Fotopułapka TETRAO Spromise S378 30Mpx 940nm MMS/4G z wysyłaniem video

Kategoria: Fotopułapki
Kod produktu: PO1055
Gwarancja: 2 lata
Dostępność: Dostępny na zamówienie
1 829 zł z VAT
 • Funkcja wysyłania VIDEO
 • Polskie menu
 • Wideo FULL HD w wysokiej rozdzielczości aż 1080p z dźwiękiem
 • Matryca 30 Mpx = zdjęcia w rzeczywistej rozdzielczości 30 Mpx
 • Dwukierunkowa komunikacja za pomocą aplikacji lub kodów SMS
 • Absolutnie niewidoczny iluminator podczerwieni 940 nm
 • Duży, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala
 • Wyjątkowo długa żywotność na bateriach 12xAA
 • Czas reakcji krótszy niż 0,6 sekundy
 • Solidny korpus z doskonałym realistycznym kamuflażem

Fotopułapka TETRAO Spromise S378 to innowacyjny model wychodzący z modelu fotopułapki Spromise S128. TETRAO Spromise S378 wyróżnia się głównie funkcją przesyłania wideo i oferuje tę funkcję jako jedyna fotopułapka na rynku. Warto wspomnieć o wydajnym niewidzialnym iluminatorze podczerwieni, który jest aż o 40% mocniejszy niż w modelach S128 i S108. Fotopułapka ma niesamowicie szybkie oprogramowanie do wysyłania wiadomości MMS i e-maili. Czas reakcji od wykrycia ruchu do otwarcia migawki wynosi tylko 0,6 sekundy.

Ta wyjątkowa fotopułapka pozwala na zrobienie nawet dziesięciu zdjęć pod rząd, jedno po drugim, więc nie przegapisz żadnej ekscytującej chwili. Zaletą fotopułapki jest również przesyłanie oryginalnych zdjęć, które nie podlegają automatycznej kompresji w przypadku wysyłania natychmiastowego e-mailem. Z urządzeń Spromise korzystają także nasi klienci z policji, straży granicznej, straży miejskiej, kół łowieckich, lasów państwowych, organizacji zajmującej się ekologią, pszczelarzy, myśliwych.


Obecnie absolutna nowość na rynku fotopułapek w relacji cena/wydajność. Żadna inna fotopułapka myśliwska nie zapewni Ci tylu wspaniałych funkcji. Żadna inna fotopułapka z podobnymi funkcjami nie jest tak przystępna cenowo. Mowa o nowości wśród urządzeń monitorujących, tzw. fotopułapek - SPROMISE S378 30Mpx 940nm.


Dzięki menu w języku polskim ustawienie fotopułapki nie będzie już dla Ciebie problemem. Filmy nawet w rozdzielczości HD 1080p oraz z dźwiękiem zapewnią najwyższy możliwy poziom nagrywania zdarzeń w obserwowanym miejscu. Zdjęcia wykonane matrycą 30 Mpx mają rzeczywistą rozdzielczość 30 Mpx. W dzień czy w nocy nie umknie Ci żaden szczegół. Zdjęcia i filmy są przechowywane na karcie SDHC (do 32 GB), dzięki czemu można je wygodnie oglądać bezpośrednio w terenie w fotopułapce na dużym, kolorowym ekranie o przekątnej 2,4 cala.

SPROMISE S378 to idealny pomocnik do pilnowania Twojej posesji i majątku oraz jednocześnie do dyskretnej obserwacji zwierzyny. Wszystko to dzięki 44 diodom, które zapewniają naprawdę wysokiej jakości, mocne, absolutnie niewidoczne oświetlenie iluminatora podczerwieni o długości fali 940 nm. Umożliwiają doświetlenie na odległość 23 metrów. Niewidzialność fotopułapki jest zwielokrotniona przez doskonale prawdziwy kamuflaż. Żaden złodziej ani zwierzę nie ma szansy zauważyć, że są monitorowani. Chcesz mieć aktualny przegląd tego, co dzieje się w monitorowanym miejscu? Żaden problem dla SPROMISE S378. Może informować Cię w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem wiadomości MMS lub e-mail. Za każdym razem, gdy zrobi zdjęcie, wyśle ​​Ci szybko i sprawnie. Dzięki temu jesteś w pełni informowany o ruchu w danym miejscu. Dzięki najwydajniejszej antenie na rynku chwyta sygnał nawet tam, gdzie np. telefon komórkowy już nie ma zasięgu.

