do orki ziemniaków lub wyorawacz do ziemniaków. W jednej maszynie znajdziesz wielofunkcyjnego pomocnika do pracy w ogrodzie.

Maszyna napędzana jest silnikiem VILLAGER o mocy 4,1 kW i pojemności skokowej 212 cm3. Ma 3 biegi - dwa do przodu i jeden do tyłu. Rękojeść kultywatora jest regulowana, dzięki czemu można dostosować wysokość do własnych potrzeb. Cena obejmuje 2 gumowe kołąado wygodnego transportu maszyny do miejsca do przechowywania.

Jeśli uprowadzisz uprawę na większych obszarach zewnętrznych, polecamy ten kultywator, który jest naszą najpopularniejszą i najlepiej sprzedającą się maszyną w tej kategorii.

Silnik: VILLAGER VGR 250H, 212 cm3
Pojemność skokowa silnika: 212 cm3
Moc: 4,1 kW
Pojemność zbiornika na paliwo: 3,6 l
Pojemność zbiornika na olej: 0,6 l
Szerokość robocza: 85 cm
Ilość noży: 6
Przekładnia: 2 biegi do przodu, 1 do tyłu
Przekładnia: Pas + przekładnia łańcuchowa
Paliwo: benzyna bezołowiowa
Waga: 61 kg

Recenzje produktu Glebogryzarka, kultywator VILLAGER VTB 852

Anonym
Świetne wykonanie, zaletą jest również prędkość cofania (do tyłu), docenimy to w małych ogrodach, bardzo przyjazna cena, możliwość dokupienia różnych akcesoriów. Polecam!

Hore