Zestaw podarunkowy hammer VILLAGER FUSE Zestaw podarunkowy hammer VILLAGER FUSE 1 Zestaw podarunkowy hammer VILLAGER FUSE 2 Zestaw podarunkowy hammer VILLAGER FUSE 3
Rabat 15%
Top jakość
Super cena

Zestaw podarunkowy hammer VILLAGER FUSE

Kod produktu: VIHAMMER
Gwarancja: 3 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
899 zł z VAT 1 060 zł

Przydatny zestaw narzędzi akumulatorowych firmy VILLAGER zawierający akumulatorowy młot wyburzeniowy w funkcją wiercenia FUSE VLP 0320, plastikową walizkę, 1 akumulator litowo-jonowy FUSE i ładowarkę FUSE. Zestaw narzędzi na akumulatorowych sprawdzi się jako prezent dla każdego majsterkowicza.

Zasilanie urządzeń FUSE zabezpiecza nowy, specjalny akumulator wykonany w najnowszej technologii Li-ion, która oferuje aż trzy razy dłuższą żywotność w porównaniu ze starszymi typami akumulatorów typu Ni-Cd. Akumulator nie ma efektu pamięciowego, co umożliwia ładowanie kiedykolwiek, niezależnie od stanu rozładowania, dzięki czemu pracując zmiennie w różnych warunkach, nie dochodzi do spadku efektywności akumulatora podczas nieregularnego ładowania.

Seria produktów Fuse to wydajne urządzenia akumulatorowe z napięciem roboczym 18 V. Urządzenia Fuse charakteryzują się tym, że wszystkie urządzenia są kompatybilne z jednym rodzajem akumulatora i ładowarki.

- Praktyczny zestaw w przystępnej cenie

- W skład zestawu wchodzi młot wyburzeniowy z funkcją wiercenia, 1 akumulator 3 Ah, 1 ładowarka 2,4 A, walizka z tworzywa sztucznego

- 3 lata gwarancji

Akumulatorowy młot wyburzeniowy z funkcją wiercenia VILLAGER FUSE VLP 0320

Akumulatorowy młot wyburzeniowy z funkcją wiercenia z udarem lub bez Villager FUSE VLP 0320 jest idealny do wiercenia i prac wyburzeniowych. Doskonały do ​​lekkich prac remontowych i budowlanych, takich jak usuwanie płytek, tynku itp. Ten akumulatorowy młot jest wyposażony w bezszczotkowy silnik, który dzięki niskiemu zużyciu materiałów zapewnia wyjątkowo długą żywotność. Mocny mechanizm udarowy wraz z wydajnym bezszczotkowym silnikiem zapewniają energię udaru 2,8 J. Młot został wyposażony w szybki montaż uchwytu wiertarskiego z mocowaniem SDS plus. Narzędzie ma kompaktowe wymiary i jest wyposażone w diodę LED. Młot jest dostarczany w praktycznej walizce z tworzywa sztucznego.

  • Bezszczotkowy silnik elektryczny
  • Uchwyt narzędzia: SDS plus
  • Prędkość bez obciążenia: 0-1150 obr./min
  • Ilość uderzeń: 0-5100/min
  • Siła uderzenia: 2,8 J
  • Waga: 2,6 kg

Akumulator, wydajność i ładowanie

  • Typ akumulatora: 3 Ah, Fuse 18 V, Li-ion
  • Napięcie akumulatora: 18 V

  • Wydajność akumulatora 3 Ah (ilość otworów w betonie - 6 mm x 50 mm): 150
  • Czas ładowania akumulatora 3 Ah ładowarką 2,4 A: 70 min

Recenzje produktu Zestaw podarunkowy hammer VILLAGER FUSE

Hore