Wszystkie dostępne ustawienia kamery SPROMISE S378 można również wykonać zdalnie z domu lub biura, korzystając z dwukierunkowej komunikacji, którą oferuje to sprytne urządzenie. Możesz ją łatwo ustawić zgodnie ze swoimi preferencjami, czy to z telefonu, tabletu, komputera czy też laptopa przez aplikację lub proste i krótkie kody SMS. Tę niesamowitą nowość oferuje ekskluzywnie na rynek polski IBO PL.

Aplikację, za której pośrednictwem w prosty sposób ustawicie Państwo swoją Fotopułapkę SPROMISE S378 pobierzecie TUTAJ. Na komputerze skonfigurujecie wszystkie ustawienia, a następnie powstały plik należy skopiować na kartę SD, z której korzystacie w fotopułapce (ustawienie jest szybkie i łatwe).

Aplikację, dzięki której mogą Państwo obsługiwać swoją fotopułapkę ScoutGuard SPROMISE S378 MMS/GPRS w komfortowy sposób ze swojego smartfonu, możecie pobrać TUTAJ.

Nasze zalecenie: w wewnętrznej części fotopułapki znajduje się nalepka, na której zapisany jest numer IMEI Twojej fotopułapki. Przed umieszczeniem jej w wybranym przez siebie miejscu zapisz lub zrób zdjęcie tego numeru. W przypadku przypadkowej utraty lub kradzieży przez złodzieja, możesz namierzyć fotopułapkę za pomocą modułu GSM z pomocą swojego operatora komórkowego lub policji. Namierzenie urządzenia nastąpi w momencie, gdy ponownie zaloguje się do sieci GPRS.

Numer IMEI (International Mobile Equipment Identity) – to unikalny numer nadawany przez producenta urządzenia.

Specyfikacja:

Ilumintor: absolutnie niewidzialny - 940 nm
Zasięg iluminatora: do 23 m
Rozdzielczość zdjęć: 3 / 5 / 8 / 12 / 30 Mpx
Frekwencja wideo (fps): 30 klatek / sek
Rozdzielczość wideo: QVGA (320x240), WVGA (800x480), HD (720p), FULL HD (1080p)
Długość wideo: 1 - 30 sek
Nagrywanie dźwięku: Tak
Szybkość spustu migawki: do 0,6 sek
Przerwy czasowe: 0 sek - 60 min
Czułość czujnika ruchu: Niska / Normalna / Wysoka
Kąt widzenia obiektywu: 52°
Fotografowanie seryjne: Tak (1 - 10 fotografie)
Funkcja czaso-zbiorcza time laps: Tak (30 sek. - 8 godz.)
Moduł MMS / GPRS: Tak
Obustronna komunikacja: Tak (aplikacja / kody SMS)
Możliwość rozszerzenia softwearu pośrednictwem polskiego dostawcy: Tak
Obsługa operatorów GSM: T-Mobile, Orange, Play, Heyah, Plus ...
Ustawienie czasu fotografowania: Tak, możliwość ustawienia 2 czasów
Zabudowany ekran: Tak, kolorowy LCD 2,4"
Informacje pokazane na zdjęciu: Data, godz, temperatura, stan baterii 
Obsługa kart SDHC: do 32 GB
Zasilanie: 4x AA, 8x AA lub 12x AA (polecamy dla dłuższego działania), możliwość wykorzystania akumulatorów typu NiMH / 6 V lub 12 V z zewnętrznego źródła
Gwint statywowy: Tak
Port USB: Tak
Waga: 363 g
Rozmiary: 152 x 127 x 89 mm
Temperatura pracy: -20°C - +60°C
Zawartość opakowania: fotopułapka, ultra wydajna antena, kabel micro USB, pasek, instrukcja w języku polskim

 

Zawartość opakowania:

 • 1x Fotopułapka TETRAO Spromise S378
 • 1x Kabel USB
 • 1X Pasek do montażu
 • 1x Instrukcja PL

Recenzje produktu Fotopułapka TETRAO Spromise S378 30Mpx 940nm MMS/4G z wysyłaniem video

Hore