Opryskiwacz akumulatorowy VILLAGER FUSE VBS 1620 (1x akumulator, 1x ładowarka)

Kod produktu: VI062747
Gwarancja: 3 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
719 zł brutto

Opryskiwacz akumulatorowy VILLAGER FUSE VBS 1620 jest jednym z najbardziej lubianych przez naszych klientów produktów. Możesz używać go łatwo i wygodnie we własnym ogrodzie. Można go również z powodzeniem stosować w dużych ogrodach z roślinami ozdobnymi lub użytkowymi. Wysokiej jakości opryskiwacz nadaje się również do profesjonalnych prac polowych i prac konserwacyjnych w lesie.

Jedną z największych zalet opryskiwacza jest jego niewielka waga - tylko 5,4 kg (z akumulatorem i ładowarką). Podczas korzystania z niego na pewno się nie zmęczysz. Ponadto akumulatorowy opryskiwacz FUSE VBS 1620 korzysta z akumulatora litowo-jonowego 18 V/2 Ah o długim czasie pracy wynoszącym do 2 godzin (z mocniejszym akumulatorem pracuje dłużej - patrz parametry poniżej). Dzięki tym osiągom możesz pracować wydajnie i wygodnie przez kilka godzin. Pojemność zbiornika zraszającego wynosi do 16 litrów.

Opryskiwacz jest dostarczany wraz z rozkładaną lancą (2 x 60 cm), która znacznie ułatwia pracę, a także z 3 rodzajami dysz, podstawową i podwójną. Odległość dokładnego rozpylania dyszy wynosi do 3 metrów. Podwójna dysza, która pełni funkcję dwóch następujących po sobie dysz, zapewnia szerszy obszar natryskiwania, a tym samym większą prędkość i wydajność pracy. Aby skoncentrować opryskiwanie tylko na jednej roślinie, doskonale sprawdzi się dysza H 01, która służy do opryskiwania punktowego i do precyzyjnego nanoszenia środka opryskowego. Dzięki niej mieszanina opryskowa spada bezpośrednio na pojedyncze rośliny lub mniejsze obszary, a ciecz nie traci zamierzonego celu.

Wąż natryskowy jest mocny, a jednocześnie elastyczny. Dzięki temu jest łatwy w obsłudze dla każdego użytkownika, czy to zwykłego ogrodnika, czy profesjonalisty, który używa opryskiwacza FUSE VBS 1620 jako narzędzia roboczego. Używając go, nie grozi ci ból z powodu nadmiernego pompowania. Docenisz również regulator ciśnienia. Można je wygodnie kontrolować, obracając zawór.

Akumulator i ładowarka znajdują się w oferowanym zestawie. Fantastycznym dodatkiem jest kolorowy wskaźnik stanu baterii. Jeśli dioda na opryskiwaczu świeci się na zielono, akumulator jest naładowany i możesz kontynuować spokojną pracę. Pomarańczowy oznacza niski poziom naładowania baterii. Kolor czerwony oznacza, że coś jest nie tak z Twoją baterią. Jeśli potrzebujesz kupić nowy lub zamienny akumulator do opryskiwacza, możesz go bez problemu uzyskać od nas (patrz zalecane akcesoria).

Jeżeli masz duże drzewa w ogrodzie, kolejnym ułatwieniem w pracy będzie zraszacz spalinowy. Ten doskonały pomocnik pomaga opryskiwać nawet najwyższe gałęzie i gałązki.

Zasilanie opryskiwacza zabezpiecza nowy, specjalny akumulator wykonany w najnowszej technologii Li-ion, która oferuje aż trzy razy dłuższą żywotność w porównaniu ze starszymi typami akumulatorów Ni-Cd. Akumulator nie ma efektu pamięciowego, co umożliwia ładowanie kiedykolwiek niezależnie od stanu rozładowania, dzięki czemu pracując zmiennie w różnych warunkach, nie musicie się obawiać spadku efektywności akumulatora podczas nieregularnego ładowania.

Klasa Fuse oferuje wydajne urządzenia akumulatorowe z napięciem roboczym 18 V. Urządzenia Fuse charakteryzują się tym, że wszystkie urządzenia są kompatybilne z jednym rodzajem akumulatora i ładowarki.

- Wysoka wytrzymałość

- Z akumulatorem i ładowarką

- 3 lata gwarancji

Parametry:

Ciśnienie robocze: 2,7-4 bar

Pojemność zbiornika opryskiwacza: 16 l

Odległość oprysku: 3 m

Długość przedłużenia lancy: 120 cm (2 x 60 cm)

Waga: 3,5 kg (bez akumulatora)

Waga: 5,4 kg (z akumulatorem i ładowarką)

Zawartość opakowania: Opryskiwacz akumulatorowy VILLAGER FUSE VBS 1620, 1x akumulator 2 Ah, 1x ładowarka 2,4 A.

Akumulator:

Typ akumulatora: Fuse 18 V, litowo-jonowy

Napięcie akumulatora: 18 V

Czas pracy akumulatora 1,5 Ah: 90 min
Czas pracy akumulatora 2 Ah: 120 min
Czas pracy akumulatora 3 Ah: 180 min
Czas pracy akumulatora 4 Ah: 240 min

Ładowanie:

 • Czas ładowania Akumulator 1,5 Ah Ładowarka 1,65 A: 60 min
 • Czas ładowania Akumulator 1,5 Ah Ładowarka 2,4 A: 35 min
 • Czas ładowania Akumulator 1,5 Ah 4A Szybka ładowarka: 22 min
 • Czas ładowania 1,5 Ah akumulatory 2x 3,5A Szybka ładowarka na 2 akumulatory: 25 min

 • Czas ładowania Akumulator 2 Ah Ładowarka 1,65 A: 90 min
 • Czas ładowania Akumulator 2 Ah Ładowarka 2,4 A: 45 min
 • Czas ładowania 2 Ah akumulator 4A Szybka ładowarka: 30 min
 • Czas ładowania 2 Ah akumulatory 2x 3,5A Szybka ładowarka na 2 akumulatory: 35 min

 • Czas ładowania Akumulator 3 Ah Ładowarka 1,65 A: 120 min
 • Czas ładowania Akumulator 3 Ah Ładowarka 2,4 A: 70 min
 • Czas ładowania 3 Ah akumulator 4A Szybka ładowarka: 45 min
 • Czas ładowania 3 Ah akumulatory 2x 3,5A Szybka ładowarka na 2 akumulatory: 50 min

 • Czas ładowania Akumulator 4 Ah Ładowarka 1,65 A: 150 min
 • Czas ładowania Akumulator 4 Ah Ładowarka 2,4 A: 90 min
 • Czas ładowania 4 Ah akumulator 4A Szybka ładowarka: 60 min
 • Czas ładowania 4 Ah akumulatory 2x 3,5A Szybka ładowarka na 2 akumulatory: 70 min

Recenzje produktu Opryskiwacz akumulatorowy VILLAGER FUSE VBS 1620 (1x akumulator, 1x ładowarka)

Mirek
Satysfakcja, waga, cena ...

Hore