Fotopułapka LEAF RIVER IR-7SS - powystawowa Fotopułapka LEAF RIVER IR-7SS - powystawowa 1 Fotopułapka LEAF RIVER IR-7SS - powystawowa 2
Rabat 40%

Fotopułapka LEAF RIVER IR-7SS - powystawowa

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO123
Przepraszamy, sprzedaż została zakończona.

Leaf River - cyfrowy aparat fotograficzny z wbudowanym ekranem oraz z możliwością rejestracji dźwięku. Rozdzielczość do 7 MPX! Technologia wczesnego wykrywania, szybki tryb fotografowania oraz obiektyw szerokokątny wraz z wysokiej jakości video z dźwiękiem, robią z tego urządzenia lidera na rynku fotopułapek. Automatyczna kontrola światła podczerwonego nie sposobi prześwietlenia. Dzięki temu urządzeniu oraz dodatkom do niego zarejestrujecie wszystko co się dzieje w waszych lasach i i ch okolicy.
Z tą fotopułapką możecie pracować nie tylko w nocy, rejestrując materiały z użyciem światła podczerwonego z zasięgiem do 20m, ale również macie wgląd do nich na wbudowanym ekranie 2,4 calowym Zoom oraz opcje panoramiczne, które pozwolą tej świetnej fotopułapce uchwycić większe obiekty jak np. jeleń lub łoś.

W opakowaniu znajdziecie: USB kabel, RCA kabel, uchwyt montażowy ze stali wraz z montażowym pasem bezpieczeństwa. Zachęcamy do dokupienia linki blokującej fotopułapkę, na której jest już miejsce do zainstalowania. Design obudowy to maskowanie a'la drewno dębowe z mchem. Fotopułapka ma ulepszony czas reakcji czujnika ruchu z funkcją szybkiego robienia zdjęć, która umożliwia zrobienia aż trzech zdjęć przed uruchomieniem pauzy, lub filmu MPEG-4 35 klatek/sek z rozdzielczością 640x480 pix + DŹWIĘK. Pamięć można rozszerzyć do 2 GB na SD karcie. Metalowa rama zapewnia doskonałą możliwość upewnienia urządzenia za pomocą zamku bezpieczeństwa.

Do fotopułapki można dołączyć źródło światła podczerwonego. Quick shot jest to opcja, która w porównaniu z innymi fotopułapkami wysuwa to urządzenie do czołówki. Pomaga zwiększyć efektywność tego fotoaparatu. Użytkownik ma do wyboru 1,2 lub 3 zdjęcia co umożliwia uchwycenie kontaktów między zwierzętami. Przykładem może być jeleń śledzący łanię. Kamera zrobi zdjęcie łani, a zamiast pauzy będzie przygotowana do zrobienia drugiego zdjęcia. Urządzenie zarejestruje również jelenia, który przychodzi za łanią po krótkim czasie, jak też i drugiego jelenia który ich śledzi. Sensor Early Detection pomoże wyeliminować niewykonanie zdjęcia albo uchwycenia tylko ogona zwierzęcia, które przechadza się dość szybko bezpośrednio przed kamerą. Czujnik ten pracuje na podstawie pięciu sfer wykrywania, dzięki czemu cała powierzchnia obrazu jest pod kontrolą czujnika. Na skutek tego kamera ma szybką reakcję, a czas uchwycenia fotki jest 2 razy szybszy w porównaniu z innymi klasycznymi aparatami. Trigger Speed/Battery Life - Kamera jest wyposażona w wyłącznik z dwoma ustawieniami, jedno na szybsze uchwycenie zdjęć, drugie na oszczędzanie baterii. Można to ustawić bez potrzeby wchodzenia do menu. Ustawienie szybkiego robienia zdjęć jest przeznaczone dla miejsc, w których zwierzęta szybko przemieszczają się przed kamerą, a która ma limit czasowy na zrobienie zdjęcia, dzieje się tak np. na chodnikach zwierząt, czyli ścieżkach po których się regularnie przemieszczają. Ustawienie oszczędzania baterii umożliwia zostawić kamerę w odległym miejscu na czas kilku miesięcy i to bez zastosowania dodatkowych źródeł zasilania, takich jak panel słoneczny lub dodatkowy zasilacz. Fotopułapka Leaf River nawet przy pełnej karcie pamięci będzie rejestrować aktywność. Viewing Screen - wbudowany ekran do ustawień oraz przeglądania zarejestrowanych materiałów z wykorzystaniem zoom 4x, dzięki temu lepiej widać na zdjęciach czas i datę.

Towar powystawowy. Produkt nie jest objęty gwarancją, dlatego ma znaczną zniżkę.

Rozdzielczość zdjęć - Matryca

5-7 Mpx kolorowe

Rozmiary zdjęcia

2650x1920 lub 3200x2650

Rozmiary video

320x240 pixeli / VGA640 x 480

Parametry video

320x240 – 35 klatek/sek,

640x480 – až 30 klatek/sek

Czas reakcji czujnika ruchu

mniej jak 1 s

Format zapisu

JPG / AVI / ASR

Przerwa między zapisami

1 - 90 minut

Długość video

Do ustawienia 0-60 sekund

Sekwencja fotek na jedno uruchomienie sensora ruchu

1-3

Temperatura pracy

-20°C do +60°C

Karta pamięci

SD karta do 2GB-Polecamy zamówić

Rejestruje do odległości:

w dzień nieograniczona, w nocy 20m+/- możliwość dołączenia iluminatora podczerwieni

Obiektyw F = 3.0 ICRkąt widzenia 38°

Źródło zasilania

3 x C baterie lub 4 D baterie

Kontrola stanu baterii na diodzie led

Tak

Kontrola miejsca na karcie pzmięci na diodzie led

Tak + kontrola aktywności przy pełnej karcie
TV - out auto PAL/NTSC

PIR Nastawienie czułości sensora

Tak stopniowe

Wodoszczelność

Tak szczelne

Konfigurowanie

Na wbudowanym monitorze

Możliwość ustawienia czasu aktywności / nieaktywności

Nocny/dzienny/nonstop
Automatyczne ustawienia iluminatora podczerwieni Tak

Dźwięk

Tak Wysoka jakość i czulość


Recenzje produktu Fotopułapka LEAF RIVER IR-7SS - powystawowa

Hore